Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, nic się nie stało, po prostu mam tendencję do popadania w paranoję i jak czegoś nie rozumiem, to od razu zapala mi się czerwona lampka że jest to wymierzone przeciwko mnie. To ja przepraszam że Cię oskarżyłem o złe intencje.

Spoko. Ja mam DOKŁADNIE to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet przed maturą siedziałem tutaj do 3:00, a spać poszedłem o 5:00 żeby wstać na 7:00. Straszne problemy że snem mam. A dzisiaj muszę koniecznie tutaj pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet przed maturą siedziałem tutaj do 3:00, a spać poszedłem o 5:00 żeby wstać na 7:00. Straszne problemy że snem mam. A dzisiaj muszę koniecznie tutaj pisać.

Ja też mam straszne problemy ze snem. Czemu musisz koniecznie dziś pisać?

 

-- 23 maja 2013, 01:05 --

 

inbvo, czemu? Coś się dzieje niedobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet przed maturą siedziałem tutaj do 3:00, a spać poszedłem o 5:00 żeby wstać na 7:00. Straszne problemy że snem mam. A dzisiaj muszę koniecznie tutaj pisać.
a ja mam serio problem, bo jak zasypiam to już świta i mnie to wnerwia i to ogromnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, czemu? Coś się dzieje niedobrze?
na szczęście nic

 

ale to co jest w programie studiów wydaje mi się jakoś nieprzydatne w późniejszej pracy, za to zajmujące czas:/

 

-- 23 maja 2013, 01:09 --

 

Saraid, nie potrzebuję motywacji - powód jak wyżej. smutne że robięto głownie dla papierka mgr. inż. przed nazwiskiem.

to co mi potrzebne muszę się uczyć sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, czemu? Coś się dzieje niedobrze?
na szczęście nic

 

ale to co jest w programie studiów wydaje mi się jakoś nieprzydatne w późniejszej pracy, za to zajmujące czas:/

 

-- 23 maja 2013, 01:09 --

 

Saraid, nie potrzebuję motywacji - powód jak wyżej. smutne że robięto głownie dla papierka mgr. inż. przed nazwiskiem.

to co mi potrzebne muszę się uczyć sam...

A co Ci potrzebne? Wybacz , że taka natarczywa jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, może i to tylko przedmiot, może i nie moja wina, ale to było straszne, tak bardzo się przestraszyłem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×