Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dryaganie, teraz cholernie popularne są "nienamacalne" prezenty, np. skoki z wysokości na linie. U nas skaczą z budynków ;)

Nie mówię, że akurat coś takiego, ale może coś w kierunku niekoniecznie rzeczy ruchomej? :D

Może coś w kierunku usług? Ja raz stanęłam przed zadaniem kupienia "grupowego" prezentu, to wybrałam paintballa. Ucieszyli się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, nieee, moja kobietka nie będzie skakać z budynków :) raczej to nie przystoi pani profesor, nie? nie wiem, może karnet na jakiś zabiegi upiększające? masaże? widziałem taką ofertę. Ale boję się, żeby sobie nie ubzdurała, że jest dla mnie nieatrakcyjna i potrzebuje takich zabiegów

 

A profesorowi przystoi chodzić w dżinsach, conversach i pić w jakimś klubie?

Przystoi. Ale jak wyjedzie poza granice kraju swego :D

Wszystko przystoi, byleby nieodpowiednie osoby nie widziały :D

 

Akurat za masaże się nie powinna obrazić. One raczej bezpośrednio nie upiększają.

Tylko żadnych botoxów i mikrolipofilingów. Nigdy.

 

Mhm... tak młodo profesorem została? Czy jest dużo, dużo starsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, nie wiem ile, ale nie wnikam :) To czysta ciekawość była.

 

Aaa, uczelnianym. To nie było mojego zdziwienia ;) Myślałam, że łapkę prezydentowi uścisnęła, czy to jako nadzwyczajny, czy jako zwyczajny w wieku dość młodym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, IMO żaden trzeźwo myślący człowiek (banki, "finansowi grandziarze" skupują w ramach pożyczek dla rozmaitych Rządów, ale to swoją drogą :P) nie kupiłby dobrowolnie obligacji jakiegoś Skarbu Państwa (a już na pewno III RP :P). Tylko złoto ("fizyczne" - nie jak w "Amber Gold" :P) lub nieruchomości. No ale dziś póki co nie stać mnie nawet na tego kolejnego browara, to może lepiej nie będę się wypowiadał ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą to mogę się podzielić.

Ten to by musiał odpracować :P

A nie wiem, męża pytać? Wiem tylko, gdzie kupowane. Taki mały browar we wsi. Można zobaczyć, jak piwo robią. Ja nie przepadam za piwem, mąż mawia, że mnie należy pytać, ile piwa na litr soku leję, a nie odwrotnie ;) Te są o tyle lepsze (jak dla mnie), że nie są takie gorzkawe jak te z puszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łańcuszki z napisem love to tandeta. Wskazuje na to, że facet nie posiada gustu.

 

no ale kamien z napsiem love to juz gust posiada? jakby taki łańcuszek wysadzany był jeszcze jakimiś fajnym kryształami lub bardzo rzadkim to juz byłby gustowny z pewnoscia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co nie wierzysz w miłość, ze tak sie nim brzydzisz?

 

i-nhe04-naszyjnik-love-serce-heart-swarovski-krysztal-roz-zloto.jpg

 

Znowu nadinterpretacja :lol:

Nie, po prostu takie rzeczy nosiła moja siostrzenica będąc w liceum. I już sama uważa, że z tego wyrosła. Jest studentką. I słusznie uważa, bo to dziecinne.

Tak samo jak nie noszę kolczyków - kwiatuszków, pierścionków - serduszek, tak nie noszę też napisów "love" na szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, aha, to nie nosisz, bo nosiła twoja siostrzenica w liceum, ok rozumiem, ale dlaczego to jest dziecinne to nadal nie wiemy.

 

Ḍryāgan, ja tez jestem sentymentalny ^^ mi tez sie podoba ten łańcuszek i nie zawachałbym sie go uzyc, a mysle ze jest tego wiecej i ładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie założyłabym, bo kojarzy mi się z tandetą. Matko, nie założyłabym i już. Na szczęście mąż nie ma takiego gustu i nie kupuje mi różowych serduszek z napisem love. Przejdź się po ulicy i spójrz na kobiety 30+. Zapisuj, jak zobaczysz jakąś z "love" na szyi. Potem daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takiego nie kupiła, ale wg mnie nie jest taki zły.

 

jestem content, buzia ;**

 

iiwaa, nie nosza, bo nikt im nie kupuje, takich na ich wiek i dojrzałość, bo i takie mozna znalesc. zreszta niewielu zyje w długtrwałych zwiazkach w miłosci, zwykle to przywiązanie i partnerstwo z rozsądku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podoba ten łańcuszek
jak to też?. Napisałem, że się mi nie podoba, nie mój gust, bo jest kiczowaty i dziecinny. Właśnie to przekazała Ci iiwaa pisząc, że coś w tym stylu jest odpowiednie dla licealistki, ale nie dla kobiety dojrzałej. Nie było to jasne?

 

Było, ale każe udowadniać, dlaczego to jest odpowiednie dla licealistki.

A to tak, jakbym miała udowadniać, dlaczego spanie z misiem i chodzenie z lalką jest dziecinne.

Przez przyjęty zwyczaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×