Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

o to to to
Facet bez zarostu na twarzy wygląda tragicznie, bynajmniej mi się nie podoba , lubię taki 3 dniowy zarost ach :105: :105: kisiel w majtach :twisted: :twisted:

 

 

:great:

 

Ja zaznaczyłam:

-włosy; bardzo lubię, kiedy facet ma półdługie bądź długie włosy, świetnie to wygląda, tylko nie wszystkim pasuje

-tors;

-twarz; musi mi się po prostu podobać, nie mam jakichś specjalnych uwag co do rysów twarzy; kręci mnie zarost, niewielka broda :105:

-ubiór; np. nie lubię takich super zadbanych, wystrojonych mężczyzn, od których czuć perfumy mocniej niż od kobiety :hide:

 

Bardo dużo kobiet zwraca uwagę na dłonie, ja nie koniecznie, znaczy się lubię czyste paznokcie, ale jakoś na to specjalnie uwagi nie zwracam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne

rotten soul, trzeba mieć chłopaka aby po niego dzwonić :P i wykorzystać seksualnie ..

Błędnie wywnioskowałem z Twoich postów, że masz. My bad.

 

khaleesi

Kurde ten romantyzm mój

Świetna cecha jak dla mnie.

 

A mnie obojętne czy ma włosy na torsie czy nie na plecach czy nie ważne jakim kto jest człowiekiem.

No właśnie, ważne czy jest człowiekiem z włosami na torsie czy z włosami na plecach. :lol:

 

kupmitrumne

Powietrzny Kowal, jeżeli to twoje autentyczne zdjęcie , to możesz sie zacząć bać

Autentyk i to aktualny. Kowal - bój się, już jest "trumna" dla Ciebie :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szirokko! Proszę się trzymać tematu i oftopuf nie uprawiać karczemnych! Obrazek Obrazek

napisał Powietrzny Kowal, który z pewnością wygrałby konkurs na największego forumowego offtopiarza, o ile taki konkurs zostałby tu na nerwicy przeprowadzony :yeah:

Podejmę wyzwanie.... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dokładnie tak, co to za różnica z zarostem czy bez, ludzie się zmieniają. przypominam sobie okres podstawówki, kiedy szalałam za okreslonym typem faceta i z dzisiejszej perspektywy nie wierzę -jak mogłam być takkk...delikatnie mówiąc...krótkowzroczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tragicznie bez zarostu może i nie wygląda, tylko mniej atrakcyjnie :) choć nie zawsze. Może nam się podobać konkretny typ mężczyzny, konkretne elementy wyglądu, ale nie trzeba się ograniczać. Brodaty może się ogolić, ogolony zapuścić brodę, włoski na plecach zgolić... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tu dużo miłośniczek zarostu.

 

ja z kolei nie lubie zarostu na Twarzy , nawet najmniejszego . Kojarzy mi sie to z jakimś zaniedbaniem , brudem .

Zawsze , co drugi dzień golę twarz , bo tak mi "świeżo " po prostu i jakoś higieniczno- estetycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×