Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

 

buka, To czas wziąć odwet.

Ja idę spać z nastawieniem, że tej nocy będę strzelać, albo niech do mnie strzelają.

Dobrej nocy życzę Wam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

buka, bo pewnie w wojsku nie byłeś. :P

 

0Rh+, teraz ni było źle. Kiedyś musiałem dojechać w nocy do domu i latałem po całym pasie. Na szczęście jechałem sam i mały ruch był.

 

Kurde kuzyn mi tu usnął i jeszcze chrapie. Ciekawe ile wypił zanim przyszedł do mnie. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo psychodeliczne sny. Nie wiem czy każdy takie ma. Wczoraj przyśnił mi się wielki tor z klocków lego. Nie zapamiętuję swoich snów, bo nie lubię zapamiętywać, to powtarzanie myśli w kółko. Wolę chwilę teraźniejszą. Często śni mi się, że latam. Wtedy się cieszę, bo inni nie potrafią :P Wszystko przenika, zbudowane z jakiejś eterycznej substancji. Najczęstszy motyw to pociągi, rzadszy to dom mojej babci, bitwy, szkoła podstawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie znam chlopaka ktory byl w tym snie, jednak pamietam ze to byl przystojny brunet

 

185cm,zielone oczy?No to ja byłem przecież no..

 

monk.2000, mnie się śnią same włochate wielkie pająki :why:

 

 

ciekawe jakby to zinterpretował dr.Freud:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

davin, wiesz jakie arcydzieła mozna stworzyc na czyjejs buzce? :D mazak zwykly, zmywalny, wiec krzywda mu sie nie stanie. :D

 

psyche., zebys wiedziala, byl naprawde przyjemny. :D chyba zaraz ide spac, moze znow mi sie przysni. :D

 

-- 25 lip 2013, 01:37 --

 

no wlasnie buka! :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., pająki? Pająk to lęk. Pająki łowią w swe sieci nieostrożnych. Zastawiają pułapkę, by potem owinąć w sieć i zjeść swoimi "szczękoczułkami" patrząc ośmioma oczami na ofiarę. Może wejdź na forum o pająkach, albo poczytaj o ich zwyczajach. Polecam też fotografię makro, to przestaniesz się ich bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×