Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

Wychodzi ,e mnie złość to rudny czas. Ogólnie dobrze się czuje ale wczoraj było strasznie plakałam pół dnia. Mama chce żebym chodziła na mszę ale w tych nerwach co mam nie jestem w stanie tam wytrzymać.😞musi mi przejść żebym jakoś się czuła tam a nie chciała wyjść w trakcie.

Oj oby było lepiej:(

W niedziele jest więcej ludzi na Mszy,to może spróbuj w jakiś dzień powszedni gdy już będziesz na siłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zarr napisał(a):

Oj oby było lepiej:(

W niedziele jest więcej ludzi na Mszy,to może spróbuj w jakiś dzień powszedni gdy już będziesz na siłach.

Dziękuję że mnie wspierasz też duchowo to ważne by szukać dobra poza sobą też i to takiego prawdziwego jak Bóg. On też nie ustaje w wysiłkach by do nas dotrzeć robi to przez inne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, acherontia styx napisał(a):

Pytam serio, bez ironii. Serio potrzebujecie do modlitwy specjalnego budynku i faceta w sukience? Każda modlitwa się liczy (podobno), no chyba, że nie. Nigdy nie zrozumiem zmuszania kogoś do chodzenia do kościoła. Każdy niech sobie wierzy w co chce i jak chce, ale no takich rzeczy nigdy w jakimkolwiek wyznaniu nie pojmuję. Jaką różnicę rzekomo robi budynek 😅

 

 

w kratkę dziś.

 

Na prawdę wiele mi daje modlitwa i sakramenty 🙂 

a co do tego że Bóg jest wszędzie to odsyłam  do krótkiego filmiku (36 sekund) gdzie jest lepiej wyjaśnione niż ja bym to potrafiła wyjaśnić, wytłumaczyć.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

Dziękuję że mnie wspierasz też duchowo to ważne by szukać dobra poza sobą też i to takiego prawdziwego jak Bóg. On też nie ustaje w wysiłkach by do nas dotrzeć robi to przez inne osoby.

🙂 kto nas rozumie lepiej niż my sami którzy mamy różne zaburzenia 🙂 więc powinniśmy się wspierać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. 🙂 ja na prawdę lepiej się czuję w Kościele, i z tym  że Bóg jest.Owszem ... jest głośno o pedofilli w Kosciele ale ja akurat otrzymałam wiele dobra od nich i nie mogę złego słowa powiedzieć na kapłanów 

 

Gdy półtora roku temu zmarł oj tata to dzień w dzień rozpaczliwie płakałam za nim, na prawdę dzień w dzień a w pracy po kątach gdy nikt nie widział. Miałam straszne myśli s...

 

Psycholog zawiodła-bo to był czas pandemii i przez telefon mi powiedziała że moge przyjść dopiero gdy sie zaszczepię. 

 

Leki nie pomagały nigdy (antydepresanty) więc ich nie brałam w tamtym czasie.

 

mama wyjechała za granice, byłam sama z tym wszystkim

 

i kto mi pomógł? Bóg. 

 

Poszłam na Mszę, pamiętam że  to była pierwsza sobota miesiąca godzina 8;00 rano, wieczorem jeszcze miałam te myśli już tak silne jak nigdy a rano po mszy one zniknęły.. pomyslałam sobie że to pewnie chwilowo... ale nie.. minął rok a ja nadal nie mam mysli samob...🥰

 

z kapłanem nie raz mogłam szczerze porozmawiac o tym wszystkim co mnie wtedy trapiło. Owszem mam inne choroby ale nie  dziwgam ich sama ;)

 

-------------------

 

 

lecę do lekarza miłego dzionka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem gdzie ja jestem🤨 nie mam nic do osób wierzących ale może załóżcie sobie o tym temat, albo piszcie na priv? Ja nikogo nie namawiam na ateizm i nie czuje takiej potrzeby. Trochę za dużo tutaj wiary a to nie temat o tym, więc proszę trzymać się tematu.

