Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Piszę pracę licencjacką o DDD. Byłoby mi miło jakby ktoś podesłał mi literaturę.

Szczególnie w której bym znalazł dobry opis rodziny dysfunkcyjnej, oraz konsekwencje psychologiczne i inne dla dziecka.

 

Jeśli jest ktoś z Olsztyna lub ze Szczytna i chciałby udzielić mi wywiadu to chętnie się spotkam. Mogę nawet postawić kawę, herbatę czy colę :)

 

Dziekuję bardzo z góry za każdą pomoc. :>

 

moje gg 8712363

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nazywam się Kamila, studiuję na 5 roku psychologii klinicznej. W ramach swojej pracy dyplomowej przeprowadzam badanie na temat psychologicznych następstw doznania przez kobiety przemocy seksualnej. Ze względu na to, iż powyższa tematyka należy do jednych z najtrudniejszych do zbadania i, zwłaszcza w granicach Polski, jest często pomijana, mam nadzieję, że wyniki mojej pracy będą mogły przyczynić się do zwiększenia efektywności obecnych metod pomocy kobietom doświadczającym tego typu tragedii.

 

Zwracam się do Was w związku z tym z prośbą o pomoc. By dokładniej przyjrzeć się trudnościom, z którymi muszą borykać się kobiety po doświadczeniach przemocy seksualnej prosiłabym Was byście wzięły udział w moim badaniu, które polega jedynie na wypełnieniu trzech kwestionariuszy (głównie zakreślanie odpowiedzi, żadnego pisania elaboratów),co łącznie nie zajmie więcej niż 10 minut.

Jeśli któraś z Was zgodziłaby się mi pomóc, proszę o kontakt mailowy na adres kduda21@st.swps.edu.pl lub kamila.duda@gmail.com

 

Z góry informuję, że z danych osobowych jedyną informacją jaka będzie mi potrzebna jest wiek.

Jakby któraś z Was się zdecydowała, kwestionariusze wysyłam na maila, więc kontakt osobisty też nie jest wymagany, co zapewnia pełną anonimowość.

 

Podobnie, ze wszelkimi pytaniami, czy to odnośnie szczegółów kwestionariuszy czy badania, możecie pisać, a ja postaram się w miarę możliwości na nie odpowiedzieć.

 

Gorąco liczę na Waszą pomoc,

Kamila

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem studentką studiów magisterskich i szukam osób, które zgodziłyby się wziąć udział w badaniach potrzebnych mi do napisania pracy magisterskiej. Temat jest bardzo delikatny i trudny, dlatego byłabym wdzięczna za pomoc. Otóż poszukuję osób, które w dzieciństwie straciły mamę i zechciałyby ze mną o tym porozmawiać. Praca, którą piszę porusza temat dzieciństwa bez matki z perspektywy dziecka, a później osoby dorosłej. Zapewniam anonimowość, dyskrecję, komfort psychiczny rozmówcy oraz wgląd w tę część pracy. Badania polegają na swobodnej wypowiedzi (może być pisemna, dlatego nie ma problemu z kontaktem), więc proszę się nie obawiać gradu dociekliwych pytań :)

Podaje swój adres mailowy, na który proszę pisać:

lodz.praca.mgr@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie,

Dorota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką pedagogiki pisze prace magisterską na temat depresji i metod jej leczenia - szczególnie naturalnych, gdyby ktoś miał czas i chęć jej wypełnienia byłabym bardzo wdzięczna:)

oto linki do ankiety ( jest w dwóch częściach) :

 

1) http://www.ankietka.pl/ankieta/57734/naturalne-metody-leczenia-chorych-z-depresja.html

2) http://www.ankietka.pl/ankieta/57743/naturalne-metody-leczenia-chorych-z-depresja-2-cz.html

 

Dziękuje ślicznie!!!!!!!!

 

Pozdrawiam serdecznie

 

PS. Mogę zaoferować e-booki o depresji. Kontakt pod gg 12463047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja z kolei szukam kobiet DDA z okolic Śląska lub Krakowa, do badania .

 

Badanie polega na wypełnieniu paru kwestionariuszy.

Badanie jest oczywiście anonimowe.

 

W zamian za pomoc, udzielę informacji zwrotnych z kwestionariuszy !

 

Kontakt: gg 746235 lub na pocztę forumową.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak już wspomniałam w "przywitaniu" jestem studentką w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat uzależnień niechemicznych-uzależnienia od seksu i obsesyjnej miłości. Techniką badań jest wywiad biograficzny. Ze względu na to, iż trudno mi było znaleźć osoby chętne do wzięcia udziału w badaniu w moim mieście na drodze spotkania osobistego, wybrałam drogę elektroniczną. Jeżeli komukolwiek z Was tematyka ta nie jest obca, bardzo zachęcam do wzięcia udziału w wywiadzie, którego kwestionariusz przekażę drogą mailową. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres ania.dziemian@gmail.com.

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam

granada87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak już wspomniałam w "przywitaniu" jestem studentką w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat uzależnień niechemicznych-uzależnienia od seksu i obsesyjnej miłości. Techniką badań jest wywiad biograficzny. Ze względu na to, iż trudno mi było znaleźć osoby chętne do wzięcia udziału w badaniu w moim mieście na drodze spotkania osobistego, wybrałam drogę elektroniczną. Jeżeli komukolwiek z Was tematyka ta nie jest obca, bardzo zachęcam do wzięcia udziału w wywiadzie, którego kwestionariusz przekażę drogą mailową. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na adres ania.dziemian@gmail.com.

