Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, czasami trzeba się poddać, zwłaszcza że nie mamożliwości ukarania sprawców, w tym przypadku sprawców wszystkich moich nieszczęść. Jeśli uda mi się ich kiedykolwiek odnaleźć, policzę się z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ale Ty negatywnie nastawiony do życia jesteś... zaproponowałabym Ci coś, ale to nielegalne xD

 

Każdy z nas ma kogoś (lub całe stado), do kogo ma żal o coś... mam na myśli coś mniejszego, większego... nie ważne... ile energii tracimy przez to rozdrapywanie żalu, zamiast skupić się na tym, by coś dalej zdziałać, by iść do przodu.

Nie oglądać się. po co, przecież, nic się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, ja mówię tutaj o sprawie której nie da się olać, o czymś czego prawdopodobnie nie przeżyłaś, o traumie, która utrzyma się do końca życia. pannaAlicja, cóż takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, przeżyłam wiele traumatycznych chwil w życiu, ale nie chcę się tu licytować kto miał w życiu gorzej, mimo to twierdzę, że jeżeli coś stało się w przeszłości i nie ma namacalnych skutków w teraźniejszości to powinniśmy starać się rozwiązać ten konflikt w głowie, a nie go ciągnąć. To tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×