Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to tylko hipochondria?


gość123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak u wielu nerwicowców mój problem to hipochondria. W ubiegłym roku miałem wszystkie objawy nowotworu mózgu. Po prostu wszystkie. Ale nie wiem jak, po porstu przestałem o tym mysleć, i nagle wszystko zniknęło. Już się nie martwię. Tyle że jakiś rok temu wymacałem sobie guzek na karku. Twardy, nieruchomy. Lekarz rodzinny kazał obserwować. Tyle, że ja jak zwykle spanikowałem i już wyobrażałem sobie chemioterapię itp., dostawałem nieziemskiego strachu na myśl o tym, że mam ziarnicę. Bo byłem przekonany, że mam. Miesiąc temu przeszedłem przeziębienie. Teraz miałem anginę, lecz chyba się z niej nie dokońca wyleczyłem, bo po tygodniu choroba wróciła. Tyle,że nie boli mnie gardło, ale wyszły mi węzły chłonne na szyi, cała szyja mnie boli i mam stan podgorączkowy. Przypomniał mi się mój guzek, i wpadłem w manię. Teraz siedzę załamany i wyobrażam sobie jak rodzina za mną płacze bo umieram na nowotwór. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że te węzły mi wyskoczyły przez infekcję, to samo z gorączką, ale równie dobrze to objawy ziarnicy. Ten twardy guzek od roku mi się nie powiększa, cały czas jest taki sam. Wygląda na o że to zwłóknienie po poprzednich chorobach. Staram się tak pocieszać, ale cały czas przychodzą mi myśli o raku. Co ja mam robić? Przecież nie będę latał po szpitalach i robił badania. Ale co jeśli to faktycznie rak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×