Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jak już stracisz prawictwo (co jest chyba nieuniknione) to się będziesz dopiero chwalił.
Nie chwale się i nie będę zdawać szczegółowego raportu na temat przebiegu "pełnego pierwszego razu" co najwyżej powiem, że to nie prawictwo było problemem a moje przkonania, które pozwoliłem sobie wpuścić do głowy te chore przekonania. Jak się w kobiecie rozbudzi fantazje na temat zostania nauczycielką to nie da żyć prawiczkowi :P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, nie o to chodziło, tylko o to że jak się kłócisz z carlosem to używasz argumentu swoich doświadczeń. to jest cios poniżej pasa jak gadasz ze 100% prawiczkiem.

Jak się w kobiecie rozbudzi fantazje na temat zostania nauczycielką to nie da żyć prawiczkowi :P
to teraz tak podchodzisz?

 

-- 11 paź 2012, 20:12 --

 

No to za mocno pojechałem. Jak bym miał to jeszcze raz napisać to bym napisał.
co byś napisał? nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary te off topy to załatwiajmy na PW. Carlos to dorosły chłopak i się obroni. To on mi pierwszy chciał udowodnić, że co ja tam wiem bo przecież też nie mam kobiety. Wiec odpowiedziałem mu co "miałem"... Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

 

co byś napisał? nie rozumiem...
To znaczy, że nie uważam, że za mocno pojechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę! Niemożliwe! A tak się uparłeś! Myślałam, że zapuścisz korzenie w domu i będziesz wiecznie smęcił. A teraz latasz po mieście i zagadujesz dziewczyny. Dobrze że działasz, że próbujesz. Może wcale niepotrzebna jest Tobie terapia, skoro się przekonałeś że można wyjść z domu i się nie bić to może do innych rzeczy też dojdziesz sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, no tak właściwie to ja byłem na terapii. Na hipnoterapii i po wyjściu(po jednym seansie) od razu zagadałem do dziewczyny a to mi się wcześniej nie zdarzało. Nie mogłem się przemóc...

Ponad to od wtorku(dzień pierwszej sesji) sam wchodzę w stan autohipnozy i walczę ze swoimi lękami i problemami.

Zamierzam isć na kilka kolejnych(chociaż to duża kwota ale bycie szczęśliwym jest warte każdych pieniędzy) a potem może na kurs uwodzenia lub do angli prysnę. Z laskami z innych państw mi dużo łatwiej idzie nawiązywanie kontaktów. W sumie to nie wiem czemu. Może dlatego, że gdybym został wyśmiany lub wyzwany to w obcym języku wypowiedziane to słowo jakoś szczegółnie mocno by mnie nie ruszyło aa od polek po polsku pewnie mocniej. Nie wiem. W każdym razie kilka dziewczyn mnie olało na ulicy ale nie przejąłem się tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

Nie. Przed robisz wywiad co Ci dolega. Hipnoterapia przede wszystkim jest o tyle lepsza od każdej innej, że wszystkie sugestie jakie są ładowane do twojego umysłu wchłaniają się o wiele szybciej, dlatego, że w stanie pół snu pół jawy nasz umysł jest podatny na sugestie bardzo mocno.

Znasz kurs SITA?? Jest to kurs języków obcych. Jesteś w stanie transu w trakcie nauki i dlatego jest taki skuteczny. Bo ponownie... twój umysł jest otwarty na przyjmowane sugestie i wszystko pozostałe na czym jesteś skupiony.

 

-- Pt paź 12, 2012 3:52 am --

 

Narosło pełno mitów na temat hipnozy i hipnoterapii. Niewtajemniczeni po prostu bełkoczą na ten temat i demotywują. Gdybym posłuchał takich osób jak Wiola, Luc i niestety... Guzik(to miłe co mi teraz piszesz ale zrobiłem coś co mi na - szczęście nieskutecznie - odradzałaś) bym sie na to nie zdecydował. Zdecydowałem się i czuje się dużo lepiej a to dopiero początek przygody.

