Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie podoba mi sie i nie jestem zadowolona. roz*ebal mnie fakt piepr*enia, ze na forum trzeba byc spokojnym i kulturalnym wtedy ludzie sie interesuja. g*wno prawda bo na szaraczkow nikt nie zwraca uwagi. trzeba klnac i obrazac innych, zeby zostac zauwazonym 8). dowidzenia, odchodze mozecie juz zaczac tesknic i plakac 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, :great:

no co, odchodze z tego poal sie boze forum psychologicznefo. to jakis zart wielki jest chyba nazwe powinno zmienic 8)

 

-- 29 maja 2014, 21:33 --

 

bez kitu alw czy to taka wielka filozofia moje konto usunac...na gwiazdke z nieba czekacie czy jak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w przypadku kobiet, ale jak facet założy taki temat to generalnie będzie negowany przez niektóre paniusie na tym forum

bo jest cos zenujacego w jeczacym facecie. Kazdy ma gorsze i lepsze dni, kazdy potrzebuje sie czasami wyzalic czy okazac slabosc ale jak facet nie ogarnia po calosci i tylko jeczy to jest to jakies takie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w przypadku kobiet, ale jak facet założy taki temat to generalnie będzie negowany przez niektóre paniusie na tym forum

bo jest cos zenujacego w jeczacym facecie. Kazdy ma gorsze i lepsze dni, kazdy potrzebuje sie czasami wyzalic czy okazac slabosc ale jak facet nie ogarnia po calosci i tylko jeczy to jest to jakies takie....

i będzie mi ku........ jedna z drugim pisać o tolerancji i Mi będzie wciskać co jest ok a co nie :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum sporo mi pomogło a dokładniej ludzie z forum, odzyskałem trochę pewności i wiary w siebie, lepiej zrozumiałem sporo spraw, zaskakuje mnie wyrozumiałość ludzi, pomimo że czasem narzekałem na forum to ogólnie jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem zadowolona, bo dotychczas myślałam, że jestem sama taka popieprzona, nie miałam znajomych, a tu poznałam chociaż wirtualnie. I nawet dowiaduję się sporo o życiu ... Aha i okazało się, przy okazji, że faceci nie są tacy straszni, jak myślałam :mrgreen:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×