Skocz do zawartości
Nerwica.com

Częste oddawanie moczu


jowita

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos tez tak ma?mnie to juz trzyma sie odkad pamietam i jest to dokuczliwe w dzien jeszcze mozna to zniesc,chodz jak gdzies wychodze to zaraz czuje ze mnie cisnie na pecherz,a przed spaniem to juz koszmar,ciagle chodze do łazienki bo co sie wysikam to mi sie znowu chce :( to napewno nie nerki bo miałam robione badania i mocz tez mam ok :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety te tak mam :cry::cry:

w ciąży miałam problemy z pęcherzem :cry::cry: i to wraca teraz niby dobrze ale i tak biegam ciągle do łazienki :cry::cry: wyniki niby dobre, myślicie że to też ma związek z nerwicą, chyba nie. :cry::cry:

nigdy tak nie pomyślałam , dopiero wasze wypowiedzi :cry::cry:

normalnie czasami głupio mi chodzic do lekarza, bo czuję się jakbym coś wymyślała :cry::cry:

moja lekarka na wszystkie moje dolegliwości ma jedną odpowiedz he he he he SKURCZE nerwowe he he :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również do Was dołączę :mrgreen: tylko, że ja częściej latam do łazienki rano. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że po ataku nerwicowym częstym objawem jest parcie na pęcherz i oddawanie stolca. Wychodzi na to, że częste sikanie chyba ma jakiś związek z nerwicą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pani doktor rodzinna chyba tego nie wie :roll::roll:

ostatnio się zdenerwowała że wyniki dobre a ja marudze :roll::roll:

dobrze wie że miałam depresję i cierpię na nerwicę sama mnie do psychiatry wysyłała :roll::roll:

ech Ci lekarze he he :evil::evil:

nigdy nie łączyłam tego z nerwicą

dzięki za wypowiedzi :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze wielu z nas ma takie dolegliwosci wiec to tez na tle nerwowym :roll: najgozej mam gdy sie strasznie zdenerwuje to wtedy sikam i sikam poprostu nie moge przestac a tak na marginesie ja praktycznie miałam nocne moczenia do 20 roku zycia,mam nadzieje ze sie nie bedziecie smiac :roll: ale przeszło mi jak tylko wyprowadziłam sie z domu,to pewnie tez na tle nerwowym :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże!!!!!!!!! Dzięki Wam za ten temat. To mój głowny problem, ale wstydziłam się napisać...po prostu IDENTYCZNIE jak napisała Jowita, tyle tylko że na moczenie nocne nigdy nie cierpiałam. Ja przez to głównie jestem na chorobowym, bo w nocy nie spałam tylko po 2h siedziałam na ubikacji( nie opłacało się schodzić), potem do pracy przychodziłam nieprzytomna. Co gorsza mam często potwierdzone badaniami infekcje i nieprawdłowy przepływ moczu( ale to ostatnie to myślę, że na tle nerwowym). Niemniej jestem przekonana, że dolegliwości fizyczne to góra 20% stanowią, a reszta to nerwica.CZY KTOŚ JAKOŚ TO WYLECZYŁ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...Moim problemem jest też częste oddawanie moczu..najgorzej wieczorem przed spaniem..nie uwuerzycie ale jesli leżę 30 min przed spaniem, to już nie zasnę bez odwiedzin kibelka....a jeszcze żeby mi sie chciało,,mi się tylko wydaje ,,,czasem tylko jest to spowodowane fizjologicznie...a jeśli chodzi o ranki to juz horror..pęcherz mnie boli jak ch......Najlepsze jest to ze pęcherz mam zdrowy.... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak na wieczór a w dzień jest ok ,z nerkami i z pęcherzem tez jest ok.Zwalam wszystko na to że duzo pije wody na noc .Bardzo często jest w szczególności u kobiet tak że sie pojawiają bakterie w moczu ,wtedy na normalnym badaniu nie wyjdzie tylko trzeba dac na tzw posiew wtedy dobra jest furagina ale z tego co wiem to jest na receptę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×