Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

davin, Normalnie też nie palę w pomieszczeniach, ale wieczorem gdybym miała wychodzić za każdym razem jak odpalam cygara to biegałabym w kółko ;)

 

Saraid, A nie wiem nawet, zawsze mam zapasowe paki więc nie liczę ile dokładnie. Ale pewnie zemrę niedługo z papierosem w paszczy ;)

 

 

Słuchawki na uszy i muza leci. :D

Ja nie mogę na słuchawkach, bo zaczynam śpiewać i budzę pół okolicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, oj zależy od humoru co leci. :P Przeszedłem już chyba przez wszystko. :D

 

Saraid, ale Ty tylko w nocy siedzisz. Aż tak to lubisz?

 

anna.anakaia, ja nie śpiewam a tak przynajmniej nikogo nie obudze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, ja lubie siedzieć po nocy po wtedy ma spokój. Słuchawki na uszy i muza leci. :D

 

jeeeeeeeea! to jest ten klimat :D uwielbiam te chwile, jak czasami w nocy przerwie miedzy zadaniami zakladam sluchawki na uszy, zamykam oczy i skupiam sie tylko na muzyce, ajajajajaajjjj :P

 

W nocy " wszyscy " śpią ...urzędy , sprawy .Hałas śpi...

Saraid cześć.

 

wszystko spi, a my nie. z dala od nich wszystkich ;)

 

socorro, dokładnie. Gwiazdy, nietoperze, dymiące studzienki kanalizacji. :D

Też lubię noc, tę ciszę. Niektórzy się jej boją, też czuję trochę strachu. Ale gdy myślę o śnie, to nie chcę tracić świadomości, jako że z nią się identyfikuję. Dlatego śpię jak już jestem zmęczony, albo mam dość.

 

czasami moje sny maja duzy zwiazek z rzeczywistoscia :D np. snia mi sie rzeczy ktore robilam w ciagu dnia, albo ludzie, o ktorych duzo mysle, albo sytuacje, ktorych sie boje. ja ogolnie bardzo potrzebuje snu, w sensie ze duzo godzin, inaczej wygladam jak zombie, ale rzadko kiedy sie wysypiam niestety :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami moje sny maja duzy zwiazek z rzeczywistoscia :D np. snia mi sie rzeczy ktore robilam w ciagu dnia, albo ludzie, o ktorych duzo mysle, albo sytuacje, ktorych sie boje.

Mnie się nigdy nie śnią realne rzeczy, ani ludzie. Jedyną ludzką postacią, która występuje w moich snach jestem ja sama, albo ktoś czy coś jest ze mną ale tego nie widzę.

ja ogolnie bardzo potrzebuje snu, w sensie ze duzo godzin, inaczej wygladam jak zombie, ale rzadko kiedy sie wysypiam niestety :roll:

Ja mam odwrotnie, śpię mało i się wysypiam. Przynajmniej mam długo trwającą dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, mi muzyka bardzo pomaga. Ale najbardziej jej lubie słuchać w samatności w nocy. :D

 

Saraid, 2h snu?

 

anna.anakaia, ja mam tak głupie sny że masakra. Najczęściej biegam z gnatem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, To masz sny pełne emocji :D Ja to tylko latam, albo łażę samotnie. Ewentualnie czuję że coś mnie zaraz zakatrupi a nie widzę co/kto, lub bliżej nieokreślone "cosie" mi się śnią.

 

Saraid, Chyba sporo ludzi ma jakiś problem ze snem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszyscy mamy klopoty ze snem w jakims stopniu ..

 

-- 25 lip 2013, 00:56 --

 

davin yhm zwykle nie spie duzo..

 

Kiedyś niewyspanie mi nie przeszkadzało w funkcjonowaniu. Teraz minimum 8 godzin muszę dać odpocząć jednostce centralnej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, już mam ich serio dość. Ile można strzelać do ludzi? Ja strzelałem tylko do tarczy. :P

 

0Rh+, no ja już tez musze pospać bo inaczej w końcu padne. Dzisiaj za kierownicą usypiałem. Matka prawie zawału dostała jak troche mi się z pasa zjechało. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin, Ja bym tam sobie chętnie postrzelała. Wyżyłabym się we śnie na tych, których nie lubię, w realnym życiu mogłabym ich wtedy traktować jako nieistniejących, bo przecie przeze mnie zastrzelonych. Łatwiej by było.

Możemy się zamienić, ja Ci oddam relaksujące latanie we śnie a Ty mi karabin :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, już mam ich serio dość. Ile można strzelać do ludzi? Ja strzelałem tylko do tarczy. :P

 

0Rh+, no ja już tez musze pospać bo inaczej w końcu padne. Dzisiaj za kierownicą usypiałem. Matka prawie zawału dostała jak troche mi się z pasa zjechało. :D

Raz przysnąłem za kierownicą. Wiedziałem ,że muszę się przespać. Szukałem parkingu. Obudziłem się na przeciwległym pasie... jechałem na czołówkę przy 130 /h . Gdyby kierowca z naprzeciwka nie odbił ... gdybym się nie obudził... gdybym nie odbił...nie byloby czego zbierać ... synek spał z tyłu. Od uderzenia pęklo zewnetrzne lusterko .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×