Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks po porodzie coraz rzadziej


kamionek

Rekomendowane odpowiedzi

Żona jest po cesarce, na początku nie chciała się ze mną kochać ze względu na świeżą bliznę, ok zrozumiałem. Później ze względu na wygląd bo brzydko wygląda z blizną, powiedziałem że taka mi się podoba i mi to nie przeszkadza. Teraz uprawiamy sex raz w miesiącu. Na początku znajomości prawie na każdej randce. Ok, sex oralny też jest może dwa razy w miesiącu, ale to ona pieści mnie, nie pozwala mi się zbliżyć. Faktycznie że względu na dziecko sam czasem tracę ochotę, jestem zmęczony, a żona siedzi z nim ciągle.

 

Z tym że ostatnio nasza miłość jest bardziej platoniczna. Życie stało się monotonne praca, dom, dziecko, spanie i tak w kółko.

 

Kupiłem książkę z pozycjami żeby poprawić atmosferę w łóżku. I strzeliłem sobie w kolano. W książce są sexowne dziewczyny a żona ma bliznę na brzuchu i nadwagę. Nic nie powiedziała ale raczej jej się to nie spodobało.

Najlepsze ze ostatnio tracę ochotę nawet na masturbacje.

 

Nie wiem co robić, jesteśmy po 30 a zachowujemy się jak stare małżeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłeś innych zmian w zachowaniu? Może sie przyjrzyj bardziej, może ma depresje poporodowa a nawet nie wie :( i spadła jej samoocena :(

 

Bo tak żeby z dnia na dzień się oddaliła od partnera... co innego jakby od dawna coś nie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam od razu depresja. Moze poprostu spadłeś w hierarchii, i teraz dziexko jest dla niej najwazniejsze. Nie wiem czy twoja zona juz karmii piersią, co juz swiadomie lub nieswiadomie moze zaspokajac jej potrzeby czulosci czy dotyku. Tulenie i inne aktywnosci tez, wiec juz tak nie potrzebuje tego od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×