Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja choć sam jestem intro nie uważam się za cierpiętnika z tego powodu, wiadomo nie będę nigdy żadnym trybunem ludu, telemarketerem, czy innym wciskaczem kitu i nie będę podrywał lasek na pęczki ale chyba to nie jest konieczne do udanego życia. ;)

Przed momentem pisales że nie jesteś intro bardziej posrodku więc się decyduj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choć sam jestem intro nie uważam się za cierpiętnika z tego powodu, wiadomo nie będę nigdy żadnym trybunem ludu, telemarketerem, czy innym wciskaczem kitu i nie będę podrywał lasek na pęczki ale chyba to nie jest konieczne do udanego życia. ;)

Przed momentem pisales że nie jesteś intro bardziej posrodku więc się decyduj ;-)

ja jestem łagodnym introwertykiem, którego życie( lenistwo plus lęk i wstyd) zmusiły do życia wybitnie introwertycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że introwertyzm nie musi od razu oznaczać jakiegoś permanentnego stanu nieszczęścia. Introwertycy to po prostu ludzie którzy (jak sama nazwa wskazuje) przeżywają swoje życie bardziej "do środka", najczęściej mają bardzo bogaty wewnętrzny świat i po prostu nie odczuwaja takiej silnej potrzeby uzewnętrzniania swoich przeżyć. Myślę (a raczej mam nadzieję) że spokojnie da sie to pogodzić ze szczęśliwym życiem. Tylko najpierw trzeba nieco ogarnąć to, co w nas siedzi, żeby "przebywanie" w swojej łepetynie nie kojarzyło się jedynie z rozgrzebywaniem starych ran. CZego sobie i wam życzę :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, no to ja nie potrzebuje kontaktu z ludzmi to też jestem introwertyk? :bezradny:

Brak potrzeby kontaktu z ludźmi jest skrajnym introwertyzmem i jest moim zdaniem poza granicami normy.

Natomiast normalny introwertyzm jest zwykłą cechą charakteru.

Też nie do końca bo skrajny introwertyzm np osoby unikające chcą potrzebują kontaktów z ludźmi ale się ich boją

 

-- 05 sie 2013, 20:36 --

 

na_leśnik, dziękujemy i wzajemnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definicja introwertyzmu

człowiek mało zainteresowany światem zewnętrznym, skupiający się na własnych przeżyciach

ntrowertyk to osoba zamknięta, która nie lubi towarzystwa i generalnie najlepiej czuje się ze samym sobą. Większość wśród introwertyków to mężczyźni, poziom introwertyzmu powiększa się także wraz z wiekiem. Introwertyka charakteryzuje między innymi:

- niewielka ilość zainteresowań, ale dokładne zgłębianie każdego,

- korzystanie z pamięci długotrwałej, co powoduje często uczucie "pustki w głowie" i problemy ze znalezieniem odpowiedniego słowa podczas rozmowy,

- lepszym radzeniem sobie z zadaniami wymagającymi skupienia uwagi,

- łatwiejszym uczeniem się czytając niż przez rozmowę z innymi,

- osiąganiem lepszych wyników na studiach niż ekstrawertyk,

- potrzebą ciszy, nie lubi gdy mu się przerywa aktywność,

- powolne myślenie i działanie pod wpływem stresu,

- problemy ze zmobilizowaniem się do działania,

- problemy z nauką w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tym przestaję się tu wypowiadać. Tylko na właściwy temat i ewentualnie w innych offtopach.

