Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, a mogłabyś polecić jakiś współczesnych nihilistów przetłumaczonych na j.polski?

 

ale chodzi mi o bardzo współczesnych, żyjących powyżej 2000 roku.

 

Foucault, Cioran nie spełniają kryteriów.

Ja, niestety, nie znam, nie interesuje mnie ta tematyka.

 

Dostałam dziś dwie piątki do indeksu :smile:

gratuluje :uklon:

Kasiu, dziękuję:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spacer przez las do rodziców o 8 rano, kiedy to zauważyłem że dawno nie widziałem świata tak bardzo na zielono. Godzinna rozmowa z ojcem o naszych pracach, podczas której ostatecznie przyznał że cieszy się że wbrew temu co przewidywał "wyszedłem na ludzi" a także sprzedał mi newsa że jesienią jedzie na 3 miesiące do Szwajcarii do CERN-u jako część ekipy z IBJ-u celem wymienienia systemu chłodzenia w Wielkim Zderzaczu Hadronów!!! Potem rodzinne spotkanko z moim bratem i jego "narzeczonym" i wspólne wyśmiewanie przechodzącej pod oknem procesji. Wysprzątanie chaty przed jutrzejszą dostawą nowych mebli. Ogolenie ryja po raz pierwszy od pół roku i przypomnienie sobie jak wyglądam. Fuck you, depression, I win today!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień sprawił mi radość - od rana do wieczora na kajakach, gdy wypływaliśmy o 11 padał deszcz, później było słońce i piękna pogoda a pod koniec spływu złapała nas paskudna burza z zacinającym deszczem i gradem o średnicy 2 cm :mrgreen: w międzyczasie ognisko i kiełbacha, gdy o 18 dotargaliśmy się do domu cali przemoczeni padliśmy jak muchy.

Łapy mnie dziś bolą przeokropnie ale okazało się, że moje okolice mają wiele do zaoferowania turystycznie, szkoda tylko, że nie miałam aparatu, bo Pilica gwarantuje przepiękne widoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pochwały moich paznokci:

 

http://zapisz.net/images/830_wp_000404.jpg

 

Mi się nie podobają zbytnio, bo jakby przedszkolak to robił, tak mi się zdaje, to wygląda... Ale kolorystycznie bardzo fajnie! ;)

Miała być wgl ombre+panterka, ale już panterki nie chciało mi się robić, więc zaprzestałam na kropkach.

U mojej mamy bardzo fajnie to wygląda (też jej zrobiłam...), jeszcze lepiej niż u mnie... Pewnie dlatego, że ma dłuższe paznokcie, ja póki co muszę mieć krótkie :(

 

Ponadto dziś w salonie zrobiłam przyjaciółce, ale innymi lakierami i niezbyt mi się podobało, no i trochę jeszcze nie jestem wprawiona, lepiej mi idzie w domowych warunkach. :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×