Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

hania33 To ,że jestem chory nie oznacza,że muszę się zgadzać z każdą bzdurą wypisywaną przez osoby które w danym temacie nie mają zielonego pojęcia ;)

 

-- 21 sie 2013, 12:13 --

 

0Rh+

 

Możliwe , ze przeczytały wypowiedzi osób , które na zlocie nie czuły się dobrze , dlatego postanowiły napisać swoje zdanie.

Lecz każdy się powinien tutaj wspierać a nie atakować , to Nam w żaden sposób nie pomoże , tylko zaszkodzi. :(

 

Mi pomaga ,uczę się asertywności ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, być może według Ciebie wyciągnęłam złe, oparłam się na relacji Rottena, a wiele z tego co pisze całkowicie rozumiem. Starał się na ile mógł, potem odpuścił, widać inni potraktowali to jako odrzucenie wsparcia albo w ogóle brak chęci. I w porządku, każdy odbiera to jak chce, ale to dla mnie sygnał żeby nie jechać, bo widać doświadczenia doświadczeniu nie równe.

Już nie mówiąc o tekście z widmem - mam kilka słów, które mnie bolą, bo tak ktoś ze mnie zwykł w życiu kpić i nie chciałabym takiego słowa usłyszeć od obcej osoby i to publicznie, bo bym cofnęła się w terapii o pół roku. I jasne, to moja wina że tak bym to odebrała i że zabolałoby mnie to i bym izolowała się do końca zlotu albo miała w nocy napad wspomnień związanych z tym słowem. Dlatego wnioski mam jakie mam, nie pakować się na takie imprezy. Ja też mam zwyczaj takich słówek-żartów, ale w sytuacji kiedy kogoś dobrze znam albo z kimś kto też ze mną żartuje.

 

I tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, my sobie do oczu nie skaczermy... ferment sieje Lady podburzajac Rottena. Chociaz on dostal juz foty wiec wie , ze nie bylo tak zle jak mowi tylko przez mieszanke uspokajaczy nie bardzo to pamieta. W kazdym razie nie padlo ani jedno slowo krytyki jezeli chodzi o niego bo ma prawo do wlasnych odczuc. Ale osoby ktore na zlot nie pojechaly a probuja wszystkim wmowic ze bylo ujowo to troche przegoiecie i stad ewemtualna wymiana zdan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., nie wiem czy są takie fotki (robione przez zlotowiczów), które ukazywały by wygląd ośrodka. Po prostu prawie cała uwaga była skupiona na relacjach i znajomościach, które się zawiązywały... na tle ośrodka położonego niedaleko brzegu małego zalewu (z ładnymi plażami), niemal w środku lasu. Okolica z całą pewnością nadaje się do wspaniałego wypoczynku, choć zależy co kto lubi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller

 

Tutaj już nawet nie chodzi o alkohol, tylko o to , jak skaczecie sobie do oczu po tym zlocie , było , minęło ,każdy może mieć własne zdanie i opinie.

Nie negujcie wypowiedzi , może warto się zrozumieć , my Wszyscy się leczymy , nie warto po prostu się spierać i kłócić . Czy to nam pomoże?

 

-- 21 sie 2013, 12:07 --

 

0Rh+

 

Rozumiem , lecz to forum ma łączyć osoby chore a nie je kłócić.

 

 

Ktoś skacze sobie do oczu? Nie zauważyłem. Zauważyłem tylko polemikę zlotowiczów z opiniami osób których na zlocie... nie było. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, podburzam Rottena? :shock: teraz to mnie rozbawiłaś tym testem :D

Dolewasz oliwy do ognia i rozdmuchałaś zupełnie nic nie znaczące zdanie, . W Twojej interpretacji brzmi jak obelga, chociaż powtarzałam tysiąc razy , że takową nie było :?

 

Mam w ogóle wrażenie , że alb ja albo co niektórzy nie pojmują w ogóle sensu słówka "widmo" , jak dla mnie ma się ono nijak do odludka czy dziwaka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller

 

Dla mnie to nie jest polemika , tylko zwykła kłótnia .

 

Kłótnia? O co? A to sobie w nocy poczytam te posty jeszcze raz. Słownik w przypadku kłótni mówi o "gwałtownej i ostrej wymianie zdań". No, zobaczę. Teraz już mykam... Miłego dzionka wszystkim życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,
Wybacz szczerość- ale nie odnalazłeś się bo nawet nie próbowałeś

I dobrze że piszesz szczerze. Masz rację. Po paru godzinach odpuściłem zupełnie. Nie dałbym rady dłużej. Jednakże nie ma co sobie tłumaczyć pewnych rzeczy, bo jesteśmy zwyczajnie z innej gliny.

 

A to przezwisko, powiedziane żartem i publicznie, nie pomogło mi wcale. Uwierz.

 

Po godzinie mialam sie ochote spakowac i wyjechac...albo go zatłuc

Dobrze, że mnie oszczędziłaś. ;) Ja też miałem ochotę spie..lić nocą.

 

Wypowiedz Rottena świadczy sama za siebie, jak to słowo odebrał. A ja wyraziłam swoją opinie na temat "wsparcia" osob na zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×