Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, a gdyby zamiast jedzenia podłączyć sobie co rano kroplówkę?

 

Fenomenalna odpowiedź! Brawo :)

Ja się biorę do roboty. Zaczynam czytać i oglądać filmiki jak przełamać strach przed podejściem. Kurdę denerwuje mnie fakt, że łatwo mnie wkurzyć i wytrącić z równowagi. Teraz się wyzywam na youtube z jednym typem, który powiedział, że dziewczyna która dała numer facetow iprzy takim podejściu i walnięciu prosto z mostu jest ... łatwa. No chyba bym go zabił jak bym dorwał!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus ja już nie biorę, mam umysł trwale uszkodzony i branie czy nie branie leków niewiele zmienia w moim myśleniu.

 

Carlos leki nie zmieniają sposobu myślenia, od tego jest psychoterapia.

wiem, wiem choć przed braniem leków miałem taką płonną nadzieje. Może trzeba spróbować elektrowstrząsów lub lobotomii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już zależy od niej. Jeżeli ona nie widzi w tym problemu to ty tym bardziej nie powinnaś cierpieć za nią. W końcu życie bez seksu jest smutne. Wiadomo, że najlepiej z kimś kto Cie kocha, ale jak zostaje tylko opcja z tym co się mega podoba to co zrobić... albo celibat albo taki seks.

Przeciez nie mowie, zeby wyrzekac sie seksu bo nie jest sie zakochanym..tylko ze pojscie do lozka z facetem, ktory zagadal na ulicy to takie srednie. Sama mialam kochankow zanim weszlam w nowy zwiazek ale musieli mnie zainteresowac soba i musialam ich polubic zanim przeszlismy do konkretow...a to wymagalo troche czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co to ma do rzeczy. Ty nie jesteś po prostu chyba w pełni świadoma, że facetom jest znacznie trudniej o seks niż panną. Nie rozumiesz chyba, że dla nieśmiałego faceta, co ma problem z kobietami jest to automatycznie oznaka braku seksu… Dziewczyny mają łatwiej bo prędzej czy później ktoś do nich zagada a dziewczyna do faceta nie zagada. Rady "czekaj", "bądź sobą" bla bla bla a co z seksem? Celibat? Bo taka jest jedyna opcja w przypadku rad jakie stosujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mają łatwiej bo prędzej czy później ktoś do nich zagada

Do tych brzydkich..czy jak to mowi Carlos "malo atrakcyjnych" tez? Przeciez nie same pieknosci chodza po swiecie

Też. Pisałem o tym wcześniej, że wystarczy o siebie zadbać, zrobić świetną fryzurę, zęby, piekny wyzywający ubiór i nawet jak ma "mało atrakcyjna twarz" to i tak ktoś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych brzydkich...

 

Te "brzydkie", a tę obserwację poczyniłem już setki lat temu i nadal uważam za prawdziwą, wybrzydzają najbardziej z reguły. Niestety znawcą psychologii nie jestem, aby wyjaśnić skąd to się bierze, ale tak jest.

"Brzydkie", które zdadzą sobie sprawę z tego jak się rzeczy mają, kiedy już uświadomią sobie jaką potęgą pod majtkami dysponują mogą naprawdę wiele zdziałać... a jeżeli jeszcze wiedzą jak

 

o siebie zadbać, zrobić świetną fryzurę, zęby, piekny wyzywający ubiór i nawet jak ma "mało atrakcyjna twarz"

 

to już w ogóle rządzą.

Zresztą jest takie powiedzenie, że jeżeli dziewczyna nie jest ładna, ani nie potrafi o siebie zadbać to niech chociaż będzie dostępna, no ale jak się chce na księcia z bajki czekać no to... :D

Zresztą najprostszy sposób na usidlenie faceta? Dopuścić go!

