Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest w miarę ok. Początkowo się stresowałem pisząc coś na forum, czasem drżałem, bałem się trochę też, pisząc w tematach, w których wypowiada się moderator lub administrator, że dostanę bana za to, że... coś napisałem. Najgorzej było w pierwszym dniu pobytu na forum. Wtedy oprócz ogólnego lęku związanego z napisaniem na forum, to miałem uczucie, że użytkownicy tego forum śledzą mój komputer, gdy mam otwartą stronę forum, śledzą jakie strony otwieram, w co klikam i ogólnie co robię wtedy na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo się stresowałem pisząc coś na forum, czasem drżałem, bałem się trochę też, pisząc w tematach, w których wypowiada się moderator lub administrator, że dostanę bana za to, że... coś napisałem.

Oj, a ja myślałam, że sprawiam całkiem sympatyczne wrażenie ;)

 

Jesteś wolnym człowiekiem i możesz pisać, to co myślisz, wyrażać swoje zdanie, pisać na temat swoich wyobrażeń i przekonań, oczywiście bez nadużywania tutejszego Regulaminu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to forum :) to jest jedyne miejsce gdzie mogę zupełnie szczerze, bez najmniejszych zahamowań wyrazić co się dzieje ze mna, co mi leży na sercu. To jest dla mnie coś wielkiego, że Wy drodzy forumowicze wypowiadacie się w tematach, pomagacie, wyrażacie swoje zdanie. To tutaj trafiając uświadomiłam sobie, że tak wiele ludzi ma podobne problemy, że te nerwicowe sprawy to w sumie "normalka". Chciaż nie piszę systematycznie, raczej nachodzą mnie takie dni, kiedy zaglądam codziennie, potem sa nawet długie przerwy, to i tak UWIELBIAM.

 

No i cenię sobie anonimowość, chociaż mam ochotę wrzucić fotkę do Ludzi z forum to trochę obawiam się że jacyś znajomi tutaj zajrzą i odkryją moje wnętrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, się bez bicia, że spędzam tutaj 95% wolnego czasu (jako, że cały czas wolny spędzam przed kompem). Zarzuciłem wszelkie inne zainteresowania, gry leżą, inne portale gniją, rss-ów nie przeglądam tylko wszystkie bez sprawdzania wywalam do kosza. Wygląda na to, że się uzależniłem i to wszystko Wasza wina ;) . Bezczelnie i bez skrupułów wciągnęliście w kolejny nałóg, chłopaka, który toczy walkę z pozostałymi słabościami, które towarzyszą mu w życiu od lat. Jak Wam nie wstyd. :D Nic dziwnego, że mark123 bał się z początku modów i adminów. Toż to diabły wcielone, w szatańskiej organizacji. :D

 

Dlaczego tak tu przesiaduję? Proste, bo jest mi to potrzebne. Interesujące tematy, ciekawi ludzie (to nie to co ten plebs co mnie otacza na co dzień - cóż, może zadzieram nosa, ale tak to czuję) humor, możność wyspowiadania się ze swoich problemów, pomoc (poprzez rady) innym to są powody, które mnie tu trzymają. Spamuję forum dość intensywnie od miesiąca, więc niektórzy z Was trochę zdążyli mnie już poznać, z paroma pogadałem (lub gadam nadal) na PW, jeszcze inni odezwali się do mnie na GG. To wszystko jest bardzo miłe dla mnie i zarazem bardzo potrzebne, bo ostatnio prowadzę akcję odcinania się od ludzi w prawdziwym świecie, więc nowe znajomości (tym bardziej z ludźmi takimi jak Wy) są dla mnie jak najbardziej pożądane. Dziękuje Wam za poświęcony mi i innym czas.

 

Mam nadzieję, że niedługo z niektórymi z Was będę mógł podyskutować, pośmiać się w cztery oczy, a przy okazji wychylimy nie jedno piwko czy kielonka za zdrowie zaburzonych. Myślę, że mogło by być miło, a czy będzie to się jeszcze okaże.

 

Żeby nie było, że tylko w tyłek wchodzę bez wazeliny doleję parę kropel dziegciu. Irytują mnie coraz bardziej problemy techniczne na tym wspaniałym forum. Na brak powiadomień o nowych postach na mejla już marudziłem wcześniej. Postępów jakichkolwiek brak, a coraz trudniej mi ogarnąć to wszystko, ze względu na udzielanie się w coraz większej liczbie tematów. Niejedną odpowiedź przez to już przegapiłem albo zauważyłem ze sporym opóźnieniem. Pisałem do shadow_no o tym problemie, ale odpowiedzi się nie doczekałem :(. Druga sprawa to niedziałające u mnie, wyskakiwanie nowego okna z powiadomieniem o przyjściu nowej PW. Bywa to mocno irytujące, bo trzeba co jakiś czas odświeżać stronę. W panelu użytkownika mam wszystko prawidłowo ustawione jeśli by ktoś pytał, po za tym nigdy nie miałem takich problemów na innych forach. To tyle o wadach (z resztą bardzo niewielkich, porównując do zalet). Reszta (techniczna) jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ma nadzieję, że mnie się nie boisz :mrgreen:;)

No, masz administrator zapracowany :cry:

Miejmy tą nadzieję, że pewnego dnia wpadnie i wszystkie problemy techniczne znikną.