 

jeszcze jedno tylko :D

ladywind,

Pamiętasz, jak kiedyś pisałem na PW że miałem założyć tutaj wątek o intro. Napisałem wtedy, że pewnie nikt by w nim nie pisał, bo by się nie spotkał z zainteresowaniem. Myliłem się grubo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca bo skrajny introwertyzm np osoby unikające chcą potrzebują kontaktów z ludźmi ale się ich boją

Osoby z osobowością unikającą moim zdaniem mogą być z charakteru nawet ekstrawertykami; ale z powodu zaburzenia w zachowaniu są skrajnymi introwertykami; charakter swoją drogą, zaburzenia swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszym radzeniem sobie z zadaniami wymagającymi skupienia uwagi,
to mi nie pasuję bo mam olbrzymie problemy koncentracyjne
człowiek mało zainteresowany światem zewnętrznym,
nie interesują mnie zbytnio plotki czy co dzieje się w sąsiedztwie ale sprawy społeczno- polityczne nawet bardzo, więc nie wiem jak się do tego odnieść.
- niewielka ilość zainteresowań, ale dokładne zgłębianie każdego,
też pudło mam mnóstwo różnych zainteresowań które jednak są dosyć pobieżne ale są to zainteresowania związane z tekstem czytanym, wideo, praktycznych, manualnych, technicznych rzeczy nienawidzę robić także ta różnorodność może taka wielka nie jest.

reszta by się zgadzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dyskutowałem o tym z psycholog kliniczną, certyfikowaną psychoterapeutką PTP i powiedziała, że podział na introwertyków/ekstrawertyków i cztery typy charakteru jakie wprowadził Jung w Psychologische Typen jest przestarzały, bo wywodzi się bezpośrednio z koncepcji czterech "humorów" Hipokratesa i nie powinno się go współcześnie używać. To tylko jeden z możliwych podziałów osobowości i bycie introwertykiem w żadnym wypadku nie jest zaburzeniem, tylko "urodą". No chyba, że ktoś jest skrajnie nieśmiały albo jest ewidentnym socjofobikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dyskutowałem o tym z psycholog kliniczną, certyfikowaną psychoterapeutką PTP i powiedziała, że podział na introwertyków/ekstrawertyków i cztery typy charakteru jakie wprowadził Jung w Psychologische Typen jest przestarzały, bo wywodzi się bezpośrednio z koncepcji czterech "humorów" Hipokratesa i nie powinno się go współcześnie używać. To tylko jeden z możliwych podziałów osobowości i bycie introwertykiem w żadnym wypadku nie jest zaburzeniem, tylko "urodą".
:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- niewielka ilość zainteresowań, ale dokładne zgłębianie każdego,

Mam niewielką ilość, ale nie chcę mi się zagłębiać.

 

korzystanie z pamięci długotrwałej, co powoduje często uczucie "pustki w głowie" i problemy ze znalezieniem odpowiedniego słowa podczas rozmowy,

Miewam gdy czuję lęk.

 

lepszym radzeniem sobie z zadaniami wymagającymi skupienia uwagi,

Od okresu połowy gimnazjum mam problemy ze skupieniem się.

 

łatwiejszym uczeniem się czytając niż przez rozmowę z innymi,

Od liceum nauka w ogóle idzie mi bardzo słabo.

 

potrzebą ciszy, nie lubi gdy mu się przerywa aktywność,

Lubię ciszę, nie jestem aktywny.

 

powolne myślenie i działanie pod wpływem stresu

Mam

 

problemy ze zmobilizowaniem się do działania

Od liceum mam.

 

problemy z nauką w grupie.

Nie lubię i boję się jakichkolwiek prac w grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie do końca bo skrajny introwertyzm np osoby unikające chcą potrzebują kontaktów z ludźmi ale się ich boją

Osoby z osobowością unikającą moim zdaniem mogą być z charakteru nawet ekstrawertykami; ale z powodu zaburzenia w zachowaniu są skrajnymi introwertykami; charakter swoją drogą, zaburzenia swoją.

Sorry ale dalej będe się upierać że nie masz racji , albo się jest unikajacym introwertykiem albo ekstrawertykiem ,nie ma czegoś takiego jak zaburzona ekstrawertyczna osobowość unikająca, :lol:

 

-- 05 sie 2013, 21:19 --

 

To by było masło maslane maslanka polane :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×