Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Niktita, nie zrozumiałeś kontekstu. Mówiłam o Natanku i jemu podobnych. Oprócz umiejetności lingwistycznych czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Mój drogi, rozumiem Twoją frustrację ale poważnie weź kilka głębszych oddechów i zastanów się. Słowo raz napisane zostaje tu na zawsze. Chcesz być postrzegany przez pryzmat pieniacza i kogoś kto obraża innych? Cały czas próbujesz mnie obrazić ale muszę Cię jednak sprowadzić na ziemię. Krzyk, inwektywy, porównania i bezładny bełkot nie robią na mnie wrażenia ani nawet nie obrażają. To tak jak gniewać się na dziecko bo pokazało w swojej frustracji środkowy palec. Jednak kara musi być i konsekwencje z takiego zachowania.

Uczciwie ostrzegam, jeżeli napiszesz publicznie jeszcze raz coś po moim adresem to zgłaszam Cię do Moderacji. Nie z chęci zemsty czy dlatego, że poczułam się dotknięta. Po prostu i zwyczajnie musisz wiedzieć, że każdy czyn niesie swoje konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspokój się. Szatan Tobą miota.
nie stać Cię na coś bardziej kreatywnego? Jesteś żałosna...

 

Dajcie sobie siana. To jest forum, nie jesteście z piwem na osiedlu.

czasem na forum to ciężko odróżnić :P:mhm:

 

-- 25 sie 2013, 23:11 --

 

NadziejaWBeznadzieji, ja sam myślę i media mi mogą ...............

i widzę że Nikita ma problem prawdopodobnie urojenia i potrzebuje pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej próbie samobójczej byłem w szpitalu psychiatrycznym. Pisałem o tym, jak mnie tam traktowano. Na koniec chciała mi wmówić lekarka, która jest z "Nimi" w zmowie, że mam schizofrenię, ale jednak mimo usilnych prób nie udało się jej. Truli mnie strasznymi lekami, w po których skutkiem ubocznym mógł być nawet ZGON! jeden pacjent mówił, że są wszędzie podsłuchy i kamery i chyba miał rację. Jedna pacjentka mówiła, że wszczepili jej czipa przy porodzie, ale ona była chora. Ja, zdrowy człowiek, co robiłem wśród tych pomyleńców? Tak, dobrze czytacie.Pomyleńców, bo prawie połowę stanowili bandyci, którzy udawali, że mają coś z główką by uniknąć kary, a druga połowa to sami alkoholicy. Jedynie żal mi było tych, którzy naprawdę cierpieli, jak taki jeden pacjent, co miał tak silną psychozę, że non stop jęczał

Eeueueueueueueue... i tak bez przerwy, aż sobie gardło zdarł. Strasznie mi go żal było. A pielęgniary co? Mówiły do niego ZAMKNIJ SIĘ! KIEDY PRZESTANIESZ DRZEĆ MORDĘ! Do chorego człowieka "wykwalifikowany" personel tak się zwraca? Biedaczysko nie mogło nawet nic przełknąć, bo non stop musiał jęczeć. Te francowate pielęgniary tylko przeklinały, jak go karmiły, albo nie karmiły w ogóle. Jednak do kryminalistów były bardzo milutkie, bo się bały, że w ryj dostaną! Ja bym całą tę bandę wy****ł na budowę i niech cegły noszą, aż im garb urośnie, a nie pracować w szpitalu! Nie mam żadnych urojeń. Jeśli ktoś mi nie wierzy, to proszę poczytać o NWO, smugach kondensacyjnych, masowym zatruwaniu żywności, aspartamie, fluorze, nieznanych odwiertach, masowej zachorowalności na wirusy i raka, szczepionkach, adjuwantach, nasionach transgenicznych, cenzurze i podsłuchach nie tylko w internecie, ale wszędzie, o czipach, które mają nam wszczepiać w ramach projektu OBAMACARE, Islamizacji Europy, nowym projekcie Bill'a Gates'a mającym zmniejszyć liczbę populacji o około 40% i jego badania nad bronią biologiczną, oraz poczytajcie o SYC (śmierci łóżeczkowej w tym znaczeniu), o Światowej Organizacji Zdrowia - WHO, która odtworzyła groźne wirusy, które już dawno przestały istnieć, oraz atak nowego wirusa NCoV, który nagle pojawił się znikąd (zapewne WHO wypuściło do atmosfery, ale kto się przyzna. WHO wymyśliło tego wirusa i nagle zaatakował), bzdury o HIV, satanizm w muzyce, satanizm wśród najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi świata, czy mam wymieniać dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satanizm w muzyce, satanizm wśród najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi świata, czy mam wymieniać dalej?

Najzabawniejsze jest to że ludzie mówiący o "sataniźmie" nie mają najczęściej nawet pojęcia czym satanizm jest ;) Czytałeś "Biblię Szatana" LaVey'a, czy tylko powtarzasz bzdurki z brukowców? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takiego właśnie powodu nie czytam stron takich jak onet, o2, wp. Za dużo konspiracji, trucicieli, morderców, szczepionek i innych pierdół.

Jak się to ma do rzeczywistości? Mam dwa wyjścia, żyć swoim życiem bo i tak nie mam wpływu na to czy strzelą jakąś bombę czy nie, albo umierać ze strachu w oczekiwaniu.

