Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

bunny_wrrr, Ty lubisz po prostu "pofiltrować" :mrgreen: pewnie załóżmy okno miłości Typu :

 

Pan pozna Panią

 

Pani Pozna Pana

 

Pan Pozna Pana

 

Pani pozna Panią

 

Para pozna Parę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolona z forum,bo daje mi pelna anonimowosc,co dla mnie osoby publicznej jest bardzo wazne.jestem tylko filozofem ale prace mgr pisalam on C.G,Jungu,wiec mam ogolne pjecie o psychologii,pracowalam tez z narkomanami,jednak depresja zmusila mnie do przejscia na rente.pisze wiersze i proze,jestem czlonkiemSPP,warszawa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze wolnosc slowa jest na tym forum bardzo ceniona

 

Ci ktorzy zdaza jeszcze to przeczytac - bo jestem pewien ze za chwile zostane stad trwale usuniety - niech wiedza co ich czeka za wyglaszanie swoich pogladow ktore stoja w opozycji do tzw wiekszosci

 

skad my to znamy?...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba,miłe przyjęcie,wiele można się dowiedzieć,jestem tu od wczoraj(choć zaglądam już od dawna)i nie czuję się "obco" :) Tylko jedna rzecz czasami razi,niektórzy po czyimś jednym poście próbują stawiać komuś pewną (podkreślam pewną np.pisząc na pewno jest to,nie mówię,że mnie)diagnozę,a niestety tak można komuś zrobić krzwydę...Przeczytałam wiele wątków i gdzieniegdzie coś takiego wyczytałam.A nie ukrywajmy,nawet weterani mogą się pomylić,ostateczną diagnozę warto zostawić specjalistom ;) Niemniej porady są świetne,wsparcie również,informacje bardzo przydatne.Pozostaje podziękować,że takie forum istnieje :) Z Wami łatwiej będzie pokonać to cholerstwo ;)

Dziękuję też ludziom z Warszawy,że od razu zaprosili mnie na spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK

 

Na innym forum jak napisalam coś o sobie i o swoich problemach to ktoś napisał mi:

"przecież ty nie masz żadnych powodów do depresji ani nerwicy. Masz wszystko co tylko chcesz, rodzinę, dzieci, mieszkanie..."

 

A jednak mimo tego co mam mam też problemy z psychiką i cieszę się, że tu mnie nikt nie ocenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieściłam tu swojego posta! Dlaczego dzisiaj, teraz już go tutaj nie ma? :| NIE PODOBA MI SIĘ TO...!

 

[Dodane po edycji:]

 

JUŻ WIEM CO SIĘ STAŁO Z MOIM POSTEM - KTOŚ GO PRZENIÓSŁ POD INNY TEMAT

 

SZKODA TYLKO, że ten ktoś chyba nieuważnie przeczytał to co tam napisałam! Bo cała moja pierwsza część wypowiedzi dotyczyła tego co ja naprawdę sądzę i myślę na temat tego forum. Czyli moja wypowiedź była dokładną i skrupulatną odpowiedzią na zadane pytanie: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

 

CHYBA ŻE OSOBA KTÓRA ZAŁOŻYŁA TEN TEMAT NIE JEST W RZECZYWISTOŚCI CIEKAWA ODPOWIEDZI! W TAKIM RAZIE PO CO TEMAT?

 

Druga zaś część mojego postu faktycznie odbiegała od tematu. I to, że akurat tą drugą część przeniesiono pod inny temat - o to nie mam żalu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to forum było całkiem niezłe. Ale tematy znikające bardzo mi się nie podobają. Na przyklad http://www.nerwica.com/post246115.html#p246115 J czyli Próba samobójcza , zaburzenie czy choroba psychiczna?.

W powyższym temacie Pizzacanto określił użytkowników forum jako żałosną kupę gówna i nie został za to zabanowany, pomimo, ze miał już dwa ostrzeżenia.

 

Tendencja do usuwania postów niewygodnych dla adminów wydaje mi się nad wyraz niepokojąca :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna R., dostaje Pani ostrzeżenie za rozsiewanie nieprawdziwych informacji na temat użytkownika który jest zbanowany automatycznie po otrzymaniu drugiego ostrzeżenia , po drugie za obwinianie Adminów o usuwanie tematów niewygodnych , temat usunąłem ja nie żaden admin ,na życzenie osoby zainteresowanej ,oraz z powodu obrazy użytkowników :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×