Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osoba-klon


Sookol123

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojego życia parę lat temu wtargnęła pewna osoba. Najpierw byliśmy kolegami, a potem ta koleżeńskość przerodziła się w przyjaźń. Od pewnego jednak momentu osoba ta BARDZO :silence: mnie wkurza. Wkurza mnie swoim zachowaniem i charakterem. Czasami mam mu ochotę po prostu j.... walnąć. Ostatnio również zauważyłem, że używa zwrotów, które sam wymyśliłem i w każdej konkurencji, próbuje każdemu pokazać, że jest lepszy, że mu się lepiej powodzi. Jest to dosyć ciężka sprawa, gdyż chodzę z tą osobą do klasy, a szkoły nie zamierzam zmieniać... :evil:

CO MAM ZROBIĆ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sookol123, może z tą osobą zwyczajnie porozmawiaj. Powiedz co widzisz i postaw jasno i stanowczo,że to Ci nie odpowiada i nie pozwalasz na takie zachowanie

 

-- 17 wrz 2011, 22:29 --

 

ale nie krzykiem,stanowczy ton lepiej działa

ja mówię wtedy lekko ściszonym głosem,spokojnie,ale ten głos nie toleruje sprzeciwu i działa,aż się sama dziwię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa, to wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem-choć kilka razy "przejechałem" się na takich rozmowach :( Takie poważne rozmowy miałem z 2-3 osobami w moim życiu. Sytuacja w tej chwili jest taka, że żadna z tych osób się do mnie nie odzywa, choć znaczyły dla mnie dużo w moim życiu... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×