Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba jedyną osobą, która potrafi jakoś to rozkręcić jest Tygryska, która wybyła na czas nieokreślony.

 

:oops:

 

Tak dla sprosotwania: nie wybyłam, niestety, w sensie fizycznym, miałam poprostu zalatany okres. Teraz w zasadzie jestem wolna tylko nie wiem kiedy dokładnie wyjadę wreszcie sobie odpocząć.

 

Kto jest chętny na najbliższą sobotę (30.06.07)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę ze na czasie wyniknie -czyli kiedy

a gdzie oj nie wiem gdzieś może by gdzie czuć się będzie można swobodnie w plenerze na wolnej przestrzeni byle było gdzie uśiąść

niech będzie to godzinne nawet spotkanie

 

choć szczerze ja się "boję";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie dłuższej

Nie chcę spotykać się z tabunem obcych osób.. Zależy mi na rozmowie w cztery oczy..

Zapraszam,Paulina (25)

888 671 699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi z okolic Warszawy. Chętnie wymienię się z kimś doświadczeniami, porozmawiam w cztery oczy. :D Kilka słów o mnie: mam 20 lat, studiuję pedagogikę, kocham poezję (sama też piszę :P) i sztukę, od kilku lat choruję na nerwicę lękową połączoną z fobią społeczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Warszawy i bardzo mi się podoba pomysł spotkań. Siedząc samemu przed komputerem bardzo łatwo jest się dołować i wpadać w coraz to większą depresję. Już dawno marzyłem żeby poznawać ludzi z podobnymi problemami, ale nigdy nie miałem okazji.

 

Jakby miało się odbyć jakieś spotkanie to chętnie się przyłączę jeżeli będzie można. :smile: Teraz taka piękna pogoda - Pola Mokotowskie czekają na nas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, bardzo chętnie. I na rychły kontakt czekam! :D

Paulina

784 270 177

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:04 pm ]

Uwaga Znerwicowani!

Oferta skierowana jedynie do osób o wyjątkowo mocnych nerwach... (Wiem co mówię.Wiem na co mnie stać..)

Proszę o kontakt szczególnie osoby,podobnie jak to jest i w moim przypadku, z zaburzeniami osobowości - to powinno zwiększyć prawdopodobieństwo pojawienia się nici porozumienia/zrozumienia pewnego rodzaju emocji,reakcji, które są dla nas typowe...

 

 

perlisty@onet.eu

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:24 pm ]

Dziękuję za pozytywny odzew. Bardzo mnie to cieszy.

Maju,dziękuję za spotkanie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:25 pm ]

Dziękuję za pozytywny odzew. Bardzo mnie to cieszy.

Maju,dziękuję za spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję Ci za spotkanie, Paulinko. :D Wizualizacje, o których mówiłaś, pomagają mi redukować lęk.

 

Spotkałam się wczoraj z Pawłem i było bardzo miło. Nie dotarła do niego wiadomość o terminie spotkania, bo przez dwa dni nie miał dostępu do internetu. Powiedziałam mu, żeby przyłączył się do nas w przyszłą środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×