Skocz do zawartości
Nerwica.com

Radio HM (Duran84 i nie tylko ;P)


Duran84

Rekomendowane odpowiedzi

jaaa spróbuj uruchomić to radio winampem... U mnie wszystko działa bez zarzutu ;)

danuta2543 jak to Ci sie mozg lasuje :?: Dzisiaj bedzie poczatek pare minut pozniej... Ale mniej niz wczoraj... ;) I mam nadzieje, ze do 12.00 ;) Pozdrawiam i zycze przyjemnego odbioru ;) Mam nadzieje, ze sie uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543,jaaa i wszyscy inni... Specjalnie dla Was... Zaczynam audycje... Nie wiem jak długo to potrwa... Nie zalezy to ode mnie... Ale najpozniej do 18.00 takze cudow nie oczekujcie... Zaczynam za 5 minut... I jeszcze jedno... Nikt mnie znikad nie wyleje... Bo Ja to robie CHARYTATYWNIE... Po prostu to jest moja pasja i nikt mi za to nie płaci ani złotówki... Takze nie martwcie sie, ze mnie wyrzuca... Robie to, bo lubie... I bede to robic tak dlugo jak bede mogl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

danuta2543 to chyba nie Ja... A poza tym to chyba Jan Woldak i Wawale spiewali... Bialego Latawca Grechuty nie znam...

 

---- EDIT ----

 

Dnia 2.11.2008 godz. 9:25

Witam wszystkich... I z góry przepraszam za to, ze dzisiaj nie bedzie audycji... Chyba, ze wieczorem... Przepraszam... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×