Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, W sumie nie wiem jak to jest, każdy ma własny sposób na rozładowanie stresu, np ja - spokojna przejażdżka nocą.

Jedne niestety bardziej szkodliwe niż inne :roll:

 

-- 23 maja 2013, 01:53 --

 

Saraid, na szczęście mam dosyć jasną skórę i blizny są ledwo widoczne.

Dobra skóra na tatuaże 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, W sumie nie wiem jak to jest, każdy ma własny sposób na rozładowanie stresu, np ja - spokojna przejażdżka nocą. Ale z twojej strony nie idzie wymysleć innego sposobu tylko akurat ten?

U mnie hopki na obrzeżach miasta.

 

-- 23 maja 2013, 01:56 --

 

Piszę już bzdury . Nie słuchajcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :mrgreen:

 

Marcin20.04, Też kiedyś ostro piłem, oj ostro, wiesz że od ponad 10lat nie miałem alkoholu w ustach? Wygrała motoryzacja, nie chciałbym zostać mordercą lubię mieć w miarę czysty umysł ;) tak że da się zastąpić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :mrgreen:

 

Marcin20.04, Też kiedyś ostro piłem, oj ostro, wiesz że od ponad 10lat nie miałem alkoholu w ustach? Wygrała motoryzacja, nie chciałbym zostać mordercą lubię mieć w miarę czysty umysł ;) tak że da się zastąpić

Ja tylko raz prowadziłam po alkoholu. W lesie , enduro. Masakra była. Powiedziałam, że nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :mrgreen:

 

Marcin20.04, Też kiedyś ostro piłem, oj ostro, wiesz że od ponad 10lat nie miałem alkoholu w ustach? Wygrała motoryzacja, nie chciałbym zostać mordercą lubię mieć w miarę czysty umysł ;) tak że da się zastąpić

Ja tylko raz prowadziłam po alkoholu. W lesie , enduro. Masakra była. Powiedziałam, że nigdy więcej.

 

ja dachowałem maluchem na kacu, na rajdach KJS, wstyd mi było przed samym sobą.

 

-- 23 maja 2013, 02:08 --

 

i to wiecie, kiedyś to było coś, wielu ludzi (wiadomo że płci przeciwnej też) sporo oglądało, obciach do potęgi :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×