Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

beladin, ale kobieta przy "podrywie" też może wykazać jakąś inicjatywę... baaa... sama może poderwać :D

 

-- 21 gru 2012, 20:45 --

 

człowiek nerwica, oczywiście, że kobiety też są nudne. I zaręczam Ci, że wcale nie jest tak, że facet musi "nie wiadomo co robić" by jakaś kobieta się nim zainteresowała ;) Po prostu musi by być dla niej interesujący... a dla każdej kobiety "interesujący" znaczy co innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani I chętnie będzie to robić pod warunkiem, że będzie zainteresowana facetem. Jak nic nie zaoferuje to nie ma co liczyć na kolejne spotkanie.To działa w obie strony.

 

człowiek nerwica W takim razie podaj skuteczną alternatywe dla mojej rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beladin - tu nie chodzi o alternatywę,tylko o to,żeby nie zmuszać się do niczego na siłę tylko po to,by poderwać kobietę...,nie zmieniać się,"bo tak trzeba zrobić zeby zdobyć kobietę"..tylko być sobą,po co się nadwyrężać ?;)Przecież potem i tak w związku wychodzi jacy tak naprawdę jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawanie kogoś kim się nie jest - tak jak mówi człowiek nerwica, potem i tak wyjdzie na jaw że udajemy....

Jednak w momencie "podrywania" trzeba się pokazać by mimo wszystko jak najbardziej wzbudzić zainteresowanie.

 

To że tu siedzimy nie jest raczej winą tego że jesteśmy "nudni" czy jacyś tam, to zazwyczaj strach/wstyd/niska samoocena itp.

Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i on!! :Ddjkocyk Czytałeś książkę?

 

Przeglądałem. Nic nowego jak dla mnie. Te książki są wszystkie takie same. Na necie jest z 30 stron typu podrywaj.pl, podrywaj.com, podrywaj.eu itd. O liście "rewelacyjnych" e-booków i książek o podrywaniu już nie wspomnę. To wszystko jest wielki biznes, który zarabia na naiwniakach, którzy wierzą, że wygląd, status społeczny nie mają znaczenia. W tych książkach są same ogólniki np. bądź zabawny, bądź pewny siebie. Nie piszą jednak jak takimi się stać. I te historyjki niby prawdziwe, z życia wzięte o tym jak gruby brzydki poderwał super laskę bo rzucił jakiś kozacki tekst i był tak pewny siebie... Taaak jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, Wszyscy dawno temu odkryli że ten topic to błędne koło które do niczego nie prowadzi,mimo to nadal to robimy.

Logika została dawno temu zasztyletowana i leży w rowie,ale i tak nadal to robimy...

Coś złego jest w świadomym byciu w błędnym kole =D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i on!! :Ddjkocyk Czytałeś książkę?

 

Przeglądałem. Nic nowego jak dla mnie. Te książki są wszystkie takie same. Na necie jest z 30 stron typu podrywaj.pl, podrywaj.com, podrywaj.eu itd. O liście "rewelacyjnych" e-booków i książek o podrywaniu już nie wspomnę. To wszystko jest wielki biznes, który zarabia na naiwniakach, którzy wierzą, że wygląd, status społeczny nie mają znaczenia. W tych książkach są same ogólniki np. bądź zabawny, bądź pewny siebie. Nie piszą jednak jak takimi się stać. I te historyjki niby prawdziwe, z życia wzięte o tym jak gruby brzydki poderwał super laskę bo rzucił jakiś kozacki tekst i był tak pewny siebie... Taaak jasne...

 

 

 

:lol::lol::lol: zapewne historie z życia wzięte... He.. śmierdzi koloryzacją.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocykNo skoro takie dzieło, w którym wyj.. jest wszystko "jak krowie na rowie" nie wyrwało Cie z tego obłędu to ja na pewno tego nie dokonam. Przygarnij chłopie jakiegoś psiaka, kup fajkę i bujany fotel bo nie ma dla Ciebie ratunku ;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×