Niestety w tej kwestii my niewiele możemy.

Cieszę się, że negatywy pozostają w cieniu pozytywów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początkowo się stresowałem pisząc coś na forum, czasem drżałem, bałem się trochę też, pisząc w tematach, w których wypowiada się moderator lub administrator, że dostanę bana za to, że... coś napisałem.

Oj, a ja myślałam, że sprawiam całkiem sympatyczne wrażenie ;)

 

Jesteś wolnym człowiekiem i możesz pisać, to co myślisz, wyrażać swoje zdanie, pisać na temat swoich wyobrażeń i przekonań, oczywiście bez nadużywania tutejszego Regulaminu :D

No ja tak po prostu mam, że czasem mój strach przed "władzą" dotyczy także internetu, ale teraz już mi tu przeszło, bo się już bardziej przyzwyczaiłem do forum.

Pisać to co myślę, to nie zawsze mogę, bo gdybym np. pisał co myślę w momencie, gdy poczuję się subiektywnie zaatakowany, to prawdopodobnie skończyło by się to dla mnie banem (bo wtedy mam ochotę bluzgać wszystkich wulgarnie), wolę wtedy nic nie napisać w danym temacie.

Co do przekonań, to staram się za bardzo nie angażować w dyskusje o przekonaniach, bo w niektórych z nich jestem apodyktyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Nie, tutaj się nie mam czego ani kogo bać, nawet trolli, bo oprócz jednego (eksperta od fałszywej miłości dziwek :D ), to innych tu nie spotkałem. Oby tak dalej.

 

No, masz administrator zapracowany :cry:

Rozumiem, ale mógłby chociaż, napisać:"Nie mam czasy, nie truj mi dupy" czy coś w tym stylu, żebym chociaż wiedział co jest pięć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Dziękuję :oops: ,ale czym sobie zasłużyliśmy na takie wyróżnienie? To raczej Wam się należą :-* tzn. wszystkim moderatorkom i admince (bo chyba jedna jest), a dla ekipy męskiej przesyłam jeno uściski dłoni. Good job everyone. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się miło zrobiło. To też coś napiszę, a może ktoś też mnie pochwali, że dobrze że jestem :D

 

Od czasu kiedy zaczynałem budować swoje "ja" minęło już trochę czasu. To były głównie czasy liceum. Wizyty u psychologów, czytanie "życiowych" książek, oglądanie filmów dokumentalnych, poszerzanie horyzontów. Spędziłem trochę czasu na forum o podrywie. Tamto też miało specyficzną atmosferę. Dla żółtodzioba jak ja poruszane tam kwestie były nowością. Stąd też podchwyciłem takie tematy typu: jak osiągać swoje cele, czym jest pewność siebie. Trochę też dziabnąłem psychologii.

 

Potem znalazłem to forum, tutaj też z pewnością mógłbym uczyć się jak się zmienić, jak kształtować siebie. Ale mam poczucie, że mi to już niepotrzebne. Czego się miałem dowiedzieć już się dowiedziałem i przeżywam swego rodzaju przesyt treściami. Jednym słowem, zmęczyłem się myśleniem co tu polepszyć i co zmienić. Teraz staram się akceptować siebie jakim jestem, a pomaga mi w tym medytacja i specyficzna filozofia. Na forum siedzę dla zabicia czasu, dla towarzystwa, po to by pobyć wśród osób, które tak jak ja zmagają się z codziennością. Nowej wiedzy nie szukam. Może gdybym znalazł was jakieś 5-6 lat temu. Wtedy pewnie to byłby dla mnie nowy świat.

 

Ogólnie forum na plus :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Dzięki. Mam nadzieję, że równie przyjemnie będzie Ci, gdy mnie usłyszysz, choć bardzo prawdopodobne, że będę największym milczkiem w tak dużej grupie osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa, więc za wiele nie mogę powiedzieć. Póki co forum bardzo mi sie podoba, widać ze mili ludzie tu przesiadują, którzy chętnie doradzą czy pogadają na luźne tematy :) Jest też duuużo interesujących wątków :) Myślę, że będzie mi sie tu dobrze pisało :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwarka jest nie najlepszej jakości, nie można powiązać autora wątku z szukanym wątkiem etc., ciężko znależć konkretny wpis mimo podania odpwoiednich słów

 

 

No fakt, z wyszukiwarką tez to zauważyłam. Nie wiem czy na innych forach też tak jest, niemniej jednak jest to bardzo uciążliwe kiedy chce sie coś konkretnego znaleźć. :szukam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger,

*Monika*,

Dobrze tu mają moderatorzy i moderatorki. Praktycznie nic do roboty ;) Gdyby, nie afmce to byście w ogóle zapomnieli co to jest banowanie. Należy się mu jakieś podziękowanie, że nieświadomie dba o Wasz umiejętności moderatorskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×