 

Co do szpitali to różnie faktycznie bywa. Są szpitale normalne i są takie co przypominają "Lot nad kukułczym gniazdem". Na szczęście wybór należy do pacjenta. Ja chodziłam do przeróżnych lekarzy aż znalazłam takich, którzy mi odpowiadają, takich do których mam zaufanie i wiem, że jestem w dobrych rękach.

 

To że trwa inwigilacja to wiadomo od dawna, że podsłuch i bla bla bla. Pozdrawiam wszystkich fanów xBoxa he he gdzie nagrywane są klatki z kamery. Tak samo fani Apple (to ja) każde urządzenie jest monitorowane.

Dla mojej przyjemności mogą mnie podsłuchiwać, jeżeli moje rozmowy są dla nich aż tak interesujące...

 

Satanizm w muzyce... Hmmm wszyscy co grają rocka, trash metal, heavy metal są wrzuceni do worka pod tytułem "Satan". A kiedyś nasze babki pluły na radosny zespół "the Beatles" mówiąc, że to szatan. Tak więc każde pokolenie ma swojego szatana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satanizm w muzyce... Hmmm wszyscy co grają rocka, trash metal, heavy metal są wrzuceni do worka pod tytułem "Satan". A kiedyś nasze babki pluły na radosny zespół "the Beatles" mówiąc, że to szatan. Tak więc każde pokolenie ma swojego szatana.

Niestety, nie wszyscy są tak "postępowi" - Beatlesi nadal są wrzucani do satanistycznego worka przez co bardziej zwariowanych klechów; tu nie funkcjonuje zasada "każde pokolenie ma swojego Szatana' co raczej "każde pokolenie dodaje swojego Szatana"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych urojeń.

Hmm...

Jeśli ktoś mi nie wierzy, to proszę poczytać o NWO, smugach kondensacyjnych, masowym zatruwaniu żywności, aspartamie, fluorze, nieznanych odwiertach, masowej zachorowalności na wirusy i raka, szczepionkach, adjuwantach, nasionach transgenicznych, cenzurze i podsłuchach nie tylko w internecie, ale wszędzie, o czipach, które mają nam wszczepiać w ramach projektu OBAMACARE, Islamizacji Europy, nowym projekcie Bill'a Gates'a mającym zmniejszyć liczbę populacji o około 40% i jego badania nad bronią biologiczną, oraz poczytajcie o SYC (śmierci łóżeczkowej w tym znaczeniu), o Światowej Organizacji Zdrowia - WHO, która odtworzyła groźne wirusy, które już dawno przestały istnieć, oraz atak nowego wirusa NCoV, który nagle pojawił się znikąd (zapewne WHO wypuściło do atmosfery, ale kto się przyzna. WHO wymyśliło tego wirusa i nagle zaatakował), bzdury o HIV, satanizm w muzyce, satanizm wśród najbardziej wpływowych i najbogatszych ludzi świata, czy mam wymieniać dalej?

Chłopie, ty uwierzysz w każdą bzdurę którą znajdziesz w internecie byle by pasowała ci do światowego spisku.

Nie masz żadnego pojęcia odnośnie tych tematów i powielasz głupoty wymyślone przez fanów teorii spiskowych i trolli, którzy mają ubaw z ludzi takich jak ty.

Eeueueueueueueue... i tak bez przerwy, aż sobie gardło zdarł. Strasznie mi go żal było. A pielęgniary co? Mówiły do niego ZAMKNIJ SIĘ! KIEDY PRZESTANIESZ DRZEĆ MORDĘ! Do chorego człowieka "wykwalifikowany" personel tak się zwraca?

Tym pielęgniarom powinni dać potężnego kopa w dupę i wywalić z roboty.

Co to był za szpital?

jeden pacjent mówił, że są wszędzie podsłuchy i kamery i chyba miał rację.

To, że są kamery na oddziale zamkniętym, to chyba nic dziwnego. Mają stały monitoring, bo muszą pilnować pacjentów. Nikt się z tym nie kryje, to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flea twierdzi, że mam wybór szpitala. Niech najpierw poczyta prawo. Jak ktoś miał próbę samobójczą, to jest przewożona do najbliższego ośrodka w jej regionie i nie może sobie wybierać szpitali jak chce. Po drugie to ja od dawna w tym siedzę i wiem dużo na temat satanizmu. Założę się, że żaden z was nie zna prawdziwego imienia szatana, nie ma pojęcia skąd się wzięło i często nazywają go belzebubem i myślą, że to jedno z określeń na szatana. Polecam przesłuchać wykład księdza Sławomira Kostrzewy: http://www.youtube.com/watch?v=oROS0Styy9M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włatcy Móch

Nie dziwię się. Przecież imiona bohaterów czytane od tyłu układają się w słowo "szatan".

 

Tak, jak myślałem. Śmiejecie się, ale tego nawet ten ksiądz nie wie. Władcą much nazywano BAAL-ZEBUBA i nawet faryzeusze zadawali niedorzeczne pytania Jezusowi, czy na mocy baal-zebuba wypędza z ludzi baal-zebuba, nie było ani słowa o Samaelu (tak, to prawdziwie imię szatana). Polecam lekturę Pisma Świętego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×