Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa, generalnie zdobywanie informacji jest legalne.

Nawet jeśli w pewnych przypadkach nie jest legalne, to jest niewykrywalne.

Natomiast rozpowszechnianie zdobytej wiedzy, posługiwanie się wizerunkiem etc - oczywiście podpada pod KK.

 

Oczywiście. Zresztą to, że ktoś coś sobie zdobędzie, mnie w sumie nie rusza.

Równie dobrze może to czytać jakiś student. Albo moja przyjaciółka :D

To akurat nie k.k., tylko ustawy szczególne - k.k. penalizuje jednak bezprawne uzyskanie informacji, które przy jej rozpowszechnianiu już łatwo udowodnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, Tak btw. - myślisz ile w Warszawie może być 42-letnich doktorantek prawa, mających naście lat starszych od siebie mężów-"profesurów" z bezpieczniackiego nadania, o których to wśród własnych studentów chodzą słuchy, jakoby w domu miały lamparcie skóry, tudzież były głodzone przez despotycznego małżonka ? :D Jeszcze może nam (Trollom :P) swój adres domowy podaj, co ? :P - "ulica taka i sraka, numer domu taki i siaki, podpalane psie kupy w papierowych torebkach prosimy zostawiać przed wejściem od ogrodu ?" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć, że jestem z Warszawy :D (może jestem, może nie jestem, nigdy nie podawałam, skąd jestem)

Fajnie też wiedzieć, że jestem doktorantką :D

 

Żony wykładowców, które zostały zatrudnione później niż oni? Mam sobie w myślach liczyć, ile małżeństw jest u nas? Zwykle kobieta jest młodsza. Co ciekawe - nie jestem jedyną młodszą o naście lat.

Tradycja jest zresztą pielęgnowana - znajomy młody doktor niedawno wziął sobie za żonę doktorantkę :D Małżeństw jest od cholery. Ja sama naliczyłabym z 10. Par doktorant-studentka również jest sporo.

 

`A, głupie plotki? O każdym wykładowcy chadzają :D

 

Siła informacji :lol:

I takie to wyszukiwanie skuteczne :D

Miłej zabawy?

 

PS

I tak Cię zaraz zbanują, Nihilu.

Naleśniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To akurat nie k.k., tylko ustawy szczególne - k.k. penalizuje jednak bezprawne uzyskanie informacji, które przy jej rozpowszechnianiu już łatwo udowodnić

No tak. Tylko one są pisane pod ogół, nie pod szczególnie uzdolnionych technokratów.

 

Ola666, idea dobra. Wykonanie fatalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, Ola666 to raczej nie Nihil. :D On jest ostatnio nieaktywny na forum, znaczy działa z kont, z których nie pisze, tylko wysyła pw. No ja akurat jestem z nim w kontakcie. :roll:

 

Dzisiaj dostałam wiadomość prywatną od osoby, która się tak podpisała.

Potem wstawiła tę wiadomość w kilku miejscach tutaj.

Moderacja już pewnie usunęła i wiadomości, i konto.

Tak czy siak, tutaj mamy trolla, który w dodatku o tej wiadomości mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się tłumaczyć z poglądów politycznych nieżyjącego teścia. I to z poglądów, które znaczna część ludzi wówczas miała. Nie sądzę nawet, żeby mój mąż miał się z nich tłumaczyć. Ani teścia, ani tym bardziej ojca się nie wybiera.

Czepianie się tego jest dość głupie. Jestem za młoda, żeby być komunistką. Miałam 15 lat, kiedy PRL szlag trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tu trzeba powaznie sie zastanowic jakies informacje sie przekazuje. Wszystko moze byc wykorzystane przeciwo nam :roll:

 

Lepiej nic nie pisz.

Ja napisałam tylko w wątku związanych z rozwodami, że teść był ateistą i komunistą, a mimo to był dobry dla żony i dzieci, więc nie należy oceniać nikogo z góry.

A teraz wiooo, się nasłucham o "bezpieczniackim nadaniu" dla męża.

Jakie to bezpieczniackie nadanie w XXI wieku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tu trzeba powaznie sie zastanowic jakies informacje sie przekazuje. Wszystko moze byc wykorzystane przeciwo nam :roll:

Nom, dlatego o wielu rzeczach tutaj nie piszę, ale też żałuję, że o kilku napisałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sie mocno utozsamiam ze swoja forumowa uzytkowniczka i postami tutaj nastukanymi iii absolutnie mnie nie boli ze wiekszosc osob stad wie kim jestem/skad jestem/jak sie nazywam albo tez jak wygladam - nie rozgraniczam ludzi na tych ktorzy mnie znaja w realu i tych co tyko z internetu bo przeciez w niektorych przypadkach to sie laczy co mnie ofc cieszy bo zyskuje na autentycznosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie nie laczy bo nie utrzymuje z nikim prywatnego kontaktu. W ogole jakos ciezko mi by bylo podac np namiary konta na fb.

 

A ja poblokowałam wszystko i dałam inne imię i nazwisko, jak się dowiedziałam, że studenci wiedzą, co robiliśmy na wakacjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo tu mam jakies wcielenie, nikt nie wie jak mam na imie i czym sie zajmuje. Moga sie domyslac ile nam lat i gdzie mniej wiecej mieszkam. Udostepnilam swoje zdjecie i podalam pare faktow z mojego zycia ale to wszystko. Jest to kontakt zwiazany ze sfera zaburzona i jest cholernie prywatny ale tez anomimowy.

Nie chcialabym mieszac tych dwoch swiatow realnego i wirtualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carcia ja sie nawet kiedys natknelam na twoje konto totalnie przez przypadek naprawde zadnego stalkingu nie musialam uprawiac :D

 

zreszta nie jestes jedyna bo wiele razy napotykalam osobki z tego forum poza nim i nie mowie tu tylko o tych stalych uzytkownikach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×