Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

To forum jest niestety przeładowane, a sklejanie wątków zbiorczych jest tragedią.

Mam pytanie oczekuję odpowiedzi mój post ląduje w wątku zbiorczym i jest przykrywany innym postem.

Niestety rozbudowane forum mogło by być mniej łatwe w obsłudze ale było by bardziej praktyczne co do merytorycznej zawartości.

Chodzi mi np o to żeby wyodrębnić dział np sertolina etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum jest niestety przeładowane, a sklejanie wątków zbiorczych jest tragedią.

Mam pytanie oczekuję odpowiedzi mój post ląduje w wątku zbiorczym i jest przykrywany innym postem.

Niestety rozbudowane forum mogło by być mniej łatwe w obsłudze ale było by bardziej praktyczne co do merytorycznej zawartości.

Chodzi mi np o to żeby wyodrębnić dział np sertolina etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że mój post został przeniesiony do wątku zbiorczego i dlatego ciężko jest na niego odpowiedzieć. A tak gdyby było pod rozdział np sertralina można by zakładać osobne wątki i łatwiej tez by było szukać odpowiedzi udzielonych wcześniej na podobny albo taki sam temat. Mi chodzi o skutki uboczne na samym początku zażywania Zoloftu i żeby się tego dowiedzieć muszę się przebić przez 410 stron odpowiedzi w tym o rożnych innych lekach, ciąży, karmienia piersią i innych rzeczach które mnie nie dotyczą.

Dlatego wydaje mi się że takie "szczegółowsze forum" było by bardziej użyteczne.

 

a tak wyglądał mój post:

 

"Cześć jestem zupełnie nowy i po raz pierwszy na tym forum.

Po raz pierwszy też biorę leki. Mam bardzo silną nerwicę i pani doktor zapisała mi Zoloft.

Wiem że jest temat o sertralinie ale jest on tak obszerny że nie potrafię się przez niego przebić.

Przepraszam też jeśli już taki temat był ale czuję się tak beznadziejnie że nie bardzo sobie radzę teraz z myśleniem.

Biorę 0,025 wieczorem czyli pół tabletki. Wczoraj wziąłem po raz drugi i nie czuję się najlepiej.

To znaczy nie mam żadnych lęków ale trzęsą mi się trochę ręce jestem mocno osłabiony i otumaniony, szumi mi w uszach,boli mnie głowa,

mam problem z koncentracją a nawet z czytaniem. Zupełnie nie mam apetytu. Czy ktoś z Państwa miał takie objawy

i czy one przechodzą wraz z czasem przyjmowania leku?

Biorę lek dopiero drugi dzień więc nie wiem czy organizm się do niego powinien 'przyzwyczaić'?

Czy jak to powinno w ogóle działać i wyglądać?

pozdrawiam serdecznie"

 

zawsze mógłbym się dopytać w 'moim wątku" co i jak i czy np po jakimś czasie nie trzeba by było zmienić Zoloftu bo źle na mnie działa etc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hans1000, Wg mnie i nie tylko mnie , tak jest właśnie o wiele prościej. Skoro tam jest kilkaset stron to wyobrażasz sobie ile by było oddzielnych wątków gdyby każdy miał swój na taki sam temat? Uważasz ,że wtedy by się chciało komuś wchodzić do tysięcy wątków o sertalinie? Ludzie tutaj zaglądający albo używają wyszukiwarki szukając konkretnego tematu, albo klikają w "aktywne wątki" i widzą gdzie są nowe posty. Jest to sprawdzona formuła i świetnie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalena1985, jeżeli mogę Ci coś poradzić to:

- używaj linku "aktywne wątki"

- jeżeli chcesz do kogoś się zwrócić to najpierw kliknij w nick nad jego avatarem - w ten sposób wstawisz do okna w którym piszesz jego nazwę w odpowiednim kolorze i pogrubieniu.

Masz więcej pytań - pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa i może z tego tytuły nie powinnam się jeszcze wypowiadać

ale ehhh, szata graficzna pozostawia wiele do życzenia

trochę mało emotek

 

-- 18 kwi 2013, 20:10 --

 

a jednak jeszcze coś dodam,

mało przejrzyste

 

To jakiś żart z tymi emotkami? Na co to komu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobre miejsce, żeby podziękować wszystkim, którzy się angażują w forum, nie tylko wylewając swoje emocje, ale także pomagając innym :uklon:

Fajnie, że takie miejsce jest. Oczywiście, jak wszędzie, znajdzie się tu sporo złośliwców i trollowania, ale też poziom zrozumienia jest nieporównywalny do innych środowisk z jakimi spotykamy się na co dzień.

Mało piszę, dużo czytam, dzięki za wsparcie i wymianę doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×