Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ej był kiedyś temat na forum, w którym opisywało się swoje najbardziej obciachowe sytuacje. Jak on się nazywał?!

Pamiętam, że pisałam tam o moim wypadeczku w pubie, gdzie później musiałam oddać kasę za zniszczony sprzęt ;D

 

 

Mówisz o tym?

 

po-miejmy-si-z-siebie-d-t4281.html?hilit=po%C5%9Bmiejmy%20si%C4%99%20z%20siebie

 

ten topic jest zajebany off topem bo z zalozenia mial sie tyczyc wpadek zwiazanych z natrectwami :D

 

mi sie kojarzy jeszcze inny w ktorym to jetodick pisal o swoich odwaznych seksualnych wyczynach...

 

... a pozniej przyznal sie ze wszystko zmyslil :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie. Pociąga mnie raczej seksualna otwartość takiej postrzelonej kobiety, skłonność do eksperymentowania, drapieżność. Odpycha natomiast świadomość konsekwencji.

Inaczej: główka mówi tak, głowa mówi nie :twisted: .

 

Mhm, ale ona otwarta jest również dla innych. To już chyba wtedy gorzej :P

 

Nie musi być otwarta dla innych, nie zawsze ;)

Seksualna otwartość, eksperymentowanie etc nie zawsze oznacza rozdawnictwa 4 liter na prawo i lewo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się zastanawiam czy nie chodzi mu po głowie jakaś dzika kochanka :pirate:

 

To się zrób na nią :twisted:

 

 

Kontrast, nie każdy ma takie same, w to nie uwierzę, że jesteście aż tak prości w obsłudze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mi sie kojarzy jeszcze inny w ktorym to jetodick pisal o swoich odwaznych seksualnych wyczynach...

 

... a pozniej przyznal sie ze wszystko zmyslil :great:

 

Błagam tam było to wszystko o PUA, c'nie? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To była fantazja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie. Pociąga mnie raczej seksualna otwartość takiej postrzelonej kobiety, skłonność do eksperymentowania, drapieżność. Odpycha natomiast świadomość konsekwencji.

Inaczej: główka mówi tak, głowa mówi nie :twisted: .

 

Mhm, ale ona otwarta jest również dla innych. To już chyba wtedy gorzej :P

 

Nie musi być otwarta dla innych, nie zawsze ;)

Seksualna otwartość, eksperymentowanie etc nie zawsze oznacza rozdawnictwa 4 liter na prawo i lewo :D

 

Ale mnie nie chodzi o otwartość w ogóle, tylko o tę właśnie wykreowaną w opisie panów kobietę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, Każdy ma takie same, z naturą nie wygrasz, możesz tylko ignorować i czekać aż wygra pokusa na świeżość :evil:

 

...albo dać facetowi taki erotyczny wycisk, że fantazje wydadzą mu się bajką dla dzieci przy ekscesach z Tobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo dać facetowi taki erotyczny wycisk, że fantazje wydadzą mu się bajką dla dzieci przy ekscesach z Tobą :P

 

Ło matko, to się nazywa prawidłowy tok rozumowania! :mrgreen:

 

:twisted:

 

Porady u Szklanki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anka szklanka, Niestety tu natura też nie dział na rzecz kobiet. Jest jakiś aminokwas który powstaje jak człowiek jest głodny który wpływa na mózg w taki sposób, ze gdy człowiek głodny to wytwarza sie w nim hormon ktory powoduje pierwotnie chęć ekspansji na nowe terytoria w poszukiwaniu pożywienia. Chęć podejmowania ryzyka ale tez zmiany dotychczasowego stanowiska i tu jest szeroka interpretacja bo zmiany dotychczasowego położenia, nawet gdy jest idealne aby takie nie było i dlatego nie pomoże żona rakieta w łóżku ale męża świadomość, że nie tylko ego robi hola-hop na bezbronne kvrewki i Freud i cała maszyna ale też pusty brzuszek haha

Pozostaje tylko pozabijać wolne, niewierne i wszystkie inne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, biere kuszę i lecę strzelać! :D

 

Tylko pamiętaj żeby jedną zostawić przy życiu. Jak wszystkie wybijesz, to gdzie ja znajdę swoją wymarzoną dirty-slut nieposkromioną na_leśnicę :mrgreen: .

 

Przykro mi, pozamiatane! Trzeba było wcześniej szukać a nie latać z aparatem i fotki cykać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik jak wszystkie to wszystkie nie ma litości :twisted:

 

A Ty sio do roboty! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

 

Zaraz idę tylko dopije winko a Ty sobie fantazjuj dalej :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Nie chlać tyle tam! :twisted:

Mnie sie dziś nie chce nawet o niczym myśleć, a co dopiero fantazjować :D

Całe ciało mnie boli - zawsze po silnych emocjach tak mam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bójcie się dziewczyny, dobrzy empatyczni goście tak nie działają.Nawet wtedy jak chodzą jakieś szmery po głowie i poczucie zajebistośći że wszystko mi się należy a człowiek chciałby wszystko, to zawsze pozostaje ta myśl/uczucie, ze trzeba się unieść ponad własne słabości, zachcianki, myśl, że nie mógłbym zrobić tego mojej kruszynce jeszcze widząc jak szybko się starzeje i te wspomnienia o picu moczu, o nietrzymającym moczu upośledzonym psie czy inne zabawy w przedszkole powodują, że pozostaje się przy myśli ,,pierdole to, chce czegoś więcej, nikt się nie dowie, życie jest jedno, a bóg wie ile będę żył'' :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×