Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Po co to piszesz?.tu nie chodzi o to że mówisz o zdradzie jakiejś tylko o to ze załatwiasz tutaj swoje prywatne sprawy,tym samym ranisz osobe która pisze na tym forum,poza tym skoro piszesz o jakiejś zdradzie której według mnie nie było to coś z Tobą raczej jest nie tak,a nie z Twoja dziewczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj plakalem....

Odwiedxilem potal nasza-klasa.pl(nie to zebym robil reklame) i jak popatrzylem w rozesmiane twarze swoich kolegow i kolezanek to sie poplakalem , wiem ze to glupie ale tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!! Straciłem dzisiaj panowanie nad sobą. Jest mi z tego powodu niewybaczalnie głupio! Co do zdrady to nie chodziło mi bynajmniej o SEX. Chodziło o zupełnie Coś innego. Poczułem się jak najbliższa mi osoba wbija mi nóż w plecy. Przepraszam najmocniej Jeśli kogoś uraziłem. To się już nigdy nie powtórzy. Nie widziałem jak mam to wszystko odreagować i po prostu mnie rozsadziło zbyt długo wszystko dusiłem w sobie. Wiem też że nic mnie nie usprawiedliwia, Stało się, Czasu już nie cofnę. PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!!

 

ok ok spokojnie , nie tak ostro prosze reagowac i bez bluzgania na forum .Makanti swoje sprawy osobiste zalatwiaj na privie i jesli forum ci nie odpowiada to przeciez wiadomo co mozesz zrobic! Mysle ze rzeczywiscie ponioslo cie ale nastepnym razem uwazaj troszke na slowa , a inni niech sie tak nie denerwuja wkoncu to jeczarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jeczarnia to wam troche pojecze,DLACZEGO NIKT MI NIE ODPISAł??

Ponawiam pytanie czy moge stosować diete oczyszczającą bo brakuje mi energi przy seroxacie i suplirydzie?? Razz Razz

Ja niestety nie snam odpowiedzi na to pytanie ;) Jak bym wiedział, to bym powiedział hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni ja też jestem chora-może nie jest to zapalenie oskrzeli ale porządna grypa czy cosik ropnego:(Trafia mnie w domu bo wtedy jestem sama-sama fizycznie i sama ze swoimi pokopanymi myślami...Tak jak Osioł z Iczęści Shreka chciałabym zawołać "Niech ktoś mnie przytuli"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera :evil: .

 

Znalazłem ogłoszenie o pracy w lokalnym sklepiku plastycznym i nawet rozmawiałem z właścicielem i w zasadzie już zgodził się dać mi tę pracę i dał dzień do namysłu.

Następnego dnia zadzwoniłem i gość stwierdził, że to przemyślał i że mam za duże gabaryty do tego sklepiku :evil: .

Kurwa :evil: .

Jeszcze na dodatek mama sobie wymyśliła, że będę dalej szukał pracy :evil: .

Kurwa :evil: .

 

Jeszcze wyląduję w jakimś odrażającym hipermarkecie albo czymś w tym stylu :evil: .

Wziąć i kogoś zabić :evil: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiev Nie poddawaj się tak łatwo. Szukałaś pomocy u jakiegoś specjalisty? Nie znam dokładnie Tw. problemu, ale jeśli chodzi o śmierć to podobno jest bardzo straszna i słyszałem gdzieś że po śmierci jest jeszcze gorzej niż w życiu obecnym. To bardzo dobrze że boisz sie śmierci i oby tak zostało. Co do śmierci to nie warto!!!Myślałaś kiedyś o swoich bliskich tych którym zależy na tobie i to pewnie bardziej niż myślisz... Wiem tylko tyle że nie warto!!! Później dzieje się zbyt wiele krzywdy wokół i cierpi zbyt wielu ludzi. Po za tym każdy ma prawo do lepszych i gorszych dni w życiu. Dasz radę!!! Nie pękaj!!! Będzie dobrze i wszystko na pewno się ułoży i to szybciej niż myślisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gość stwierdził, że to przemyślał i że mam za duże gabaryty do tego sklepiku

 

a może to on jest za mały i nie stać go na ludzi niestandardowych ;)

Ale ja uważam, że to twój atut. Jesteś niestandardowy i niezwykły i radzę ci to wykorzystać. Bynajmniej nie w supermarkecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow do marketu to nie stanowczo Ci odradzam stanowczo mowię nie warto! Stracisz zdrowie i niewiele zarobisz znam to z autopsji chyba że Castorama tam jest podobno w miarę budowlany i troche bardziej dla Meżczyzn praca dobrze płąca tzn najlepiej z tych wszystkich badziewi jesli juz to staraj się tam. Ale ogolnie szukaj czegoś lepszego uda Ci się i nie przejmuj się frędzlami takii jak ten załosny facecik załosny malutki czlowieczek :lol: zal mi go ;):lol:;) będzie dobrze zobaczysz

ps. On ma za maly mozg musi się otaczac innymi ludzmi zeby jego braki zostały wyrównane ;) razem z 3 osobami stanowi cały ;) Nie przejmuj się nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow do marketu to nie stanowczo Ci odradzam stanowczo mowię nie warto! Stracisz zdrowie i niewiele zarobisz znam to z autopsji chyba że Castorama tam jest podobno w miarę budowlany i troche bardziej dla Meżczyzn praca dobrze płąca tzn najlepiej z tych wszystkich badziewi jesli juz to staraj się tam. Ale ogolnie szukaj czegoś lepszego uda Ci się i nie przejmuj się frędzlami takii jak ten załosny facecik załosny malutki czlowieczek :lol: zal mi go ;):lol:;) będzie dobrze zobaczysz

ps. On ma za maly mozg musi się otaczac innymi ludzmi zeby jego braki zostały wyrównane ;) razem z 3 osobami stanowi cały ;) Nie przejmuj się nie warto

Moja mama rozmawiała z pracownicami ksera obok i okazało się, że u gościa się ciągle zmieniają pracownice :lol: .

Prawdopodobnie zatrudnia je na trzymiesięczne przyuczenie za 600zł brutto miesięcznie a potem zwalnia :D .

Pewnie się zorientował, że z Moją Wspaniałą Osobą nie poszłoby mu tak łatwo :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×