Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, DEPERS napisał(a):

Chrupie Ci w dupie 😂 do kręgarza trza żeby Cię powyginał. Nimesilem rozwalisz żołądek i zgaga nie pozwoli na delektację tą kwaśną jacobs:) 

Dokładnie tak. W dupie to aż wygina tak boli😜 kręgarz? Jesooo przecież ja bym tam pękła w drobny mak😅 

Wiem że nilmesil nie jest zbyt dobry, nawet podobno w wielu krajach go wycofali, ale mi pomaga w sumie jako jedyny lek. No dobra jako jedyny lek którego nie boje się brać😅 kiedyś mi lekarz dał sudeksa nie wiem czy to tak się pisze, innym razem tramal, jeszcze innym coś innego i nieee nigdy więcej. Dłuższy czas brałam apo napro i mydocalm forte ale po tym też było mi niedobrze 😏 więc już chyba wolę raz na jakiś czas ten nilmesil.

 

A kawy jeszcze sobie nie zrobiłam 😭 ciężki mi wstać😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szczebiotka napisał(a):

Dokładnie tak. W dupie to aż wygina tak boli😜 kręgarz? Jesooo przecież ja bym tam pękła w drobny mak😅 

Wiem że nilmesil nie jest zbyt dobry, nawet podobno w wielu krajach go wycofali, ale mi pomaga w sumie jako jedyny lek. No dobra jako jedyny lek którego nie boje się brać😅 kiedyś mi lekarz dał sudeksa nie wiem czy to tak się pisze, innym razem tramal, jeszcze innym coś innego i nieee nigdy więcej. Dłuższy czas brałam apo napro i mydocalm forte ale po tym też było mi niedobrze 😏 więc już chyba wolę raz na jakiś czas ten nilmesil.

 

A kawy jeszcze sobie nie zrobiłam 😭 ciężki mi wstać😜

Tramal nie działa przeciwzapalnie, a mydocalm rozluźnia mięśnie szkieletowe, ale nie działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. A ucisk powoduje stan zapalny i dlatego boli:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DEPERS napisał(a):

Tramal nie działa przeciwzapalnie, a mydocalm rozluźnia mięśnie szkieletowe, ale nie działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. A ucisk powoduje stan zapalny i dlatego boli:) 

A weź 😜 chyba zrobię to co moje koty, walne się na słońcu grzbietem do góry i będę wygrzewać 😂

Dobra próbuje wstać i zrobić tą kawę.

A jak u ciebie po zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dryagan napisał(a):

Jakoś słabo piękny. Gorąco. Nastrój do bani. A jeszcze musze dzisiaj jechać na basen z dziećmi szwagierki, które nam zostawiła na kilka dni. Wrr

Depresyjnie u Ciebie chyba ostatnio :( Masz gromadkę dzieci w domu...wesoło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Jakoś słabo piękny. Gorąco. Nastrój do bani. A jeszcze musze dzisiaj jechać na basen z dziećmi szwagierki, które nam zostawiła na kilka dni. Wrr

Czyli lubisz spokój, tak jak ja. Dzieciaki się cieszą, biegają i krzyczą, a mi płonie od nich głowa, no cóż takie ojcowskie zadanie. Jednak to kobiety mają większą cierpliwość. Do mnie też siostra przywozi czasem dzieci, ale One są samoobsługowe i nie podnoszą kortyzolu:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Harding napisał(a):

@Szczebiotka, a jaką kawę pijesz i jak często?

Jacobs zielony 😅 wiem wiem nie każdy lubi.

Czasami rozpuszczalna crema tutaj nie ma znaczenia jaka.

33 minuty temu, DEPERS napisał(a):

W klacie piecze, a noga ciągnie we wkłuciu i sina, czyli ok🙃 najważniejsze, że już nie czuję tego chronicznego zmęczenia i tłuczenia w klatce:) 

Nieźle, ale grunt że jest dobrze.

31 minut temu, DEPERS napisał(a):

Jednak to kobiety mają większą cierpliwość.

Myślisz się. Ja to bym wszystkie gdzieś daleko dała żeby nie słyszeć tego krzyku i ciągłego mamo mamo mamo 😏 nie mam cierpliwości wcale. I nie lubię zajmować się dziećmi.

