Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dystymia i Agorafobia / Jak mam zacząć


damian3534

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym wartościowym forum :great:

Nazywam się Damian i mam 32 lata , po analizie tych wszystkich chorób doszedłem do wniosku że cierpię na dystymię i agorafobię chociaż myślę że ją nawet sam bym przezwyciężył ale dystymii sam nie dam rady bo trwa ona już u mnie lata i mam DOŚĆ przeżywania życia o bok życia.

Problem polega na tym że nie byłem jeszcze u żadnego specjalisty ale czas stawić czoła temu przekleństwu TYLKO NIE WIEM JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ? do kogo zapukać psycholog ,psychiatra czy neurolog i kolejna sprawa to że mieszkam w małej miejscowości Ostrołęka 50 tyś mieszkańców i wątpię że znajdę u mnie w mieście wykwalifikowaną osobę do mojej choroby ,chociaż jestem na tyle zdeterminowany że jestem w stanie jezdzic do dobrego specjalisty który pomoże MI a nie tracił czas błędne diagnozy i przepisywanie nie trafionych leków.

 

Jeżeli jest ktoś z Ostrołęki i ma podobny problem proszę o kontakt.

Jak mam zacząć od czego?

 

Jeszcze raz witam wszystkich . :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź najbliższą poradnię zdrowia psychicznego najlepiej. Z podejrzeniem dystymii możesz iść bez skierowania do psychiatry, on jeśli uzna to za słuszne przepisze ci leki i/lub skieruje do psychologa. Możesz też iść najpierw do psychologa jeśli wolisz, ale tu potrzebne jest już skierowanie (można dostać od lekarza rodzinnego) i podobnie jeśli psycholog uzna za słuszne skieruje Cię do psychiatry. Myślę że wybór zależy od twojego podejścia do leków, a te przy dystymii mogą być bardzo pomocne, dlatego polecam znaleźć po prostu psychiatrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×