Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Swieta..na sama mysl odczuwam zlosc..tak na prawde to czas najwiekszej obludy, falszywych usmiechow i zyczen. Na sama mysl mnie skreca z radosci. Nie mam ochoty sie silic ale wiem, ze nie jestem sama i musze troche ze wzgledu na meza i syna. Im blizej tym gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan ja też już nie chcę tego wspominać.

 

Iwaa pisała,o serduszkach z napisami LOVE.Że nie noszą je kobiety po 30.Ja obracam się,w towarzystwie kobiet.Mających po 30,40 kilka lat.I rzeczywiście żadna nie nosi czegoś takiego :mrgreen:

 

Kupowanie książek,uważam za najlepszy prezent ( przynajmniej dla mnie) sam kupuję po 3 w miesiącu.Ostatnio to Plan Sary Paweł Jaszczuk.James Rollins Labirynt Kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda raczej kobieta po 30 nie nosza juz takich rzeczy i tez nie chcialabym takich dowodow milosci. Tez unikam podobnego stylu ubierania...wybieram bez dodatkow w postaci napisow czy tez grafiki. Czesto zdarza sie, ze bardzo podoba mi sie fason pewnej rzeczy ale eliminuje je ze wzgledu na dodatki. Moj styl jest luzny i pol elegancki a czasami podchodzi pod sportowy. Tak jak iiwaa chodzi na codzien to pewnie ja tylko w swieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziwna ale nie nosze bizuterii i nie przepadam choc mam. Jakbym miala wybierac to wole juz srebro niz zloto. Na co dzien nosze tylko zareczynowy pierscinek nawet obraczka lezy. Czasami kolczyki zakladam jakies. Co do prezentow...najlepszy bylby dla mnie jakby maz do mnie powiedzial...pakuj sie...WYJEZDZAMY

Też w zasadzie nie noszę, bo zawsze mam problem, czy to mi pasuje do ubrania i dobrze wygląda. Kolczyków nie noszę, bo nie mam przekutych uszu. Również wolę srebro od złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea gdy zakładam srebro od święta to ściągam nawet pierścionek zaręczynowy bo nie pasuje.

 

Carica Milica wszystko jeszcze przed Tobą :P Przyjęłam pierwszy jaki mi zaoferowano i tak zostało 8) A jak sobie przypomnę to nikt nie dawał nam miesiąca bo wszyscy uważali, że do siebie nie pasujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan w domu lubię na sportowo...zastanawiam się a może ja popełniam błąd bo mój mąż tak mnie tylko widuje :P

Ostatnio mnie zaskoczył i zapytał dla kogo ja się tak stroje do pracy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan nie potrzebnie odniosłeś moje słowa do siebie..nie zepsułeś mi humoru ;)

Po prostu wieloraki ma to coś co powoduje, że buzia mi się śmieje na sam widok jego nicku. Piszę to bez żadnej ściemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaella ja to się zastanawiam czy to brak leków czy to brak wielorakiego na forum tak na mnie działa depresyjnie :mrgreen:

 

wieloraki wracaj szybko...nie podgladaj tylko pisz mimo wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea napiszę jak wieloraki sie odezwie :twisted:

 

Mój to się już przyzwyczaił do mojej dzialalności forumowej...chyba :P Poszedł właśnie na spóźnione mikołajki a ja nie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×