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

Pozdrawiam

granada87

Dodam, że chodzi mi głównie o osoby, które ze względu na swoją przeszłość (rodzina dysfunkcyjna) borykały się lub borykają z toksycznymi relacjami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

 

Mam serdeczną prośbę aby Państwo w miarę możliwości zechcieli wziąć udział w badaniach na temat Mediacji Rodzinnych.

Wyniki wykorzystane będą do pracy badawczej (dyplomowej) z zakresu rozwoju mediacji rodzinnych w Polsce.

Ankieta jest anonimowa. Będę wdzięczna za każdy wypełniony egzemplarz.

 

Ankieta znajduje się TUTAJ: http://moje-ankiety.pl/respond-8962.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Kasia i piszę pracę magisterską na temat ról pełnionych przez Dorosłe Dzieci Alkoholików. Mam wielką prośbę do was o wypełnienie ankiety. Proszę poświęcić mi chwilkę czasu na wypełnienie ankiety. Jeżeli możecie mi pomóc będę niezmiernie wdzięczna.

Oto mój mail kasia_p4@op.pl Proszę napiszcie do mnie, a ja odeślę ankietę. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jesteśmy studentami UMK, w ramach zaliczenia przeprowadzamy badanie na temat postrzegania barw. Sprawdzamy hipotezę zgodnie, z którą postrzeganie kolorów jest powiązane z nastrojem. Wszystkich chętnych do pomocy, zapraszamy do badania: http://badanie.tk. Badanie poprzedzające dotyczy osób z depresją - dlatego tutaj piszemy. Bardzo potrzebujemy tych wyników. Jest możliwość podania swojego adresu e-mail i wtedy po zatwierdzeniu oraz wykonaniu całości badania wyślemy poszczególne wyniki do chętnych badanych.

 

Wszelkie informacje znajdują się na stronie głównej podanej witryny.

 

Z góry dziękujemy za pomoc!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja i zwracam się do Ciebie z prośbą o wzięcie udziału w badaniach do mojej pracy magisterskiej. Praca ta dotyczy sposobu funkcjonowania rodzin osób z zaburzeniami odżywiania się. Mam nadzieję, że uzyskane informacje przyczynią się do lepszego zrozumienia tego zagadnienia.

Proszę o udzielenie szczerych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu, zgodnie z Twoimi przekonaniami i poglądami. Badania są dobrowolne i anonimowe, a ich wyniki będą wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.

Proszę o dokładne przeczytanie każdego pytania i udzielenie szczerych odpowiedzi.

A to link: http://www.ankietka. pl/ankieta/61464/zaburzenia-odzywiania-sie-a-funkcjonowanie-rodziny.html

Przed "pl" należy usunąć spację, by wejść.

 

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem studentką psychologii, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w badaniu, które jest całkowicie anonimowe. Proszę o wypełnienie krótkiego kwestionariusza, nie zajmie to więcej niż 5 minut. http://spreadsheets.google.com/embeddedform?formkey=dFYxSE02QXU0UVF2MkE4TWVGa2Z4X1E6MQ

Z góry dziękuję za pomoc i zaznaczam, że badanie jest przeprowadzane jedynie w celach naukowych. Informacja zwrotna o wynikach nie będzie udzielana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem ankietę dotyczącą onanizowania się.

Temat ten budzi nie tylko na tym forum różne, kontrowersyjne wypowiedzi, opinie, więc postanowiłem sprawdzić co myśli społeczeństwo pod względem statystycznym.

Zapraszam do wypełniania - to tylko 13 pytań. Proszę o szczere i logiczne wypowiedzi, za co z góry serdecznie dziękuję. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie widzę nic złego w "ciekawości co myśli społeczeństwo", z tym że bez wątpienia jest pełno profesjonalnych materiałów na ten temat i ankiet robionych na prawdziwie wypasioną skalę.

 

Twoja ankieta wygląda w porządku. Tylko w pytaniu "czy onanizujesz się kiedy jesteś w związku" brakuje jednej opcji - "nigdy nie byłem/am w związku";)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, nie widzę nic złego w "ciekawości co myśli społeczeństwo", z tym że bez wątpienia jest pełno profesjonalnych materiałów na ten temat i ankiet robionych na prawdziwie wypasioną skalę.

 

Tylko po co zajmować się innymi ludźmi, nie lepiej sobą.

 

Jeśli mam ochotę coś zrobić to nie myślę nad tym co myślą inni ludzie.

 

 

Jestem ciekawa o co chodzi autorowi ankiety. ;)

 

Mam tylko nadzieje że ta ankieta nie ma na celu wciśnięciu kolejnego kitu jego dziewczynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, dzięki, starałem się wyczerpać temat, ale oczywiście masz rację - w pytaniu nr 12 dodałem brakującą odpowiedź, dla osób, które jeszcze nie miały partnera. Wypełnień jest dopiero 16, więc mam nadzieję, że ten drobiazg nie spowoduje zakłócenia wyników całości ankiety.

 

Aha, w każdym momencie można sobie sprawdzić wyniki tego badania ankietowego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×