Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

silence_sadness, Ale skoro tutaj jesteś, widocznie zdajesz sobie sprawę że coś jest nie tak, u mnie zdiagnozować łatwo, ataki paniki to ataki paniki i tyle, nie mam zamiaru z tym żyć...

 

-- 22 maja 2013, 00:19 --

 

Marcin20.04, Atak paniki jak u mnie? taki z Somatycznymi symptomami? Może jeśli wiedziałeś co się święci trzeba było się lekami zabezpieczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, nie wiem czy to to samo, musiałbym poczytać o tym. Nie biorę żadnych leków. silence_sadness, już nie ma szansy, ponieważ wcześniej już oblałem ustny angielski i prawdopodobnie pisemną matematykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, gdybym nie zaliczył jednego przedmiotu, to wtedy mógłbym poprawiać w sierpniu, a ja nie zaliczyłem conajmniej dwóch przedmiotów. Byłem spanikowany, nie myślałem o innych rozwiązaniach, chciałem jak najszybciej uciec z tamtego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Marcin że nie masz co nad tym rozpaczać w tym momencie, stało się, rok to nie długi okres czasu...

 

-- 22 maja 2013, 00:40 --

 

Marcin20.04, jak w tym roku nie wyjdzie to za rok spróbuj..

Ps. Napisz mi na priv skąd dokładnie jesteś.

 

Dobry plan Marcin. Szkoda że ja w swojej okolicy nie mam nikogo "odkorbionego" w podobnym zakresie, w kilka osób dolegliwości szybko mijają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×