Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Vizyo napisał(a):

A czy ogólnie przy ciężkiej depresji i niskim budżecie w sensie jest potrzeba ciągłej terapii a na to mało kogo stać. To lekarz może skierować na fundusz na terapię czy inaczej się to załatwia. Pytam bo mało wiem o tym temacie a zainteresował mnie on.

heh ja w placowce do ktorej w teorii moja ulica nalezy no to wiesz ile czas oczekiwania na nfz... taki tam roczek 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dalja napisał(a):

heh ja w placowce do ktorej w teorii moja ulica nalezy no to wiesz ile czas oczekiwania na nfz... taki tam roczek 😂

Zdaję sobie sprawę jaki jest czas czekania. Ale lepiej poczekać ten rok można leki brać niż 200 zł dawać przynajmniej 2 razy w tygodniu mało kto sobie na to pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vizyo napisał(a):

Zdaję sobie sprawę jaki jest czas czekania. Ale lepiej poczekać ten rok można leki brać niż 200 zł dawać przynajmniej 2 razy w tygodniu mało kto sobie na to pozwoli.

Szczególnie za terapie która może nic nie wnieść, poza 10 klockami na konto terapeuty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DEPERS napisał(a):

Szczególnie za terapie która może nic nie wnieść, poza 10 klockami na konto terapeuty

Dokładnie tak samo myślę. Grupowa więcej daje niż indywidualna bo wtedy człowiek poznaje że są ludzie co czują to co on. I jest w zaufanym towarzystwie a jeszcze za darmo marzenie 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vizyo napisał(a):

Czyli psychiatra nie skieruje na terapię tylko psycholog? Czy źle zrozumiałem. Jeżeli źle zrozumiałem to przepraszam

czyli do psychiatry dzwonisz-zapiszujesz sie i nie musisz miec skierowania. A do psychologa musisz miec, czyli dostac od psychiatry/rodzinnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DEPERS napisał(a):

Są psychiatrzy-psychoterapeuci , natrafiłem na takiego, ale współpraca nam nie pykła 😱

Moja lekarka jest jednocześnie psychoterapeutką i tak nam pyka współpraca już 7 rok 😅 ale fakt, nie prowadzi mojej terapii, bo ona jest systemową, a to bardziej terapia rodzinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępny wywiad miałem w czwartek, a zacząłem dzisiaj. Jak się zgłosiłsz ze skierowaniem to prawdopodobnie nie będziesz długo czekać na grupową. Łatwiej się dostać niż na indywidualną, nie ma kolejek czy coś. U mnie jest to terapia uzależnień jakby co. 

Edytowane przez Regular. M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Regular. M napisał(a):

Wstępny wywiad miałem w czwartek, a zacząłem dzisiaj. Jak się zgłosiłsz ze skierowaniem to prawdopodobnie nie będziesz długo czekać na grupową. Łatwiej się dostać niż na indywidualną, nie ma kolejek czy coś. U mnie jest to terapia uzależnień jakby co. 

A ogólnie żeby się dostać na NFZ. To możesz sprawdzić jakoś na internecie które placówka przyjmuje na NFZ. Bo jest u nas w rejonie centrum psychoterapii ale nie wiem czy jest na fundusz bo zawsze trzeba było płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×