Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, widocznie już taki jestem. Lubię pisać. Lubię dużo pisać i lubię się wcinać. Nie znoszę krytyki. Lubię być w centrum uwagi, obojętnie czy jako dobry czy jako zły. Wystarczy mi moja inteligencja. Nie muszę być tym dobrym, bo to akurat we mnie umarło już kilka lat temu. Wyleciałem lub odszedłem z niejednego forum. Przyczyn było zawsze wiele, ale zawsze podobne. Jestem egoistą. Nie obchodzą mnie przypadki tych ludzi. Wolę nabić sobie posta niż tracić czas na czyiś problem. Od czytania czyiś wypocin nie wyzdrowieję, a wręcz przeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, no to masz przyczynę. Tutaj staramy się, żeby było inaczej. Forum mam konkretną specyfikę nastawioną na pomaganie innym. Zatem zastanów się, czy to miejsce jest dla Ciebie...

 

Nie jestem zły z własnej chęci. Jestem zły z natury. W moim wnętrzu tkwi już dobrze zakorzenione zło i niestety zżera mnie ono od środka. Widziałem je kilka razy i kilka razy o mało mnie nie zabiło.

Wszystko czego nie będę robił, będę robił na pokaz. Nie potrafię czynić dobra bez korzyści, bez konkretnego powodu. Nie umiem tego zmienić. Jedyne co mogę obiecać to mniej spamować, mniej się odzywać, a jak pomagać to robić to na chłodno, z rutyną, bez uczuć, ale z konkretną wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też kiedyś myślałem, że choroby psychiczne to coś złego/niespotykanego/wyjątkowego/wstydliwego, a to taka sama dolegliwość jak katar. Są fora poświęcone katarowi? Nie słyszałem jakoś. Dlatego dla mnie kolejne wpisy są kolejnymi nic nie wnoszącymi wpisami. W kółko o tym samym. Sama się zastanów. Ile tych postów jest do siebie podobnych. Wszystkie są takie same. Wszystko to samo. Właśnie ja wnoszę coś nowego i niespotykanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek,

 

Chodzi o to ze piszesz jak na randomowym czacie. Na spamowej i we wronach ludzie rozmawiaja ze soba okazuja zainteresowanie jest dialog a Ty tylko piszesz czesc zjadlem klona czesc zjadlem to czesc gram w gre ja to ja tamto ja siamto nie rozmawiasz tylko wypelniasz soba przestrzen. Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz bo nie pisze aby Cie obrazic tylko wyciagniesz wnioski i inaczej bedziesz podchodzil do dyskusji wtedy tez inaczej ludzie beda do Ciebie podchodzili, masz tez pozytywne cechy i jak nie bedziesz traktowal forum jak jakis swoj brudnopis to inaczej ludzie beda na Ciebie reagowali. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o czym mówisz, bo głupi nie jestem. Pomyślę sobie o sensie mojej egzystencji na forum na spacerze przy papierosku i benzo :great:

 

Nie będę łamał regulaminu, będę działał w jego granicach. Jeśli faktycznie mnie tu nie będziecie chcieli, to sobie pójdę gdzieś indziej. Taki to wędrownik jestem, gdzie nigdzie długo miejsca nie zagrzeje, bo albo mu coś nie pasuje, albo nie pasuje coś otoczeniu w którym przebywa. Taka też istota mojej choroby. Straciłem wszystko na co pracowałem. Straciłem wszystkich ludzi których znałem. Powoli z tym walczę, ale powolnie to idzie. Nie wiem czy to wyleczalne czy nie. Taki jestem i co na to poradzę.

 

Slide, moje życie to jeden wielki brudnopis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek, nie chodzi tylko o łamanie Regulaminu. Jeśli zobaczę, że szkodzisz w jakiś sposób innym tak, jak to było w spamowej, to albo poleci kolejna blokada, albo zakończę Twoją przygodę z Forum. Przykro mi, ale nie jesteś i nie będziesz tutaj sam.

 

Oczywiście. Nie będę łamał regulaminu i działał na szkodę bo było by dla mnie to uwłaczające. Po prostu nie warto. Nie jestem trollem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek ja do Ciebie nic nie mam jestes na swoj sposob pozytywny ale w paru tematach zrobiles swoj notes tak jakby. Ludzie tutaj sa ciekawi nie sprowadzaj ich do roli swojego tła ;) jestes mlody jeszcze sie wyrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek ja do Ciebie nic nie mam jestes na swoj sposob pozytywny ale w paru tematach zrobiles swoj notes tak jakby. Ludzie tutaj sa ciekawi nie sprowadzaj ich do roli swojego tła ;) jestes mlody jeszcze sie wyrobisz.

 

Codziennie walczę z tym by bardziej szanować ludzi. Rozmawiałem z wieloma "specjalistami" i oni tłumaczą to moją chorobą. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale też nie chciałbym być traktowany tak, jak ja traktuję innych. Jest to jednak silniejsze ode mnie. Dlatego powinienem mieć chyba na czole nalepkę z napisem "Nie czuj się urażona/y moimi tym co piszę/mówię".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy następnej wizycie poproszę lekarza o zwiększenie dawki stabilizatora nastroju i/lub neuroleptyka to będę bardziej znośny :)

I tak już mi się tak spamować nie chce.

 

Ale fakt. Nie ma chyba sensu drążyć tego tematu dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy następnej wizycie poproszę lekarza o zwiększenie dawki stabilizatora nastroju i/lub neuroleptyka to będę bardziej znośny :)

I tak już mi się tak spamować nie chce.

 

Ale fakt. Nie ma chyba sensu drążyć tego tematu dłużej :)

 

Chyba czas się ogarnąć, bo robiłem sam to samo, ale akurat u mnie to było przez depresję i brak słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shira123, byłam na odwyku ale wróciłam. Myślałam, że czas nerwicy.com we mnie przeminął ale jednak nie choć już nie spędzam całych dni na forum jak kiedyś.

Trochę ludzi ubyło ostatnio ale część powróci wcześniej lub później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu sprawy, nie jestem zadowolony. Jasne, że są pozytywne rzeczy i tematy.

 

Istnieją też patologie, jak jeden chory pyta się, jaki zastosować lek, a inny narkoman proponuje mu rocket fuel mix - to już mi się podoba. Może się też zdarzyć, że lekoman akurat nie odpowiada, bo np. nie żyje, ale chory jest sprytny i znalazł sobie w starych postach nieżyjącego narkomana odpowiednią dawkę.

Nie chcę się spinać ani dyskutować, taki jest już jest mój punkt widzenia i to się nie zmieni.

 

Gdyby się ktoś nie domyślał, to mam na myśli tasiemce o lekach, nad którymi nikt nie panuje, a jak myśli że panuje, to tylko mu się wydaje, że panuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×