Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dalja napisał(a):

Straszne... A teraz co, przeszczep, mógł się chlopak przekręcić zresztą. No ale tak to już jest, za młodziaka każdy myśli że jest niesmiertelny

Najpierw to muszą zdiagnozować co dokładnie z tym sercem jest. Ty masz informacje z tego jak Go zabrali. Te 20 % serca to można wielako interpretować, czy to 20 procentowa wydolność? 80 procentowa martwica? Jak Go zabierali to jedyne co mogli stwierdzić to tylko wydolność raczej, przecież na miejscu zdarzenia nie przeprowadzali badań diagnostycznych. I o tych dwudziestu procentach, usłyszałaś pewnie od dwudziestej osoby z głuchego telefonu, a nie od ratowników. Także taką informację traktuj z dużym dystansem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam, depers myśli że jest nieśmiertelny :P kosc wystaje a ten robi ayyyyy

 

@Dziewięćdziesiąt Czterynie wiem co ty tu odwalasz bo mnie na forum nie ma, ale niechże oni się nie kłócą o diagnozy. Znam kogoś kto do tej pory ciężko stwierdzić co ma, ale wiem że ma popaprane w głowie, i co za różnica czy schizo czy border czy nawet psychoza z bezsenności. Trzeba pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DEPERS napisał(a):

Najpierw to muszą zdiagnozować co dokładnie z tym sercem jest. Ty masz informacje z tego jak Go zabrali. Te 20 % serca to można wielako interpretować, czy to 20 procentowa wydolność? 80 procentowa martwica? Jak Go zabierali to jedyne co mogli stwierdzić to tylko wydolność raczej, przecież na miejscu zdarzenia nie przeprowadzali badań diagnostycznych. I o tych dwudziestu procentach, usłyszałaś pewnie od dwudziestej osoby z głuchego telefonu, a nie od ratowników. Także taką informację traktuj z dużym dystansem

Inna opcja jest taka, że cierpi na zespół Brugadów, a że większość młodych mężczyzn dowiaduje się o tym jak dojdzie do zatrzymania krążenia (bo to w sumie pierwszy objaw), lub zespół długiego QT, lub 2137 innych powodów to jest jak jest, ale fakt, tak to sobie można gdybać bo źródło informacji w stylu "jedna baba drugiej babie" jest wiarygodne tak, że wcale ;) a tym bardziej, że ktoś ma 20% serca.....to rozumiem, że został tylko prawy przedsionek i to nawet nie cały 😂 albo przegroda

 

 

EDIT: nawet % tego nie mogli stwierdzić, bo do tego jest potrzebne echo serca, a ratownicy raczej aparatu do USG ze sobą w karetce nie wożą😅

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DEPERS napisał(a):

Najpierw to muszą zdiagnozować co dokładnie z tym sercem jest. Ty masz informacje z tego jak Go zabrali. Te 20 % serca to można wielako interpretować, czy to 20 procentowa wydolność? 80 procentowa martwica? Jak Go zabierali to jedyne co mogli stwierdzić to tylko wydolność raczej, przecież na miejscu zdarzenia nie przeprowadzali badań diagnostycznych. I o tych dwudziestu procentach, usłyszałaś pewnie od dwudziestej osoby z głuchego telefonu, a nie od ratowników. Także taką informację traktuj z dużym dystansem

Jasne na pewno chodziło o moment jak go zabrali. Przecież by nie był w stanie grać jakby miał dosłownie 1/5 serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Inna opcja jest taka, że cierpi na zespół Brugadów, a że większość młodych mężczyzn dowiaduje się o tym jak dojdzie do zatrzymania krążenia (bo to w sumie pierwszy objaw), lub zespół długiego QT, lub 2137 innych powodów to jest jak jest, ale fakt, tak to sobie można gdybać bo źródło informacji w stylu "jedna baba drugiej babie" jest wiarygodne tak, że wcale ;) a tym bardziej, że ktoś ma 20% serca.....to rozumiem, że został tylko prawy przedsionek i to nawet nie cały 😂 albo przegroda

 

 

EDIT: nawet % tego nie mogli stwierdzić, bo do tego jest potrzebne echo serca, a ratownicy raczej aparatu do USG ze sobą w karetce nie wożą😅

Pewnie EKG zrobili i saturację, no bo do EKG to chyba mają sprzęt. Ostatnio jechałem karetką, ale nie zauważyłem, no ale było sporo szafek to pewnie było gdzieś zamknięte, żeby luzem nie latało jak karetka zapieprza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DEPERS napisał(a):

Pewnie EKG zrobili i saturację, no bo do EKG to chyba mają sprzęt. Ostatnio jechałem karetką, ale nie zauważyłem, no ale było sporo szafek to pewnie było gdzieś zamknięte, żeby luzem nie latało jak karetka zapieprza

