Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, no właśnie dlatego introwertyzm jest cechą drugorzędna wobec zaburzeń psychicznych. Osoba która źle się czuję z introwertyzmem być może jest ukrytym ekstrawertykiem, któremu różne problemy nie dają się rozwinąć i każą prowadzić życie skrajnie introwertyczne. Ja takie prowadzę a jestem bardzo łagodnym introwertykiem albo kimś na pograniczu, bo ekstrawertykiem też nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie sądzę by można było być ukrytym ekxtrasertykiem w samopoczuciu skrajnie introwertycznym skoro rodzina otoczenie dawało sygnały że się jest innym i na siłę tak było u mnie ,naklanialo się do zmian w stronę ekstra zamiast zaakceptować

Nie twierdzę że jesteś ekstrawertykiem, ale skupianie się na tym że źródłem naszych problemów jest introwertyzm jest błędne trzeba to zaakceptować że nigdy nie będziemy błyszczeć w grupie, czy mieć setki znajomych i zagadywać każdą napotkaną osobę. Ja mam oprócz mamy która jest taka mieszana, resztę rodziny intro i to nawet bardziej niż ja i nie odczuwałem nigdy swojej inności w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gods Top 10,

carlosbueno,

Nie chce mi się już po raz setny tłumaczyć czemu chce mieć dziewczynę, czemu to ma być introwertyczka i czemu to jest dla mnie to tak cholernie ważne. Nie oczekuję od Was zrozumienia, bo macie inny charakter, potrzeby i marzenia oraz inny bagaż doświadczeń.

 

 

Lepiej już wrócić do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja od dziecka byłam już odludkiem wiem co piszesz. Introwertyk nie jestem tylko melancholik a też najchętniej siedzę w czterech ścianach, na forum się ukrywam żeby przypadkiem ktoś kto się w ogóle nie udziela na forum nie napisał. Każdą rozmowę z obcą osobą przezywam więc to nie tak, ze introwertycy mają najgorzej.

 

-- 05 sie 2013, 21:04 --

 

rotten soul, dla mnie introwertyk to przede wszystkim osoba bardzo zamknieta w sobie, nie okazująca emocji cięzko powiedziec to o Tobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to że nie masz z tym problemu to tylko się cieszyć :-) ja nie twierdzę że nie

Introwertyzm jest tylko i wylacznie źródłem cierpienia , bardziej mam na myśli to że zestaw chorób czy zaburzeń psychicznych u introwertykow działa bardzo destrukcjin8 i ciężej znaleść w sobie siłę by się podnieść z upadku niz ekstrawertykom którzy ppoleca do znajomych wyrzucą problem z siebie i poczują się lzej . My do kogo mamy iść pogadać ,do drzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką koleżankę i to z reala ale zagranicy i ona jest wybitnie ekstra, aż mnie to zawsze męczyło przy dłuższym z nią przebywaniu, ale też dopadła ją depresja i wyniku jej stała się na pół roku intro i była nawet mniej męcząca bo potrafiła przez parę minut nie gadać, ale chyba wróciło u niej wszystko do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

dla mnie introwertyk to przede wszystkim osoba bardzo zamknieta w sobie, nie okazująca emocji cięzko powiedziec to o Tobie

Bo mnie znasz tylko z forum. Cały sekret.

 

ladywind,

Introwertyzm jest tylko i wylacznie źródłem cierpienia , bardziej mam na myśli to że zestaw chorób czy zaburzeń psychicznych u introwertykow działa bardzo destrukcjin8 i ciężej znaleść w sobie siłę by się podnieść z upadku niz ekstrawertykom
.

Zgadzam się. Przykład. Na tym spotkaniu introwertycznym 3 z 4 osób leczyły się z depresji w tym 2 od wielu lat, bezskutecznie. Czwarta osoba była jeszcze na tyle młoda, że może jej to jeszcze nie sięgnęło, a może to był ten jeden z niewielu przyszłych szczęśliwych introwertyków, o którym pisał carlos. I piąty ja - wiadomo, największy kwiat na spotkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, dla mnie introwertyk do skrajnie zamknięta w sobie osoba. Prędzej da się poćwiatrowac niż powie, ze cos ją gryzie.

Znam ekstrawertyka który nie powie co jej dolega choć cierpi ,ale to zamkniecie nie wynika z tego że nie chce ,bo jest zblokowana tylko nie chcę pokazać swojej słabości bo by ucierpiało poczucie wartos i,toteż woli udawanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

ladywind, wybacz ale staracie się ukazać jako cierpiacych bardziej od innych. Introwertycy zdajsie nie nawijaja ciągle o swoich uczuciach musiałam to napisac sorry

 

Ja rzeczywiście staram się to tak ukazać, bo tak uważam. Mamy zawsze pod górkę, prawie w każdym aspekcie życia.

 

carlosbueno, dla mnie introwertyk do skrajnie zamknięta w sobie osoba. Prędzej da się poćwiatrowac niż powie, ze cos ją gryzie.

Skąd wzięłaś tą definicję? Stereotypom mówię stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×