Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

to ja ja zmęczyłam najwyraźniej

wcale mnie to nie dziwi , bo siostra potrafi być męcząca :D jak słucham siostry wywodów , to czuję się senny jakbym nie spał z tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, rozumiem cie doskonale , bo też muszę tego słuchać :D szczególnie o maturze i o tym , że najlepiej jakbym został prawnikiem :P chociaż powiem ci , że ogólnie dla facetów kobiece wywody są męczące , nie zawsze , ale czasem tak :P

Snejana, a koleżanka od razu przy siostrze zasnęła :D no ale nikt jak siostra nie potrafi wybudzić człowieka ... wałkiem po łbie i już jestem pełen energii :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, Tak w tym roku niestety ;) swoją drogą mój brat jest informatykiem i strasznie narzeka na niskie zarobki ... mimo tego , w Warszawie jest trudno o prace dla informatyków , ale ktoś na forum mi pisał , że jego znajomi w tym zawodzie ( chyba w Gdańsku o ile pamiętam ) na zarobki nie narzekają i mają stałą prace :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, to chyba emigruję do Gdańska :D Chociaż... W moim mieście dużo jest firm webdesignerskich, może w którejś się zaczepię. Jeszcze miesiąc i złożę to swoje portfolio :P Bo projektować grafikę i strony naprawdę lubię i umiem - fajnie byłoby się w tym realizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, rzadko się spotyka kobiety o takich zainteresowaniach :D chociaż nie wiem może to tylko stereotyp , że w tym zawodzie pracują przeważnie mężczyżni :D swoją drogą projektowanie stron , to fajna sprawa tylko czasochłonna , mimo tego jak człowiek robi to co lubi , to podobno nie przepracuje ani jednego dnia w swoim życiu ;)

Snejana, wystarczyłoby , że siostra ranko krzyknęła " śniadanie " i bym od razu wstał , a tak to siostra tylko wałki łamie na mojej głowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×