Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że nowy RoboCop będzie miał PG-13, a nie R

Słyszałem że film jest bardzo dobry mimo tego że nie ma w nim dużo pokazanej krwi. W LA był darmowy screening i kilka osób wypowiadało się pochlebnie.

Krew krwią, ale nieprzeklinający gliniarz - a już zwłaszcza robogliniarz - to dla mnie zbyt duża doza fantastyki do przełknięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano był ale może taki był zamysł kiczowatego sci-fi ;p zresztą co ze Stallonem nie było kiczowate :D

Nowy Dredd (w Polsce jako Dredd 3D :lol: ) nie jest zły, powiedziałbym nawet, że dość zjadalny jeśli nie nastawiasz się na nic więcej niż na oglądanie jak się rozlatują ściany od pocisków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano był ale może taki był zamysł kiczowatego sci-fi ;p zresztą co ze Stallonem nie było kiczowate :D

Nowy Dredd (w Polsce jako Dredd 3D :lol: ) nie jest zły, powiedziałbym nawet, że dość zjadalny jeśli nie nastawiasz się na nic więcej niż na oglądanie jak się rozlatują ściany od pocisków ;)

Rocky..? Rambo..? John Rambo..? Oscar..? Wbrew pozorom kilka dobrych filmów zrobił.

 

Co do drugiej części... Przewrotnie nawiązując do gadki sprzed kilku dni: nigdy nie będę za stary na spodnie-bojówki, ale na tracenie czasu na filmy które już widziałem w lepszej wersji jestem zdecydowanie za stary :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Zuziula. Dostała dziś jeść same skóry wieprzowe i baton mięsny i jeszcze skubanej nie pasowało i pół zakopała. Jak będzie tak grymasić to jutro wcale jeść nie dostanie. Od nadmiaru w łepku się poprzestawiało.

W ogóle mnie dziś psiaki wkurzają. Są takie absorbujące. Niby takie kocham najbardziej ale jestem zmęczona domyślaniem się co ode mnie chcą i spełnianiem ich zachcianek. Szczekają, chodzą po laptopie, drapią bo coś chcą z półki i tak cały dzień. Mówią jak deszcz pada to dzieci się nudzą to samo pewnie tyczy się psiaków

 

Hehe to masz fajne te psiaczki :)

Moja Monka to zazwyczaj śpi i śpi i śpi... Ja muszę ją zachęcać do zabawy ;)

Kocham ją tak baaaardzo, bardzo... A niebawem wyprowadzka, gdybym mogła wziąć psa............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fejsie jakiś dureń stworzył megapopularną w szkole stronkę "Hejted: LO", ludzie anonimowo się wyzywają, jadą po sobie jak nie wiem co i jeszcze prowadzą wewnętrzną walkę kto więcej lajków dostanie za swój hejt.

Niepojęte, idiotyczne, chamskie, jak tak można?! :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×