Skocz do zawartości
Nerwica.com

ARYPIPRAZOL (Abilify, Abilify Maintena, Apiprax, Apra, Apra-swift, Aribit, Aribit ODT, Aricogan, Aripilek, Arypiprazole Aurovitas/ Orion/ +pharma/ Sandoz, Aspixor, Arypiprazol Glenmark, Aryzalera, Asduter, Explemed)


plasticsurgery

Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy arypiprazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      15
    • Zaszkodził
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mniej wiecej od roku zazywam abilify i zolaxe, mam takie pytanie czy ktos z was mial tak ze pogorszyl sie wzrok, oczy czesto łzawiły, jak sie patrze na swiatlo to widze je rozproszone i mam pytanie czy to moga byc skutki uboczne jednego z tych lekow i czy sytuacja wroci do normy jesli odstawie oba te leki. Dodam iz w skutkach ubocznych tych lekow jest napisane ze moliwe jest niedowidzenie.

Z gory dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezradny, tez gorzej widzę po abilify.

 

-- 02 sty 2013, 12:59 --

 

Guzik, raczej nie mam dołków po sertralinie ani tez nie czuję się bosko po tym leku taki stan równowagi. może to dodatkowo po abilify bo tez ma za zadanie wyrównać nastrój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 15mg i mnie aktywizuje, na 7.5mg czułam się chyba gorzej, ale to były początki brania leku. Rafka Stan równowagi jest chyba dobry prawda? Ja miewam gorsze samopoczucie, ale to jest właśnie normalne. Nie mam jakiejś dzikiej aktywizacji że działam jak szalona. Nie chce się mi uczyć, zalegam na kanapie, ale tak normalnie, nie patologicznie w niemocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam aby mi lekarz zmniejszył do 7,5mg i kolejny raz słyszę, że to za mało. Więc jestem nadal na 15mg.

Też nie mam akatyzji, że chodzę jak nakręcona. Stan równowagi jest dobry chyba właśnie o to chodzi :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×