Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przysypiam. Znowu miałam pobudkę o 8. Nawet się nie spodziewałam, bo w pracy musiałam byc na 13, więc apriorycznie założyłam, że się wyśpię i popracuję wieczorem... ale nie wyszło :D

To ten koncert z chłopakiemi ta "egzotyczna" muzyka? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, na_leśnik, Billy Talent. :)

 

iiwaa, ta egzotyczna muzyka, czyli neofolk w styczniu będzie. Przebieram kopytkami z radości. Muszę popracować nad mrocznym makijażem i kupić do tego fioletowa szminkę, no aby się prezentować odpowiednio na koncercie. :D

 

Aaa, teraz to te mroczne klimaty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folk metal jest super.Mój ulubiony zespół Leśne Licho,ale i Radogost też super.Polecam też z Rosji Arkona.

Utwór Odna,dla mnie poezja :D ale wiem.Nie każdy,takie coś słucha.

A kiedy mam ochotę na coś lekkie,to Czadomen.Lub Ona Czuje We Mnie Biedę.

 

A jak mam ochotę na mocne nuty,to Cannibal Corpse i odjeżdżam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta egzotyczna muzyka, czyli neofolk w styczniu będzie. Przebieram kopytkami z radości. Muszę popracować nad mrocznym makijażem i kupić do tego fioletowa szminkę, no aby się prezentować odpowiednio na koncercie. :D

 

Jedziesz na Spirituali?

Ja się wybieram, więc jakby rzuciła Ci się w oczy kurduplasta brunetka, zziębnięta (styczeń brrr!), z zagubieniem w oczach i pytająca ludzi "psze pani/pana daleko tak do tej scenografiiiiii?" - to ja :D

Ciekawe czy ogarnę tę Łódź. Ja się gubię dwa osiedla za blokiem, wiec pewnie będę się plątać tam pół dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że ona nie jest idiotką. Ona się tylko zgrywa, żeby zarobić kasę.

Żeby wybierać taką formę promocji swojej osoby to hm.... nie znajdę dla takiej osoby krzty uznania. Z resztą to tak wyświechtane, że nawet za pomysł nie należy się uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, Miała swoje 5 min i jak na swój talent, a raczej jego brak, to wykorzystała je niegłupio. Co ona tam miała dwa jakies własne utwory i cycki sylikonowe- widać temu ludowi nie wiele trzeba. Miałem do niej nieprzychylny stosunek, ale akcja z tym psem wszystko zmieniła. Sam lubie zwierzeta, ale chyba takiego bezdomnego bym nie pogłaskał, bo sie ze mógłbym czym sie zarazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę, że ona nie jest idiotką. Ona się tylko zgrywa, żeby zarobić kasę.

Żeby wybierać taką formę promocji swojej osoby to hm.... nie znajdę dla takiej osoby krzty uznania. Z resztą to tak wyświechtane, że nawet za pomysł nie należy się uwaga.

 

Mhm, ja generalnie nie wiem, co ona tam wyrabiała.

Nie mówię, że znajduję dla niej specjalnie wiele uznania, ale wolę osoby inteligentne, choćby robiły z siebie nie wiem co, niż głupiutkie osóbki z wiecznie okrągłymi oczętami i miną zdradzającą zdziwienie i pustkę z głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×