Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko czasem :P.

W sumie fajnie by było coś ustalić :)albo na naszych śmieciach,albo gdzieś na przyległościach.Jak znam życie za jakieś pół roku się zbierzemy :P.

Z forum spotkałam się już z Meskaliną i było bardzo sympatycznie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowy i też jestem z Bielan, a w szczególności z Wrzeciona. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że pewna renomowana pani psycholog stwierdziła u mnie depresję, a pewna pani psychiatra po godzinie rozmowy stwierdziła to samo i przepisała mi pigułki, po których rozsadzało mi głowę. Oczywiście pigułek już nie biorę, łykam deprim i jem magnez, ale rzecz w tym, że wolałbym się upewnić, że mam depresję. Sprawa nie jest prosta, bo trudno mi się pogodzić ze świadomością, że mam depresję i potrzebuję pomocy specjalistów. Jednak wiosną znalazłem się na spotkaniu dda i okazało się, że większość z moich problemów to historie wręcz powszechne. Jeśli zatem w tym przypadku okazałoby się, że moje problemy są podobne do problemów osób z depresją, może będzie mi łatwiej zmuszać się do wizyt u pani psycholog i poddawać się terapii a nie udowadniać jej i sobie, że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się pogodzić ze świadomością, że mam depresję i potrzebuję pomocy specjalistów

Chyba ze mną jest tak samo choc największe dno minęło to nerwica mnie wykańcza ja jestem z pod warszawy b blisko Np jaskowej I jak sie okazuje Ciebie ;)

 

 

Fajnie ze Tyle osob mieszka tak blisko mnie cieplej mi sie zrobiło na duszy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mam na imię Michał,w grudniu kończę 25 lat,choruje na zaawansowaną nerwice z dodatkami(fobia społeczna,natręctwa myślowe,lęki).Interesuje się psychologią,muzyką,troszkę sportem,psychiatrią oraz medycyną naturalną(np:spanie,ćwiczenia oddechowe:)Chciałbym poznać kogoś w mieście jakim jest Warszawa kto rozumie,z kim mógłbym się spotykać pogadać,z kim będzie mi raźniej,nawet przyjaciela przed którym nie będę miał tajemnic.Wśród swoich znajomych nie do końca jestem rozumiany,poza tym ja wolę pójść do parku lub lasu aniżeli na imprezy tankować.Jeśli są dobre duszki z Wawki co także czują się samotne proszę pisać.Pozdrawiam Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja musze przyznać że piwka to się czasem lubie napić :mrgreen: ale na wię szych imprezach jakoś żle się czuje więc jeśli wyskakuje na piwko to zazwyczaj kameralnie z kolegą który zresztą ostatnio jest strasznie zabiegany więc nawet niemam zabardzo z kim pogadać chętnie poznałbym jakieś osoby z forum można by tak spotkać się w małym gronie jeśli mieli byście czas piszcie Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tu bardzo dużo wątków, które są baaaardzo długie i ciężko mi cokolwiek znaleźć bo nie mam czasu na to...

 

Dzięki :)

 

p.s. jeżeli ktoś z Was poradził sobie lub walczy dzielnie z nerwicą natręctw, głównie fobie (szum wody, dzwony kościelne) byłabym bardzo wdzięczna za pw z opisem "jak", bardzo chciałabym pomóc bliskiej osobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajnie że zaczynają się zgłaszać osoby chętne do spotkania się :) uważam że to bardzo dobrze jest tak pogadać w końcu każdy z nas ma tu jakiś problem albo chce pomóc w jakiś sposób innym a samo pisanie do siebie to nie to samo czasem to wydaje mi się że człowiek jeszcze bardziej się wtedy zamyka tzw. samotność w sieci Fajnie by było jeszcze tylko ustalić termin i miejsce spotkania może ktoś coś zaproponuje ? ja akurat jestem spoza Warszawy a ściślej z Piaseczna a w stolicy nie za bardzo się orientuje w zasadzie to lepiej znam tylko Pola Mokotowskie Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×