Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

socorro, powiem, ze nudnawo dosyc. Nic dzis nie bylo do roboty. Myslalem, ze sie zanudze xd. A Tobie? (tak w ogole jestes baba czy chlop? :D )

wykończony, czesc :P

 

-- 26 lip 2013, 23:39 --

 

davin, widzisz, wystarczylo poprosic, byscie mnie nie olali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, czesc, odczytalem pw od Ciebie :P . Powiem tyle, ze jak mangi nie czytales, to nie powinienes wiedziec kto jest na avku albo sie tylko domyslac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, wiesz, przeczytalem juz wczesniej, ale nie zrozumialem. Prosciej by bylo cos w stylu: "Jestem kobieta KU**A" :D .

No nie zawsze sie dostaje co sie chce no bo kto mi da na zawolanie milion dolcow?:<

 

-- 26 lip 2013, 23:44 --

 

Mushroom, czesc "Grzybie" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, mam już kilka spoilerów niestety.

Więc na razie mi się upiekło, ale żebyś czegoś mocniejszego, czego jeszcze nie widziałem nie wstawił :P

Swoją drogą jak on się już pojawił, to można się było od razu domyślić kim on jest, mimo że było potem trochę mieszania i prób zbicia z tropu.

 

-- 26 lip 2013, 23:51 --

 

anonus, socorro, można wejść zawsze na profil użytkownika i sprawdzić płeć, jak ktoś zaznaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, little problem, jestem na tele i mi sie to bedzie buferowalo z godzine zapewne xd

1234qwerty, zawsze moglem wpierniczyc taki avek, gdzie byloby ukazane kto jest pod maska :P

 

-- 26 lip 2013, 23:55 --

 

1234qwerty, swoja droga-dobry odcinek wczoraj byl. Madara pieknie zamiotl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, fillery sa makabryczne jesli chodzi o Naruto. Znaczy kiedys byly fajne (np. te z Sora, dopoki nie wklepali tego gownianego watku, ze on tez jest Kyuubi i Naruto napierniczal go golymi piesciami w formie miniaturki Lisa :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×