Na pewno po Twojej prawe stronie był defibrylator (jeśli jechałeś na noszach), defibrylatorem robią EKG, tylko oczywiście przypinają elektrody, nie łyżkami 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Na pewno po Twojej prawe stronie był defibrylator (jeśli jechałeś na noszach), defibrylatorem robią EKG, tylko oczywiście przypinają elektrody, nie łyżkami 😅

Siedziałem z łapą w górze:) po lewej miałem łóżko na wprost szafki, siedziałem prosto względem kierunku jazdy, jak pasażer. Mogłem pogrzebać w tych szafkach😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DEPERS napisał(a):

Siedziałem z łapą w górze:) po lewej miałem łóżko na wprost szafki, siedziałem prosto względem kierunku jazdy, jak pasażer. Mogłem pogrzebać w tych szafkach😂

Ułożenie w każdej karetce masz mniej więcej to samo, nic byś tam nie znalazł ciekawego, najniższa szafka pewnie zawierała kosz na odpady medyczne, wyżej też raczej jakieś głupoty w stylu glukometr, pulsoksymetr 😉 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Ułożenie w każdej karetce masz mniej więcej to samo, nic byś tam nie znalazł ciekawego, najniższa szafka pewnie zawierała kosz na odpady medyczne, wyżej też raczej jakieś głupoty w stylu glukometr, pulsoksymetr 😉 

Eeee, no takie rzeczy to mam w domu. Nawet i coś do defibrylacji bym wykombinował, w końcu elektronik🤪⚡⚡⚡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dziewięćdziesiąt Cztery napisał(a):

Już wszyscy śpią?

A Ty czemu znowu nie śpisz w nocy?

 

Dzień dobry Towarzystwu!!! Ja zaraz tup tup do roboty, mam pourlopowe zaległości i boję się, że mnie terminy przytłoczą, kurcze ten wrzesień może być trudny, właściwie do końca roku może być ciężko. A tu jeszcze na razie syndrom pourlopowy i robić się nie chce 😞 

Na razie stawiam kawusię image.png.bbfd3019c694db6947ce5bd7e66158b3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziewięćdziesiąt Cztery
1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

A Ty czemu znowu nie śpisz w nocy?

 

Leżałem sobie i przyglądałam ogłoszenia o pracę, wysyłałem cv, pisałem listy motywacyjne. Szukanie pracy jest monotonne i długie, ale nie chcę od 1 zostać bezrobotny. Nawet mogę iść na kasę do Lidla, już mi obojętne, obym tylko pracował gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloooo:) 

Byłem u chirurga, na rtg nie widać mostku, bo płuca zasłaniają. Pomacał to co wystaje i stwierdził, że żebro 7 i 8 oderwało się z chrząstką od mostku. Mam skierowanie na TK i już na czwartek się zapisałem i to na NFZ 😱 w szoku jestem, nie wiem jak to się odbije na mojej psychice, chyba nie dam z tym rady 🤪 szwy zdjęli co drugi, bo lekarz stwierdził, że jak mi zdejmą wszystkie to od razu ruszę pełną parą i się rana rozejdzie. Dał mi 14 dni zwolnienia i kazał się nie przeciążać🤭🤫😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Heloooo:) 

Byłem u chirurga, na rtg nie widać mostku, bo płuca zasłaniają. Pomacał to co wystaje i stwierdził, że żebro 7 i 8 oderwało się z chrząstką od mostku. Mam skierowanie na TK i już na czwartek się zapisałem i to na NFZ 😱 w szoku jestem, nie wiem jak to się odbije na mojej psychice, chyba nie dam z tym rady 🤪 szwy zdjęli co drugi, bo lekarz stwierdził, że jak mi zdejmą wszystkie to od razu ruszę pełną parą i się rana rozejdzie. Dał mi 14 dni zwolnienia i kazał się nie przeciążać🤭🤫😂

Coooo 😱 aż mnie zabolało 😱 

To coś ty robił że aż tak? Po tym upadku?

Oczywiście ze zwolnienia nic sobie robić nie będziesz i do pracy i tak pójdziesz? 🤔

6 godzin temu, Purpurowy napisał(a):

Minął dziewiąty dzień pod rząd bez chlania. Jest dobrze.🫡

Gratuluję. Oby było już całkowicie bez

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

Znów nie mogę spać

Może przez księżyc? Ostatnio pełnia była i ja też przez to kiepsko śpię

 

 

Dzień dobry wszystkim. Ja w końcu bez bólu 😁 no można tak powiedzieć, coś tam jeszcze mnie boli ale taki ból to żaden ból😁 do tego zaczęłam ćwiczenia na mięśnie kręgosłupa, nóg, pupy i ramion. I chyba cieszę się że jeszcze biorę po jednej tabletce przeciwbólowego 😅zastałam się mega😱 strzela mi wszystko jak ćwiczę. Ostatnio syn zapytał czy mi kości się łamią 😅 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×