 

Czuję się źle. Mam szpital w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Teraz nie wiem gdzie ja jestem🤨 nie mam nic do osób wierzących ale może załóżcie sobie o tym temat, albo piszcie na priv? Ja nikogo nie namawiam na ateizm i nie czuje takiej potrzeby. Trochę za dużo tutaj wiary a to nie temat o tym, więc proszę trzymać się tematu.

 

Czuję się źle. Mam szpital w domu

Ok 🙂

 

 

 

a co do tego że czujesz sie źle to dużo zdrowia dla was:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zarr napisał(a):

Kurcze.. 🙂 ja na prawdę lepiej się czuję w Kościele, i z tym  że Bóg jest.Owszem ... jest głośno o pedofilli w Kosciele ale ja akurat otrzymałam wiele dobra od nich i nie mogę złego słowa powiedzieć na kapłanów 

 

Gdy półtora roku temu zmarł oj tata to dzień w dzień rozpaczliwie płakałam za nim, na prawdę dzień w dzień a w pracy po kątach gdy nikt nie widział. Miałam straszne myśli s...

 

Psycholog zawiodła-bo to był czas pandemii i przez telefon mi powiedziała że moge przyjść dopiero gdy sie zaszczepię. 

 

Leki nie pomagały nigdy (antydepresanty) więc ich nie brałam w tamtym czasie.

 

mama wyjechała za granice, byłam sama z tym wszystkim

 

i kto mi pomógł? Bóg. 

 

Poszłam na Mszę, pamiętam że  to była pierwsza sobota miesiąca godzina 8;00 rano, wieczorem jeszcze miałam te myśli już tak silne jak nigdy a rano po mszy one zniknęły.. pomyslałam sobie że to pewnie chwilowo... ale nie.. minął rok a ja nadal nie mam mysli samob...🥰

 

z kapłanem nie raz mogłam szczerze porozmawiac o tym wszystkim co mnie wtedy trapiło. Owszem mam inne choroby ale nie  dziwgam ich sama ;)

 

-------------------

 

 

lecę do lekarza miłego dzionka ;)

Szkoda że nie każdy kapłan chce pogadać bo zdażaly się osoby które mówiły że on nie jest od terapii tylko spraw duchowych jakby się bał coś doradzać bo mógłby coś źle komuś doradzić tot rudne bo ludzie lubią w konfesjonale mówić grzechy ale i problemy szukają pomocy, porady. Ja niestety z dzieciństwa wyniosłam zła naukę o grzechu i źle się spowiadalam przed długi czas teraz się boje bo już jestem taka zagubiona w tym wszystkim.a dodatkowo złe myśli też w dzieciństwie sprawiły że miałam wpojone kłamstwa religijne ( wiadomo szatan nie moje myśli były a myslałam że to moje) i sporo mam też problemów duchowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Illi napisał(a):

@kabe1789 ostatnie ostrzeżenie słowne- nie ten temat! Przeczytam jeszcze jeden post na temat wiary i polecą nagrody! 

Całkiem przyjemnie, chociaż z dużymi przygodami. 
 

IIIi; Drygan...?

o co chodzi?

Czym się różni stwierdzenie:

".. dobrze się czuję bo zrobiłem sobie kanapkę i ją zjadłem ze smakiem - jedzenie wpływa na mnie pozytywnie"

"... dobrze się czuję, bo byłem na spacerze - wyciszam się na łące po której spaceruję.."

".. dobrze się czuję bo byłem w kościele, bliska relacja z Bogiem daje mi siłę i nadzieję.."

 

czym?

na marginesie, czytałem regulamin forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, miL;) napisał(a):

".. dobrze się czuję bo byłem w kościele, bliska relacja z Bogiem daje mi siłę i nadzieję.."

 

To stwierdzenie jest w porządku. Natomiast wszelkie dalsze dyskusje mające na celu obrażanie ludzi wierzących i też w drugą stronę - nawracanie niewierzących - dyskusja jaka się wywiązała w związku z tym, w porządku już nie jest. Zresztą to nie wątek na tego typu uwagi. Tu można powiedzieć co się czuje a nie komentować, czy ktoś był czy nie był w kościele. tylko o to chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×