Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

Może i nie ma...ale Jego nauki pozostały...a tym samym pamięć o nim jest wieczna. Wiedzę przekazaną przez niego należy przekazywać pokoleniom aż do końca naszego istnienia...

 

Więc droga Pani, nie lenić się, a afirmować

 

Cudowne Afirmacje

 

I coś do poczytania dla wszystkich rozwścieczonych forumowiczów:

 

Wybaczmy sobie

 

Bratajmy sie i tulmy w miłosierdziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zasługujemy ;)

No właśnie nie bardzo :P

 

Ktoś tu chciał wolność wypowiedzi, to proszę, możecie się wypowiadać wszyscy, oprócz użytkownika, który został zbanowany. Chytre, nie? :mrgreen: Mam nadzieję, że nie za ciężkie do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze tak. Bo nikt mnie tu nie ocenia a od kąd jestem to śmiało moge powiedziec ze wcałym moim zyciu nie dostałam tyle wsparcia ile tu od tych kilku m-cy. Ogromne dzięki za to. :D:D Nie ma tu mojej marudnej nierozumiejącej siostry i to tez mi pomaga :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post nie został usunięty tylko przesunięty do tematu Nerwica lękowa-Co zrobić? Moja historia, objawy...... właśnie w tym temacie umieszczamy tego typu wypowiedzi nie tworzymy kolejnych tematów, gdybyś przeczytała regulamin i skorzystała z wyszukiwarki nie musiałabyś się czuć dotknięta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo zadowolony że znalazłem to forum, chyba najlepsze w sieci z polskich, bardzo mi pomogło gdy poczytałem że inni mają to samo co ja:) mam jedną uwagę co do działania tego forum, sądzę że ktoś to powinien naprawić - jak się czasami przechodzi na ostatnią stronę posta to pokazuje napis "brak postów", nawet jak kliknie się na liście tematów na ostatni post w danym temacie to pokazuje "brak postów". Poza tym jak się napisze posta to gdy chcemy wyświetlić go to również pokazuje błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×