Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, wysłałam już parę CV,jak na razie bez odpowiedzi.Interesuje mnie głównie skandynawia(norwegia,szwecja ewentualnie finlandia)-najwyższe zarobki,i to przy umowie na 3 miesiące(z możliwością przedłużenia).Ale przeglądam też oferty z holandii i niemczech.Narazie się nie stresuję bo to początek roku i spory wysyp ogłoszeń się pewnie zacznie w kwietniu, z tego co zauważyłam przeglądając ubiegłoroczne ogłoszenia.A co,jesteś zainteresowania wyjazdem za granicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, tak z ciekawości pytałam. W norwegii pracowałam jako pomoc sprzątająca w domach prywatnych i też na promie. Ciężko, ale zarobki faktycznie duże. Ponad to dostałam spory zwrot podatku no i nieoczekiwane 500 zł za ferie. (w Norwegii się tak dostaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Absinthe, też mam ochotę stąd wyjechać. Mam parę argumentów. Ale pewien głos " :nono: " mówi: tu się urodziłeś to twoja ojczyzna, powinieneś być z niej dumny. A może los się pomylił i to że jestem Polakiem to nie jest najlepszy pomysł? :comone: Język podszkolę, to nie problem, większym by było poczucie winy że opuszczam swoją ojczyznę oddając się na obcą ziemię. Chociaż i tak nie jestem specjalnie patriotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, samą dumą obiadu nie ugotujesz. Niestety...za coś trzeba żyć.

W Wielkiej Brytanii teraz już nie jest tak kolorowo i moim zdaniem tak jak planuje Absinthe- SKandynawia.

 

-- 27 sty 2013, 17:24 --

 

Absinthe, mam to szczęście, że moja siostra tam mieszka dobrych pare lat. Dzięki temu miałam darmowy nocleg, ale poznałam również Polaków z Łodzi, którzy wynajmowali pokój u starszej kobiety. Z tego co pamietam duzo nie brala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, u mnie to jest ten problem,że ja muszę czym prędzej spierniczać z domu bo inaczej jeszcze bardziej mi się klapki poprzestawiają.

slow motion, no to faktycznie Ci się fajnie złożyło.Ja nie mam nikogo,ale w większości ofert za potrąceniem z wypłaty pracodawca zapewnia nocleg....mam nadzieje że mi się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się wziąć za coś produktywnego, chciałam się trochę poduczyć na rozmowę kwalifikacyjną, ale mi się nie chce, wolę bazgrolić pierdoły na forum, to jest przyjemniejsze. ;) Chyba najpierw zrobię sobie kanapki, potem pobazgrolę sobie jeszcze jakieś schematy myślowe na papierze, a potem w końcu zacznę czytać te głupie pdfy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×