 

W ogóle to chciałem zapytać kiedy jest jakiś zlot w trójmieście ??

 

-- Pt paź 12, 2012 5:09 am --

 

więc jaki plan na najbliższe dni co do podrywania?

Nie mogę spać :P Dziś zamierzam podejść i prócz pytania o drogę coś jeszcze wykombinować, podejrzewam, że w przypadku gdy nie będzie wiedzieć gdzie jest dane miejsce to zadam pytanie "Czy też nie jesteś z Gdańska" i spróbuje pociągnąć rozmowę :) Plan zatem jest :D Raport zdam hehe :D

 

-- Pt paź 12, 2012 5:24 am --

 

A jak będzie wiedzieć to zapytam się o fajne kluby w Gdańsku :D Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus przecież ja Tobie nie odradzałam hipnoterapii, mówiłam że nie mam pojęcia jak to działa, że nie jestem ani za ani przeciw, namawiałam Cię do próby podjęcia psychoterapii. Co do zlotu trójmiejskiego, musisz zaglądać w dział miasta.

 

Może zbyt mocno wziąłem do siebie te wszystkie negatywne opinie. Niemniej polecam spróbowanie każdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bakus, a jak dokladnie wygląda ta hipnoterapia ? co to za sugestie ?

Sugestie dostosowane do twoich potrzeb. Dokladnie tak wygląda

 

ja akurat leżałem wygodnie. I to jest cudowne uczucie... na filmiku może was śmieszyć, ale jak się jest pacjentem i się człowiek skupia na słowach hipnoterapeuty to na prawdę może zdziałać cuda.

Nie mam zamiaru słuchać demotywatorów. Zachowajcie dla siebie próbę wmówienia mi, że to nie działa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, ja akurat poddawałam sie hipnozie i cos wiem na ten temat. No Ty jak zwykle wiesz lepiej, np ze próbuję wmówić Ci ze to nie działa /?????/, bo chyba cos takiego sugerujesz ?

Chodziło mi czy usuwaliście PRZYCZYNY twoich problemów ? dlatego pytałam sie jak brzmiały słowa hipnotyzera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ta hipnoterapia? Czy jesteś zmuszany do udzielania jakichś informacji pod wpływem hipnozy?

Nie. Przed robisz wywiad co Ci dolega. Hipnoterapia przede wszystkim jest o tyle lepsza od każdej innej, że wszystkie sugestie jakie są ładowane do twojego umysłu wchłaniają się o wiele szybciej, dlatego, że w stanie pół snu pół jawy nasz umysł jest podatny na sugestie bardzo mocno.

Znasz kurs SITA?? Jest to kurs języków obcych. Jesteś w stanie transu w trakcie nauki i dlatego jest taki skuteczny. Bo ponownie... twój umysł jest otwarty na przyjmowane sugestie i wszystko pozostałe na czym jesteś skupiony.

Mogę np. władować sobie sugestię:

Jestem Aniołem Śmierci

Jestem Mieczem Zagłady

Unicestwię Swoich Wrogów?

 

Narosło pełno mitów na temat hipnozy i hipnoterapii. Niewtajemniczeni po prostu bełkoczą na ten temat i demotywują.

To z powodu nazwy XD . Jakby to się nazywało hipnosugestia to by od razu wiadomo było o co chodzi ;) . A nazwa hipnoterapia przywodzi na myśl obraz terapeuty hipnotyzera wyciągającego z pacjenta wszystkie brudy o których on nie chce mówić :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednio przeprowadzona może sprawić, ze po wybudzeniu ściągniesz spodnie i wybiegniesz na ulicę.

 

To z powodu nazwy XD . Jakby to się nazywało hipnosugestia to by od razu wiadomo było o co chodzi ;) . A nazwa hipnoterapia przywodzi na myśl obraz terapeuty hipnotyzera wyciągającego z pacjenta wszystkie brudy o których on nie chce mówić :D .
To ty sam je wyrzucasz a nie hipnotyzer. Hipnotyzer Cie tylko prowadzi za rękę, ale ważna jest twoja inicjatywa i wyobraźnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×