10 minut temu, Harding napisał(a):

Widzę, że panowie @Dryagan i @DEPERS nie mają cierpliwości do dzieci, wolą ciszę i spokój. Ja nigdy nie będę miał dzieci, za dużo nerwów by mnie to kosztowało.

Ja też mówiłam że nie chce dzieci😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w sobotę 😁

 

Piękna pogoda dzisiaj, aż żal nie skorzystać :D zajęcia na specjalizacji na dziś skończone to można zaraz wypełznąć z domu :D 

 

3 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Tak, piłam nawet. Te 3w1 też kiedyś piłam 😜 ale dla mnie to nie jest kawa 😅

To jest sama chemia, a nie kawa 🤮

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DEPERS napisał(a):

Czyli lubisz spokój, tak jak ja. Dzieciaki się cieszą, biegają i krzyczą, a mi płonie od nich głowa, no cóż takie ojcowskie zadanie. Jednak to kobiety mają większą cierpliwość. Do mnie też siostra przywozi czasem dzieci, ale One są samoobsługowe i nie podnoszą kortyzolu:) 

 

18 godzin temu, Harding napisał(a):

Widzę, że panowie @Dryagan i @DEPERS nie mają cierpliwości do dzieci, wolą ciszę i spokój. Ja nigdy nie będę miał dzieci, za dużo nerwów by mnie to kosztowało.

No niezupełnie o to chodzi. Nie lubię szwagierki, a żona nie potrafi jej odmówić. Natomiast ona nas stawia przed faktem dokonanym, dwa dni przed dzwoni, że zostawi dzieci na kilka dni. Dwóch nastolatków, raczej irytujących. No do takich dzieci się nie nadaję (zwłaszcza, że nie moje). Wymęczyli mnie do bólu. Do swojej córki mam cierpliwość, to jednak co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Niech mnie ktoś przytuli 😮‍💨 

Nadal boli mnie krzyż, rwa. Do tego nie pamiętam czy dzisiaj rano brałam leki jak się przebudziłam 😏i nie wiem co teraz zrobić, ehh

 

10 godzin temu, Dryagan napisał(a):

Natomiast ona nas stawia przed faktem dokonanym, dwa dni przed dzwoni, że zostawi dzieci na kilka dni.

W życiu bym się na to nie zgodziła. Jeszcze bym zjechała taką osobę. Ale jak tak łatwo zostawić u ciebie dzieci to podaj adres, wyśle swoje 😅

1 godzinę temu, spidi napisał(a):

Dzień dobry 🙋‍♂️

I ja przy kawusi,dzisiaj upalny dzień,trzeba wybrać się nad zalew :D

Zazdroszczę tej wody. I kawy. Nie mam sił wstać i zrobić sobie 🤪 

A jak tam samopoczucie i noga?

1 godzinę temu, Melodiaa napisał(a):

Zapowiada się miły dzień...oby dla Was również

Bardzo bym chciała ale coś czuję że będzie ciężki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spidi napisał(a):

Od 1,5 roku biorę codziennie diclofenak

Na mnie dziwnie działał ten lek.

 

No ja już się męczę z tym bo od wielu lat tak mam. Plus te wszystkie zwyrodnienia kręgosłupa i przepukliny😏

Starość cholera, starość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

W życiu bym się na to nie zgodziła. Jeszcze bym zjechała taką osobę. Ale jak tak łatwo zostawić u ciebie dzieci to podaj adres, wyśle swoje 😅

U mnie nie jest łatwo. Moja Żona się zgodziła na to chociaż nie ma teraz za wiele czasu ze względu na pracę. Nie wiem o co chodzi, ale mam wrażenie, że ona względem swojej siostry ma jakby poczucie winy (?), że jej się gorzej życie ułożyło i dlatego nie potrafi odmówić. Bo ta jej Siostra (młodsza) jest po rozwodzie, ma trójkę dzieci w różnym wieku. A te chłopaki co są teraz u nas to mają 11 i 13 lat. I są strasznie rozwydrzone. Kurde ja za ich ojca robić nie będę, mają swojego - ale to jakiś nieodpowiedzialny typ, nawet alimentów nie płaci.

@Szczebiotka ja Cię przytulam mocno z tym kręgosłupem, wiem jak potrafi boleć. 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×