Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam Załogę!

 

21 godzin temu, Heledore napisał(a):

Dzień dobry, co słychać w wielkim świecie?

 

A ja mam tak okropne chaD, że muszę się doraźnie benzo wspomagać by to zbić(najbardziej okropne wahania nastroju) . Leki na chaD które biorę regularnie to nie wszystko niestety.

 

  

W dniu 9.03.2024 o 09:03, Jurecki napisał(a):

@Melodiaa jednym słowem zajebiiiście że wiosna idzie :D

 

 

 

 

Oj tak! Mimo że mam lampę do foterapii w domu to słonko jak najbardziej nam depresyjnym się przyda 😁

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka co tam u Ciebie słychować? Tak widzę że rzadziej jesteś na wronkach. W ogóle jakieś pustki tu teraz są. Ja się gorzej czułem to nie pisałem nic ale codziennie byłem na forum. Wiosna idzie. Dzisiaj jest słoneczko. Ale przez ostatnie dni myślałem że ta szaruga mnie wykończy, ech masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czasem lubię taką pochmurną pogodę. Jakoś to współgra z moim nastrojem i ogólnym nastawieniem. I nie wiem czy cieszę się na wiosnę, chociaż zawsze tak ją lubiłam. Będzie więcej ludzi wkoło i w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mienta jak ładnie, aż się miło zrobiło.

Co u Was? Przepraszam, że jest mnie ostatnio tak mało na Forum, ale zupełnie się nie wyrabiam z "życiem" - mam chorego ojca na głowie po udarze, normalne rodzinne sprawy i kupę roboty w pracy (bo musiałem brać czasem wolne ze względu na tatę i teraz muszę nadgonić, to bo to takie rzeczy, których nikt za mnie nie zrobi). Nie mogę zarywać nocek, bo się boję, że moje demony manijne powrócą. Wiadomo... Niemniej czasem zaglądam do Was, żeby sprawdzić, czy jakieś rewolucje się nie wyczyniają, tylko na pisanie czasu i sił już nie ma. Bardzo Wszystkich pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

 

@Lusesita Dolores przykro mi i życzę zdrowia mamie.

@mienta piękna wiosna u Ciebie...😍

@Dryagan czasem bywa trudno więc jesteśmy od tego aby się wspierać ;)

@Jureckimasz dziś słoneczko? ;)

 

U mnie ćwierkają ptaki za oknem 🥰 Trochę ząb mnie pobolewa bo robię kanałówkę która wykończy mnie finansowo 🙄

Chce mi się narzekać ale staram się za dużo nie myśleć. 

 

Pozdrawiam forumowiczów i miłej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 13:01, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka co tam u Ciebie słychować? Tak widzę że rzadziej jesteś na wronkach. W ogóle jakieś pustki tu teraz są. Ja się gorzej czułem to nie pisałem nic ale codziennie byłem na forum. Wiosna idzie. Dzisiaj jest słoneczko. Ale przez ostatnie dni myślałem że ta szaruga mnie wykończy, ech masakra.

Hej hej

To prawda, ostatnio nie ma mnie na forum 😮‍💨 mam bardzo dużo spraw do ogarnięcia, problemów a do tego czuję się hmm🤔 fatalnie. Nie wiem czemu w sumie. Ale pogoda mnie chyba też dobija.

Jak u ciebie dzisiaj?

Godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Trochę ząb mnie pobolewa

Ooo mnie też😭a jeszcze mój dentysta na urlopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jurecki napisał(a):

@Melodiaa dzisiaj słonko od czasu do czasu jest. Jakoś przeżyłem tą francowatą zimę. Zima razem z jesienią powinna trwać o połowe, przynajmniej krócej.

 

Witam wrony i wronki.

Popieram i głosuje za krótka jesienią i zimą oraz długa wiosna i latem 😍

 

Godzinę temu, Szczebiotka napisał(a):

Ooo mnie też😭a jeszcze mój dentysta na urlopie

Współczuję.. mam we wtorek następna wizyte ale już mi się nie chce iść 🙄

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jurecki trzymaj się jakoś

 

Ja mam dużo stresów, pracuję przy dwóch projektach, jutro mam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, urlopu nie miałam od dwóch lat, nie licząc 5 dni na snowboardzie, ale wcale nie odpoczęłam.

Z przemęczenia mam doła i myślałam nawet, że się przeziębiłam, ale nie, stoję twardo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 18:15, Purpurowy napisał(a):

Niech będzie pochwalony ktokolwiek se tam chcecie.

Witaj ;)

3 godziny temu, Jurecki napisał(a):

A dzisiaj te  z nie lepiej się czuje.

Jutro musi być lepiej ;)

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

OOO @Purpurowy witaj Bracie! Dawno Cię nie było. wracaj do nas i gadaj co u Ciebie

Spamowa wyspa się kłania ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2024 o 20:13, Dryagan napisał(a):

OOO @Purpurowy witaj Bracie! Dawno Cię nie było. wracaj do nas i gadaj co u Ciebie

Można powiedzieć że u mnie bez zmian, oprócz jednej kwestii. W lipcu zwalił mi się na łeb brat, po 10 latach poza krajem. Niestety we Francji już całkiem sprał sobie łeb narkotykami. Przyjąłem pod swój skromny dach, próbowałem jakoś podnieść. On tego nie raczył uszanować, więc w połowie stycznia pogoniłem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×