 

W ogóle wielu facetów z góry uważa, że do tych ładnych nie mają po co pochodzić (też tak myślałem kiedyś) więc podbijają w pierwszej kolejności do tych mało atrakcyjnych - co jest technicznym błędem. Na tych "mało atrakcyjnych" można przejechać się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i tak ktoś się znajdzie.

no wlasnie.. ktos... czyli byle kto, byle jaki.. i pewnie tylko, zeby bzyknac. Kiepska perspektywa. A potem jej nastepny chlopak bedzie plakal na jakims forum, ze nie jest dziewica a on nie moze sobie poradzic z tym, ze ktos juz ja bzyknal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja dziś podszedłem do kilku dziewczyn. Bardzo fajnych z wyglądu. Uśmiechałem się i odwzajemniały uśmiech... Kurczę jeszcze prawie 2 tyg temu bym powiedział, że prędzej jajo zniosę niż podejdę i zapytam o to gdzie jest X. A tym czasem teraz tak się dzieje. Chce iść naprzód ale kurde... "prędzej jajo zniose niz..." wrrr :/

Dziś też napiszę do Marcina Szabelskiego maila zobaczymy czy mi coś odpisze. Może też się do niego wybiorę na rozmowę. Zobaczymy.

 

no wlasnie.. ktos... czyli byle kto, byle jaki.. i pewnie tylko, zeby bzyknac. Kiepska perspektywa. A potem jej nastepny chlopak bedzie plakal na jakims forum, ze nie jest dziewica a on nie moze sobie poradzic z tym, ze ktos juz ja bzyknal

O Jezu czepiasz się słówek strasznie. Znajdą się "chętni" a ona będzie mogła wybierać. Nie pójdzie przecież z byle żulem do łóżka. Chyba, że jej to pasuje. Ponad to sama miałaś kochanków więc dziwi mnie opinia i próba powiedzenia NIE dla przygodnego seksu... Co to ma niby pokazać?? Dziś nie dziwi niedziewica po 16 roku życia więc tym bardziej jak dziewczyna ma np. 25. Jak taka jest dziewicą to raczej szok a mało kto raczej spodziewa się, że może nią być. Generalnie to brutalne ale to problem faceta a nie dziewiczyny, że nie akceptuje jej braku dziewictwa. Kto wie czy kiedykolwiek się ktoś znajdzie w ogóle. To co ma czekać do tej 40 kiedy już nie będzie tak atrakcyjna jak wcześniej?? Bo ja nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć...

Chodzi nam o to, że w przypadku facetów to też możliwe jak są nieśmiali, ze nikogo nie znajdą(a jest to bardziej prawdopodobne niż w przypadku kobiet) to co mamy niby zrobić, co z seksem??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo w takim razie idiotow

 

Ehh ano sporo sporo, nie da się ukryć.

 

Może nie wszyscy z nich są idiotami, niektórzy są idealistami. Zależy też w jakim wieku są ci "płaczący", bo znaleźć dziewicę do 20 roku życia to zapewne żaden wielki problem, ale już powyżej może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mają łatwiej bo prędzej czy później ktoś do nich zagada

Do tych brzydkich..czy jak to mowi Carlos "malo atrakcyjnych" tez? Przeciez nie same pieknosci chodza po swiecie

 

buka, czeeeeeeeeesc :papa:

to ja pisałem parę stron wcześniej

 

 

Candy14,

A potem jej nastepny chlopak bedzie plakal na jakims forum, ze nie jest dziewica a on nie moze sobie poradzic z tym, ze ktos juz ja bzyknal
czyli rozumiesz, że może tak być, że facetowi to przeszkadza...

 

bakus,

Chce iść naprzód ale kurde... "prędzej jajo zniose niz..." wrrr :/
no właśnie, ja jutro wybieram się na "ćwiczenia na mieście".. tylko trochę bardziej zaawansowane... tylko jak je wykonać?

 

to i tak ktoś się znajdzie.
no chyba nie zawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×