Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

leaslie,

No jakby nie patrzeć to tracimy na to mnóstwo czasu, jednakże bez snu nie jest kolorowo. Doświadczyłem tego na własnej skórze wiele razy i było strasznie. Najdłużej 94 godziny. Nie polecam nikomu, taka schiza na bani, że momentami nie mogłem odróżnić halucynacji i omamów słuchowym od realizmu. I powolne zmęczenie całego ciała, myślenie prawie zerowe, koncentracja nie istniała. Człowiek bez snu powoli wariuje. Kiedyś pamiętam oglądałem taki dokument na Discovery o facecie co zachorował na bezsenność śmiertelną. Jak się można domyśleć z nazwy, nie ma na to gówno lekarstwa. Próbowali go usypiać wszelkimi dostępnymi środkami i nic. Bez efektu. Facet wyglądał strasznie, tylko leżał i nie miał siły nawet mówić. Umarł po niecałych 2 miesiącach. Nawet nie chce wiedzieć co miał w głowie po choćby 2 tygodniach niespania.

 

Narciarz socorro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa,

 

Tak zapominanie to oprócz odpoczynku to kolejna zaleta snu, o ile oczywiście nie przyśni się jakiś realistyczny koszmarek dot. własnego życia.

 

leaslie,

 

U mnie to też normalka latem. Szczególnie, że upodobali sobie ławkę przed moim blokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., uwierz, że wyglądałam nie najlepiej, a to i tak bardzo delikatnie powiedziane ;)

aż sama się dziwie, że ja wtedy nie uszkodziłam nikogo przypadkowo na praktykach w szpitalu.

 

-- 26 lip 2013, 02:38 --

 

uciekam spać, a przynajmniej spróbować zasnąć.

dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×