Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, jeszcze drugie tyle i zaczniesz jeść. Tylko trzeba uważać, żeby nie zacząć zajadać smutków. Bo mamy wystarczająco wiele problemów i bez tego, przykro byłoby do listy dodać jeszcze "otyłość" - tak sobie powtarzam. :|

no, a to nie jest łatwo odjąć z listy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, przechodzisz to, co ja. Nie żarłam dwa miesiące, 8 kg w dół. Popieram przedmówców, kisiel najłatwiej wcisnąć, jak Ci się żołądek buntuje.

Wieczorem szykowałam i jak tylko się rano obudziłam, jadłam kilka łyżek i łykałam procha.

Po tygodniu na zmianę z budyniem, potem dodatkowo banan. I duuuuużo picia.

Następnie ryżanka z marchewką, potem z mięsem albo przecierana zupa jarzynowa z makaronem.

Tylko przełożyłam procha na wieczór, mniej kopa dawał. Apetyt wraca małymi krokami w miarę brania paro.

 

Siemię lniane (mielone lepiej wchodzi i smakuje) jest ok, jak kłopoty żołądkowe maja podłoże gastryczne, w naszym przypadku chodzi o podkład dla leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, a ja od niedawna to ogladam :D / na polsacie dobry film " diabeł ubiera się u prady" polecam!!!!/ tak sobie myślę o ojej siostrze, która dzis ma urodziny ona młodsza ode mnie o rok a ogarnięta, studia, prawko, mężatka, mają synka, stała praca, a ja się nie udałam jakoś :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, , która dzis ma urodziny ona młodsza ode mnie o rok a ogarnięta, studia, prawko, mężatka, mają synka, stała praca, a ja się nie udałam jakoś :?

 

tez tak mysle o sobie..kiedy patrze na moje kolezanki...one juz maja 'dorosłe', powazne zycie...a ja..mentalna nastolatka,z nerwica, natrectwami, lękami..boje sie, ze juz tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×