Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka ja jestem niespotykanie grzeczny człowiek :mrgreen:

A co tam u Ciebie? Widzę że szykujesz się do lulu :smile:

 

Witam ;)

Jakoś powoli leci. Zawsze rano po wzięciu paro staram się przespać jeszcze chwilę żeby w ciągu dnia jakoś żyć. A tak to powoli jakieś porządki koło domu. W tym roku chyba nic nie sadze w ogródku. No i dzisiaj u mnie strasznie wieje, po dosłownie 10 minutach ściągałam pranie. 😅

A co tam u ciebie? Jak pracę w ogrodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Jak pracę w ogrodzie?

Posiałem już 14 marca pietruszkę i już wyrasta z ziemi. Później posiałem cebulę siedmiolatkę ale jeszcze nie wyrosła. Później jeszcze rzodkiewkę, marchew i koperek. Ale czy coś z tego będzie to jest wielka niewiadoma bo ziemia to właściwie nie ziemia tylko piasek zabrudzony. Baaardzo kiepska ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurecki napisał(a):

pietruszkę

Mi wyrasa taka wieloletnia. Dwie różne. Jedna miała być tylko roczna a rośnie i w tym roku 😅

4 minuty temu, Jurecki napisał(a):

cebulę siedmiolatkę

Też myślałam o tym, tylko u mnie dużo ślimaków zawsze i mszycy, mrówek.

5 minut temu, Jurecki napisał(a):

marchew

Moja siostra ma już na wierzchu 😏 ale u niej to nawet w tym roku smardze wyrosły 😏

5 minut temu, Jurecki napisał(a):

ziemia to właściwie nie ziemia tylko piasek zabrudzony.

Ja mam w sumie ziemię chyba drugi gatunek, ale nie mam jak tego ogarnąć bo przez lata było zarośnięte a faceta do pomocy nie mam😏 więc zrobiłam sobie skrzynki z tego co miałam, jakieś stare donice itp i ziemia ogrodowa😅 

Ja to chyba tylko kwiaty jakieś wsieje. A no tak, lubczyk mi urósł a bałam się że zmarzł, i moje oregano rośnie jak szalone ale oni nawet zimą mi rosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jurecki napisał(a):

Jest taka pietruszka wieloletnia? Naciowa czy korzeniowa? Pierwszy raz słyszę.

Kupiłam na rynku, kobietka mówiła że będzie rosła. Po prostu nie wykopuję jej i ona odbija. Do tego w zeszłym roku kwitła to może się rozsiała 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyrosły jak dotąd 3. główki sałaty, wczoraj tato kupił 5. odmian pomidorów, ogórki ― mama będzie to niedługo siać (+ jakaś fasolka szparagowa etc.), przedtem plewiła chwasty, ziemię mam piaszczystą ― jedna z gorszych gleb. Gdyby nie nawóz, to pewnie nic by nie rosło, tak jak trzeba.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lusesita Dolores napisał(a):

Witajcie 

Mam doła. Firma ogłosiła przetarg na moje stanowisko pracy.

Czyli tracę prace 

Wyć mi się chce

A co się stało? Likwidują stanowisko, czy jak? Jeśli tak, to współczuję. Nie jest łatwo znaleźć robotę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2024 o 13:46, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka a jaka tam pogoda u Ciebie?

Kawkę stawiam, wystarczy że... zobacz!!!

 

Screenshot2024-04-21at13-42-10KawiarniaFornir.png.ff05e8a2a2793bd2d753d899b4a91d4b.png

 

 

A tak spokój, zimno jak nie wiem co a ja już opału nie mam😱 dosłownie resztkami lecę a wczoraj musiałam dwa worki węgla dokupić😳 na minusie trzepie 😏 moje biedne drzewa. Wiśnie, śliwki i jabłonie 😮‍💨 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka a jak samopoczucie? Bo moje w kratkę. Ale właściwie zawsze na kresce albo pod kreską :bezradny:

Ostatnio kiepsko. Czuję się jakoś depresyjnie. Ciągle bym spała ale w dzień🤬 do tego mój głupi kręgosłup nie odpuszcza i dalej boli🤦 

A może to jakieś przesilenie🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×