Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 20:19
Jestem ekstrawertykiem, choć długo nie zdawałam sobie z tego sprawy, bałam się ludzi i uznałam, że samotność jest dla mnie lepszą opcją. :(

Ja to już nie wiem, czym jestem :pirate:

Też jestem leniem i mam pewne obawy co do słuszności wybrania się na ten zlot, ale żeby się przekonać na własnej skórze, muszę się tam zjawić. To warunek konieczny, dlatego chcę jechać.

Zakładając hipotetyczną sytuację, że wybieram się na zlot, to w moim przypadku wyglądałoby to prawdopodobnie tak, że zjawiłbym się na miejscu, stanął jak dupa i nie wiedział, co dalej.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Zjawiska nadprzyrodzone istnieją, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Samotność

przez Kalebx3 Gorliwy 09 lip 2013, 20:30
Ja to bym chętnie odpoczął w samotności ( bez żony ,dziecka i calej reszty Towarzystwa ) ,ale nie dłużej niż na dwa tygodnie.
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 21:48
mark123 napisał(a):Zakładając hipotetyczną sytuację, że wybieram się na zlot, to w moim przypadku wyglądałoby to prawdopodobnie tak, że zjawiłbym się na miejscu, stanął jak dupa i nie wiedział, co dalej.

Stanął bym obok Ciebie, otworzył flachę, inni wokół by zrobili tak samo i jakoś by się potoczyło. Chyba, że jesteś abstynentem, to wtedy nie wiem co trzeba było zrobić, żeby przełamać pierwsze lody.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 09 lip 2013, 22:02
to wtedy nie wiem co trzeba było zrobić, żeby przełamać pierwsze lody.

Obrazek :mrgreen: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez inbvo 09 lip 2013, 22:11
Kestrel, terapia alternatywna ? xD

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 22:25
Kestrel,

To abstynenci walą ściechy? Bo ja mówiąc abstynent mam na myśli człowieka, który od używek (wszelkich) trzyma się jak najdalej.
rotten soul

Samotność

przez Arhol 09 lip 2013, 22:46
rotten soul, Myślałem że stricte gorzoła i alko ogólnie :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 23:00
rotten soul napisał(a):
mark123 napisał(a):Zakładając hipotetyczną sytuację, że wybieram się na zlot, to w moim przypadku wyglądałoby to prawdopodobnie tak, że zjawiłbym się na miejscu, stanął jak dupa i nie wiedział, co dalej.

Stanął bym obok Ciebie, otworzył flachę, inni wokół by zrobili tak samo i jakoś by się potoczyło. Chyba, że jesteś abstynentem, to wtedy nie wiem co trzeba było zrobić, żeby przełamać pierwsze lody.

Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.
Najbardziej nielubiane przez społeczeństwo są osoby, u których prawie wszystkie cechy psychiki, to cechy będące poza "normami społecznymi"

Samotność

przez carlosbueno 09 lip 2013, 23:08
Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.

Ja prawie nie spożywam bo w coli jej za dużo chyba nie ma, kawy nie pijam, energy drinki może kilka razy w roku. Choć jak pracowałem i byłem wiecznie niedospany to sporo kofeiny przyjmowałem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 23:10
Kestrel,
Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

-- 09 lip 2013, 23:15 --

Kestrel,
Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

-- 09 lip 2013, 23:19 --

Kestrel,

rotten soul

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 23:23
carlosbueno napisał(a):

Ja prawie nie spożywam bo w coli jej za dużo chyba nie ma, kawy nie pijam, energy drinki może kilka razy w roku. Choć jak pracowałem i byłem wiecznie niedospany to sporo kofeiny przyjmowałem.

Ja w ciągu dnia zazwyczaj wypijam dwie czarne herbaty, około 1.5 litra coli i 1 puszkę energy drinka.

-- 09 lip 2013, 23:26:21 --

rotten soul napisał(a):BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

Mnie 502 i 504. To forum chyba od dawna ma problemy z serwerem.

Samotność

przez rotten soul 09 lip 2013, 23:33
Przepraszam za spam, ale to przez te problemy.

mark123,

1.5 litra coli

Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.
rotten soul

Samotność

przez *Wiola* 09 lip 2013, 23:36
rotten soul, Jak 502 to usuń ciasteczka forum.
Moderator

Samotność

przez mark123 09 lip 2013, 23:38
rotten soul napisał(a):Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.

Dzień bez coli byłby dla mnie smętny.

-- 09 lip 2013, 23:41:05 --

*Wiola* napisał(a):rotten soul, Jak 502 to usuń ciasteczka forum.

Ja próbowałem i nie pomogło tym razem w ogóle. Dopiero samo po pewnym czasie wskoczyło.

Sortuj wg